Království-tianDe.cz

Soutěž o 15 balíčků řady Fucoidan

15 balíčků s produkty řady Fucoidan čeká na vás!

Každý měsíc soutěžíme o krásné ceny. Právě duben věnujeme péči o pleť. A protože jaro s sebou přináší svěžest a lehkost, vybrali jsme pro vás právě řadu Fucoidan. Tato péče je založená na mořských řasách, které dodávají vlhkost po celý den a obsahuje přirozený ochranný faktor proti slunečnímu záření. 

Soutěžte o 15 balíčků pro hydratovanou pleť

Co najdete v každém balíčku?

Jak se do dubnové soutěže zapojit?

Nakupte od 1. dubna 2024 na českém či slovenském e-shopu Království tianDe či přes novou webovou aplikaci. Své objednávky uhraďte a nechte si doručit nejpozději do 30. dubna 2024

Do soutěže automaticky registrujeme všechny objednávky s tianDe ID a v hodnotě nad 500 Kč nebo 20 EUR (bez dopravného). Soutěž se koná od pondělí 01. dubna (0:01 hod.) do úterý  30. dubna 2024 (23:59 hod).

Vítěze zveřejníme nejpozději do 15. května 2024 na naší facebookové stránce.

Inspirujte se na našem blogu

Osvěžte svou pleť receptem ze dna oceánu

Mořské řasy jsou po staletí známé jako přirozený zdroj unikátních výživných látek, vitamínů a minerálů. V asijských zemích jsou běžnou součástí stravy a poslední dobou i oblíbenou složkou kosmetických přípravků.  Poznejte tyto extra výživné a omlazující kouzlo přípravků Fucoidan na vlastní kůži a informujte se v blogovém článku:.

Pravidla soutěže a vyhlášení výherců

Jména výherců zveřejníme na naší facebookové stránce nejpozději 15. května 2024. Tato pravidla jsou platná od 1. dubna 2024 a k nahlédnutí jsou k dispozici na webových stránkách www.kralovstvi-tiande.cz a www.kralovstvi-tiande.sk. Do soutěže se nezařazují objednávky na dárkové poukazy a vstupenky. 

Pořádá: Diamond Plus s.r.o, IČ: , se sídlem Zámecká 211, 340 12 Měčín, zapsaná v OR u Krajského soudu v Plzni, sp.zn. C 35513

Podmínky soutěže: Může se zúčastnit každá fyzická osoba starší 18 let (ke dni zahájení soutěže) s registrovanym tiande ID, která v průběhu dubna 2024 nakoupila na českém či slovenském e-shopu Království tianDe a její objednávka byla uhrazena a doručena nejpozději do 30. dubna 2024.

Největší prodejce kvalitních
produktů tianDe

Doprava zdarma při nákupu
nad 1 500 Kč

Dárky k nákupu nad 1 000 Kč
dle vašeho výběru

Pravidelné slevové akce
a soutěže o produkty

Staňte se součástí našeho království

#kralovstvi_tiande_official

Staňte se královnou

a získejte třetinu království k tomu

Přidejte se do klubu tianDe královen. 
Zaregistrujte se a zdarma dostanete 
VIP kartičku s tianDe ID, se kterou máte 
kdykoliv všechny produkty o 1/3 levnější.