Vítáme vás v Království TianDe

Království TianDe
Předvánoční čas je plný rozjímání, překvapení a dárků. Kdy jindy si splnit sen a odhodlat se k velké změně. My jsme této sváteční adventní chvíle využili a máme pro vás velkou novinku. Mnoho z vás si opakovaně stěžovalo, že si náš e-shop plete s ostatními e-shopy. U názvu E-shop TianDe Česká republika se není co divit. Nechtěli jsme vám komplikovat kontakt s námi ani samotné nákupy. Rozhodli jsme se to změnit. 

Měčínský e-shop jsme přejmenovali na Království TianDe. Lépe odpovídá našemu naturelu i komunitě

Chtěli jsme vystoupit z řady mnoha e-shopů a najít termín, který by naši komunitu vystihoval lépe. Tak se zrodilo Království TianDe. Je to místo, které tvoříme společně a které nadále funguje tak, jak jste zvyklí. Na e-shopu se nic nemění, jen má naše společenství vznešenější výraz. Věříme, že se v našem společném království budete cítit dobře. Nakonec jsme jen vyměnili jméno za výstižnější a osobitější pojmenování. 
S novým názvem pro vás chystáme i další novinky, na které se můžete těšit. Takže ode dneška nakupujete, vzděláváte se a komunikujete s měčínským Královstvím TianDe. Srdečně vás tu vítáme.
Království TianDe je pro každého
Království TianDe - konference
Království TianDe
Tip
Budeme rádi, když nám dáte vědět, jak se vám nový název líbí. Stačí nám napsat na: info@kralovstvi-tiande.cz