Pusťte se do úklidu s mýdlovým oříškem. Vše zvládnete raz dva

Ve dvou se to lépe táhne a platí to i u úklidu. Vezměte si na pomoc mycí přípravek s mýdlovým oříškem, který je určený na pravidelný úklid domácnosti. Je to opravdu spolehlivý parťák, který zodpovědně vyčistí vše, do čeho se spolu pustíte. Navíc nebude během úklidu protivný a rozhodně nic neodbyde.
Obrazek

Mycí přípravek je hypoalergenní, takže na úklid nepotřebujete gumové rukavice

Když se chystáte uklízet s klasickými přípravky, musíte svou kůži chránit ochrannými rukavicemi. Nebo vám obsažená chemie vysuší a rozežere ruce. Toho se s mýdlovým oříškem bát nemusíte. Základem čistidla je saponin, což je přírodní pěnidlo ze skořápky mýdlového ořechu. Další složkou je citronový olej, který dává přípravku příjemnou svěží vůni.
Mýdlový ořech
Mýdlový ořech
Citron
Olej z citronu
Mycí přípravek není parfemovaný. Bez obav ho můžou používat i lidé s citlivou pokožkou a malé děti. Zejména druhou skupinu tahle zpráva potěší.

Proč si náš "oříšek" zamilujete?

myje nádobí v teplé i studené vodě
změkčuje pokožku
má protizánětlivé účinky
vhodný pro mytí dětského nádobí

Pomůže vám doma uklidit každou místnost a naleští i auto. Zvládnete spolu:

Čistící prostředek s mýdlovým oříškem
 • setřít prach z polic a nábytku
 • vyčistit lustry a lampy
 • umýt okna a okenní parapety
 • vyčistit dveře a futra
 • vyleštit skla ve skříňkách a zrcadla
 • vyčistit různé plochy nábytku
 • vymýt lednici i mražák
 • vyčistit digestoř a ostatní spotřebiče
 • uklidit celou koupelnu i WC
 • dokonale vytřít
 • umýt auto zvenku i zevnitř
Tip
Vezměte si Oříšek, jak mu v tianDe přezdíváme, na pomoc před různými oslavami, svátky nebo generálními úklidy. Třeba na ten vánoční. Tady si přečtěte, jak ho můžete zvládnout co nejlépe a nejrychleji.

Stačí jedna lžička a vše se bude blýskat jako nové. Jak na to?

Mycí přípravek je vysoce koncentrovaný, takže s ním bez námahy odstraníte nečistoty z různých ploch a povrchů. Jeho použití je jednoduché.
 
 • Na běžné uklízení: použijte 1 čajovou lžičku na 5 litrů studené vody. S tímto roztokem můžete vyčistit celou domácnost, auto i zahradní nábytek.
 • Na zažranou špínu a skvrny: naneste na houbičku pár kapek neředěného přípravku, rozetřete ho po povrchu a nechte chvíli působit. Potom opláchněte vodou. 
Mýdlový oříšek - čistící přípravek TianDe

V čem je mýdlový oříšek lepší než běžné přípravky?

Mýdlové ořechy se sklízí ze stromu Mýdlovník a k praní a čištění se používají už po staletí. Zejména v Nepálu a Indii. Obsahují totiž velké množství přírodního saponinu, který má podobné vlastnosti jako mýdlo. Na rozdíl od něj ale nevysušují a nedráždí pokožku. Mycí prostředek s mýdlovým oříškem je proto šetrnější k pokožce i přírodě.
Neztrácejte úklidem zbytečně čas. Pořiďte si pomocníka, který účinně vyčistí všechny nečistoty a zanechá vaši pokožku jemnou a hladkou. Díky velkému balení a silné koncentraci vám jeden přípravek vydrží několik měsíců. S jeho pomocí zůstane vaše domácnost i ruce jako ze škatulky. Možná proto patří mezi naše top produkty a zákazníci ho berou útokem. Dejte nám vědět, jak jste s ním spokojeni vy.
Tip
Do úklidu zapojte utěrky z mikrovlákna. Fialovou pro dokonale čisté a naleštěné sklo. Oranžovou na čištění celé domácnosti a zelený Skraber na hrubou špínu. 

Královské díky za tisíce vašich recenzí na Heurece

99%
zákazníků nás v dotazníku spokojenosti doporučuje na Heureka.cz. Celkem už máme přes 14 000 ověřených recenzí.
4.9 (z 5) je celkové hodnocení spokojenosti
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2019 Shop roku 2018
Cena SHOP ROKU pro TianDe