Extra odolná perfektně přilnavá

Ověřeno zákazníky Certifikát, na který jsme hrdí. Podělte se o názory zákazníků, kteří již u nás nakoupili.

Řasenka Mega Lash-Extension

Řasenka Mega Lash-Extension dokáže během pár tahů dramaticky prodloužit Vaše řasy. Díky ohromujícímu prodloužení získáte také jemnou péči - řasenka obsahuje posilující komplex vitamínů. Pohodlnný silikonový štětec, řasy dokonale prodlouží a precizně je od sebe oddělí, vytvoří přirozený efekt ,,vějíř nádherných řas". Díky stabilnímu složení je řesenka extra odolná perfektně přilnavá, líčení Vám vydrží po celý den krásné a bez porušení. Dopřejte si luxusní make-up Vašich očí a podtrhněte jejich přirozenou krásu!

Rtěnka Creamy Glam 104 - Krémový sorbet

Dopřejte Vašim rtům dokonalou barvu a hydrataci. Rtěnka bude pečovat o něžnou pokožku rtů v průběhu celého dne, stejně dobře jako vyživující balzám. To vše díky aktivním změkčujícím složkám a absenci konzervantů ve složení. Jednoduše jí používejte každý den a užívejte si všechny moderní odstíny i vhodnou péči! S takovou beauty výbavou, jednoduše vytvoříte luxusní moderní make-up rtů.

Extra odolná perfektně přilnavá

Extra odolná perfektně přilnavá

342,46 Kč s DPH Skladem

ks

Hodnocení

4,9

Průměrný počet hvězdiček: 4,9

  • 5 hvězd
  • 4 hvězdy
  • 3 hvězdy
  • 2 hvězdy
  • 1 hvězda
Reference

Jitka R. 21. 3. 2021

Hodnocení: 100 %

Jsem spokojena s výrobky i s dobou doručení. Nejsem spokojena s popisem - ne každý klient má doma PC a letáčky s popiskem mají příliš malá písmenka - chtělo by to zvětšit.

Zdenka H. 11. 3. 2021

Hodnocení: 100 %

Vždy, když objednávám, je vše v naprostém pořádku

Alena N. 8. 4. 2021

Hodnocení: 100 %

Zboží přišlo v pořádku a krém je moc fajn budu objednávat dál je to prima