Jak se nalíčit na večírek a stát se královnou parketu

Zima je sice obdobím klidu, ale to rozhodně neznamená, že musíme její dlouhé večery trávit jen doma nad knížkou či u oblíbeného seriálu. První měsíce v každém roce jsou totiž pravidelně plné těch nejslavnostnějších společenských událostí – večírků a oslav, ale i plesů a bálů. Ty spojují společenskou sešlost, kulturní zážitek v podobě hudby a tance i módní přehlídku. Jak se na ně nalíčit tak, abyste se stala opravdovou ozdobou každého tanečního parketu? 
Obrazek

Nešetřete na kosmetice

Nákup nového oblečení většinou pečlivě zvažujeme. Přemýšlíme, jestli svetr, který nám zrovna padl do oka, neškrábe, dobře nám sedí a je kvalitní. Podobně důsledně bychom měly vybírat i kosmetiku. Nikdy nezapomínejte, že pleť máme jen jednu a podle toho bychom o ni měly pečovat. Vždy dbejte na to, aby produkty, které používáte, byly kvalitní, vhodné pro váš typ pleti a barevně vám seděly. Váš obličej pak bude zdravý a svěží.
Tip
Kvalitní kosmetika hraje roli nejen ve zdraví vaší pleti, ale i v odolnosti vašeho líčení. Pokud budete dbát na výběr kvalitních produktů, budete vědět, že se na ně můžete spolehnout.

Vyhnete se tak nechtěnému faux-pas:

  • drobení řasenky
  • zhrudkovatělého make-upu
  • rozmazané rtěnky atd.
 
Naše první rada tedy zní – věnujte jedno odpoledne protřídění kosmetických taštiček a zbavte se všech produktů, které jsou staré, prošlé a nekvalitní. Díky tomu vám ve sbírce kosmetiky zůstanou jen ty produkty, které bude opravdu radost nosit.

Sjednocená pleť – základ každého krásného looku

Než se pustíte do samotného líčení, ujistěte se, že vaše pleť je vyčištěná a dostatečně hydratovaná. Čeká ji totiž opravdu náročná celovečerní šichta. Hlavním cílem každého večerního líčení by měla být primárně právě odolnost, a proto proces líčení odstartujte bází pod make-up. Ta se zajistí, že veškeré další produkty, které pro nalíčení použijete, nebudou samovolně cestovat po vašem obličeji, a ničit tak vaše mistrovské dílo. Zároveň podpoří hydrataci pleti, která vám bude za tuto nadstandardní péči opravdu vděčná.
Líčení na večer - Království TianDe

Na bázi navažte tonálním přípravkem Cushion

Ten je spojením korektoru, make-upu i pudru. Skvěle se přizpůsobí tónu pleti a zajistí, že váš obličej bude bezchybně sjednocený a vyhlazený. Vzhledem k tomu, že se snažíte vytvořit večerní look, máte nyní šanci opravdu se vyřádit. Vždy jste si přály vyzkoušet například konturování za použití bronzeru a rozjasňovače? Teď je ta správná příležitost. S jejich pomocí máte možnost zvýraznit přirozené obličejové rysy, a nechat tak svou krásu opravdu vyniknout.

Tajemný pohled královny parketu

Nyní je čas vrhnout se na líčení očí a rtů. Jak již bylo řečeno, při tvorbě večerního looku není potřeba držet se zpátky. Nebojte se barevných stínů, výrazných rtěnek nebo zářivých třpytek. My jsme tentokrát vsadili na klasické tmavé kouřové líčení
Obrazek
Je až k podivu, kolik se toho dá vykouzlit s černou tužkou, tmavými stíny a kvalitní řasenkou. Ale pozor, ať už zvolíte jakoukoliv barevnou kombinaci vašich stínů, nezapomeňte, že je vždy potřeba stíny dobře zapracovat a zbavit se tak tvrdých barevných přechodů. A přejete si tentokrát opravdu ohromit? Zkuste použít umělé řasy. Je to jednodušší, než by se mohlo zdát, a výsledek vážně stojí za to.
Večerní líčení - Království TianDe

Poslední třešničkou na dortu je bez debat rtěnka

Ať už zvolíte rudou klasiku, nebo neotřelé fialové a hnědé tóny, myslete na to, že s líčením rtů je potřeba si vyhrát. Buďte pečlivé a dejte si na čas. Pro zvýšení odolnosti se vyplatí rty přepudrovat a následně nanést ještě jednu vrstvu rtěnky.

Po večírku se nezapomeňte důkladně odlíčit

Ať už váš slavnostní večer končí před půlnocí, nebo až nad ránem, odlíčení je naprostá nutnost. Jen málo věcí může vaši pleti ublížit tak jako zanedbané odličování a čištění pleti. A pro večerní líčení to platí dvojnásob. Ulevíte díky tomu nejen své pokožce, ale i vašim bílým polštářům.
Pokud by vás zajímaly další tipy na slavnostní líčení, podívejte se na tento článek. Psali jsme ho sice k příležitosti Vánoc, ale uvedené postupy využijte v průběhu celého roku. 

Královské díky za tisíce vašich recenzí na Heurece

99%
zákazníků nás v dotazníku spokojenosti doporučuje na Heureka.cz. Celkem už máme přes 13 000 ověřených recenzí.
4.9 (z 5) je celkové hodnocení spokojenosti
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2019 Shop roku 2018
Cena SHOP ROKU pro TianDe