Vyzkoušejte mezoterapii. Vrátí vaší pleti mládí a pevnost

mezoroller
Jak stárneme, naší pleti ubývají kolagenová a elastinová vlákna. Kůže se postupně ztenčuje, povadá a objevují se na ní vrásky. S těmito projevy stárnutí účinně bojuje mezoterapie. Jde o bezpečnou a bezbolestnou metodu, která pleť do hloubky vyživuje a hydratuje. Dostává pod povrchovou vrstvu kůže aktivní látky, které nastartují tvorbu kolagenu a elastinu. Ty jsou zodpovědné za její pružnost a vitalitu.

Bezbolestná mezoterapie nahrazuje injekční zavádění účinných látek do pleti. Můžete ji provádět doma

Mezoterapii založil francouzský lékař Michel Pistor. Jedná se o proceduru, kdy vám v kosmetických salonech zavádí do pleti mikroinjekcí biologicky aktivní látku. Díky vpichům se totiž dostává hluboko do kůže. Toto ošetření nejčastějí podstupují lidé, kteří chtějí omladit pleť nebo zahladit jizvy. Nevýhodou bývá jeho vysoká cena. Ta začíná na 3 500 Kč za jednu proceduru. Kúra se skládá až z 8 ošetření a je potřeba ji každých 6 měsíců opakovat.
TianDe přišlo s řešením, které vám umožní provádět mezoterapii doma a podstatně levněji. Účinky jsou srovnatelné s profesionální mezoterapií v salonu. Ošetření můžete provádět v obličeji, ale také ve vlasech nebo na místech, kde máte celulitidu a strie. 
Mezoterapie - omlazení

Jehličky mezorolleru jsou vyrobeny z chirurgické oceli. Proč jsou tak účinné?

Na válečku mezorolleru najdete 200 jehliček, jejichž tloušťka je srovnatelná s tloušťkou lidského vlasu. Vyrábí se z lékařské oceli, proto mají optimální tvrdost a netvoří se na nich škrábance, na kterých by se hromadily nečistoty. Tyto mikrojehly pronikají skrze vnější rohovou vrstvu kůže a vytváří množství mikrokanálků. Jimi pronikají účinné látky z kosmetiky hlouběji do kůže. 
Obrazek
Jehličky jsou vysoké jen 0,2 mm, proto jejich malé vpichy vůbec neucítíte. Pokožka se zacelí během necelé hodiny. Za tu dobu stihne vstřebat spousta užitečných a vyživujících látek z kosmetiky.

Mezoterapie mnohonásobně zvyšuje účinky používané kosmetiky

Občas se setkáváme s tím, že se lidé mezorolleru bojí. Je to ale velká škoda, protože se ochuzují o lepší funkčnost kosmetických přípravků. Kůže funguje jako naše přirozená ochrana, která tělo brání před vnějšími vlivy. Pokud si krémy a séra jen natíráte na pokožku, využijete zhruba 5 - 15 % toho, co umí. Zbytek pokožka nepropustí a všechny prospěšné látky zůstanou na povrchu, což je celkem drahá zábava. Z toho důvodu je dobré používat mezoroller. Vytvoří ve vaší pleti pleti mikrovpichy, které fungují jako malé kanálky. Skrze ně se aktivní látky dostávají hloub do kůže. Účinky kosmetických přípravků se tím mnohonásobně zvýší.

S jakými problémy vám mezoroller pomůže? 

 1. Vyhladí a zjemní vrásky
 2. Vyrovná jizvy
 3. Stimuluje růst vlasů
 4. Odstraní pigemntové skvrny 
 5. Zbaví vás strií a celulitidy

Oproti jiným kosmetických procedurám:

 1. Neničí pokožku
 2. Je vhodný pro všechny typy pleti
 3. Nebolí
 4. Nezvyšuje citlivost pokožky na UV záření 
 5. Minimální nepohodlí po ošetření
Pleťové masky TianDe dodají unavené pleti živiny

Jak mezoterapii provádět doma? Zvládnete to ve 4 krocích

Na začátek pro vás máme pár obecných doporučení. Na mezoroller netlačte, jen s ním lehce přejíždějte po pokožce. Nejvíce se věnujte místům, kde se potýkáte s nějakými problémy (vrásky, strie, plešaté místo). Nemusíte ho používat jen na obličej, ošetřovat se s ním dají stehna, hýždě, břicho, prsa i pokožka hlavy. Jen si hlídejte četnost. Mezoroller není určen pro každodenní použití, pokožku ošetřujte max 3x až 4x týdně. Každé ošetření vám zabere zhruba 5 - 10 minut.

Důkladně pleť očistěte

Zbavte pleť make-upu a ostatních nečistot. Použijte mycí gel a tonikum. Tento postup by měl být součástí vaší každodenní péče o pokožku. Tady jsme vám sepsali 4 základní kroky, které byste nikdy neměli vynechat

Naneste kosmetický přípravek

Na vyčištěnou pleť aplikujte svůj oblíbený krém nebo sérum. Mezoroller ale můžete použít i před nanesením masky. Tím zvýšíte její účinky. V tomto případě nejdříve ošetřete pleť mezorollerem a následně naneste masku.

Použijte mezoroller a znovu naneste kosmetický přípravek

Obličej pomyslně rozdělte na menší oblasti: čelo, oblast nosu, ústa, tváře, krk. Každou z těchto částí ošetřujte zvlášť. Zhruba 10x válečkujte každou plochu všemi směry: 10x vodorovně, 10 svisle, 10x šikmo (křížem). Poté opět aplikujte krém nebo sérum. Díky vytvořeným mikrokanálkům bude jejich účinnost až 10x vyšší.

Mezoroller po každém použití očistěte

Po každém ošetření je nutné mezoroller vyčistit buď roztokem z alunitu, nebo dezinfekcí z lékárny. Nezapomínejte, že se mezoroller kvůli hygieně nepůjčuje. Pokud s ním budete ošetřovat jak obličej, tak tělo, musíte mít mezorollery dva (na obličej i tělo zvlášť). Jinak hrozí, že si do pleti zanesete nečistoty. Po použití ho uložte zpátky do krabičky.
Mezroller v krabičce

Dobrá zpráva je, že 1 hodinu po ošetření můžete vyrazit mezi lidi

Vpichy se zhruba do hodiny zatáhnou a vy tak můžete bez obav zajít s kamarádou na kafe nebo na rande do kina. Do té doby totiž ustoupí i případné zarudnutí pokožky. Vaše pleť bude viditelně jasnější a zdravější
Tip
I mezoroller má svou životnost. Při pravidelném používání se jeho jehližky ztupí do 6 - 8 měsíců. Záleží, jak často ho používáte. Starý mezoroller ale nemusíte vyhazovat. Můžete ho používat na problematické části těla (celulitida a strie) nebo na pokožku hlavy (při padání vlasů). 

S jakými produkty se mezroller používá? Záleží, s čím potřebujete pomoci

 • vyhlazení pleti, hloubková regenerace, hydratace a rozjasnění 
 • na celulitidu, jizvy a strie (lze používat i na prsou)
 • na pokožku hlavy a stimulaci vlasových kořínků

S mezorollerem počkejte, pokud:

 • je vaše pokožka podrážděná
 • trpíte plísňovým onemocněním pleti
 • máte akutní zánět pokožky
 • trpíte ekzémem, psoriázou
 
Vyhýbejte se také místům, kde máte bradavice a znaménka větších rozměrů. Jinak je mezoroller užitečným pomocníkem pro každého, komu záleží na stavu jeho pleti. 

Najděte si párkrát v týdnu čas a zapracujte oblíbené kosmetické přípravky hluboko do pleti

Urychlíte tím její omlazení, vyhladíte strie a zbavíte se celulitidy. Vaše pokožka vás pak bude těšit v každém věku i ročním období. Nejen před blížící se plavkovou sezónou. 

Královské díky za tisíce vašich recenzí na Heurece

99%
zákazníků nás v dotazníku spokojenosti doporučuje na Heureka.cz. Celkem už máme přes 14 000 ověřených recenzí.
4.9 (z 5) je celkové hodnocení spokojenosti
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2019 Shop roku 2018
Cena SHOP ROKU pro TianDe