Krásné a zdravé oči

Ověřeno zákazníky Certifikát, na který jsme hrdí. Podělte se o názory zákazníků, kteří již u nás nakoupili.

Vibrační pomůcka na oči

Dopřejte si chvíle relaxace po náročném dni, nechejte své oči odpočinout! Trpíte bolestmi očí a hlavy? Pak by Vám mohly pomoci tyto vibrační brýle. V dnešním světě existuje příliš mnoho faktorů, které mohou nepříznivě ovlivnit zdraví očí: TV, počítač, neustálý stres, intenzivní rytmus života, špatná ekologie ... Výsledkem je únava a únava očí, oční problémy a časné stárnutí kůže. Vibrační oční masér TianDe je moderní přístroj, který Vám pomůže podívat se na svět novým způsobem! Jádrem jeho působení je technika regenerace východní akupresury - masáže ovlivňující určité bioaktivní body. Vibrační masér poskytuje tři druhy masáží (pneumatické, vibrační a infračervené) a má funkci audioterapie. - pomáhá zmírnit únavu a stres - je určen pro ty, kteří chtějí mít své oči stále v dobré kondici - poskytuje plnou relaxaci a zdravý spánek Vibrující masér se díky uvolnění svalů stará o krásu a mladiství vzhled: - pomáhá předcházet změnám kůže v okolí očí - zlepšuje tón pleti a pružnost - příznivě působí na redukci tzv. vaků pod očima - přispívá ke korekci vrásek Kdo toto zařízení potřebuje? Ti, kteří zažívají dlouhodobé svalové napětí kolem očí, tráví spoustu času u počítače, za volantem, tvrdě pracují a špatně usínají. Je lepší předcházet problémům, než se s nimi potýkat později.

Krém na oči s mucinem hlemýžďů

Krém na citlivou pokožku kolem očí dokonale hydratuje a vyživuje pokožku, naplní ji energií a vitalitou. Snižuje viditelnost vrásek a tmavých kruhů pod očima, vrací pokožce přirozenou záři. Základem krému je hlemýždí mucin (sekret hlemýždě), který obsahuje obrovské množství cenných kosmetických složek: kolagen, elastin, vitamíny A, C, E, kyselinu hyaluronovou a další. Vhodné pro všechny typy pleti a věkové kategorie.

Krásné a zdravé oči

Krásné a zdravé oči

6.253,54 Kč s DPH Skladem

ks

Hodnocení

4,9

Průměrný počet hvězdiček: 4,9

  • 5 hvězd
  • 4 hvězdy
  • 3 hvězdy
  • 2 hvězdy
  • 1 hvězda
Reference

Miluše L. 29. 4. 2021

Hodnocení: 80 %

  • Rychlé vyřízení i doručení objednávky
  • Výrobky nejsou na skladě - hlídací pes je super, ale druhý den po odeslání objednávky mi došel e-mail, že je požadovaná brožura na skladě. Než budu mít další objednávku, už třeba zase nebude a platit poštovné k výrobku za pár korun se mi nevyplatí. Škoda...lze takové zboží rezervovat i jinak?
  • Nevím, jak zjistit, zda už je nějaká novinka v prodeji, pokud zrovna nesleduji fcb....

Katerina H. 26. 4. 2021

Hodnocení: 100 %

Vše top

Alena P. 19. 4. 2021

Hodnocení: 100 %

  • Rychlé dodání a naprosto úžasné výrobky,jsem velmi spokojená