Speciální trenýrky s turmalínem probudí sílu mužského těla

V tianDe se nikdy nesmíříme s ničím obyčejným. Kombinujeme poznatky čínské medicíny s nejnovějšími vědeckými výzkumy. Netýká se to jen kosmetiky, ale i pánského spodního prádla. Vybavili jsme ho speciální turmalínovou vrstvou, která je umístěna na poklopci a v oblasti beder. Tady příjemně prohřívá a harmonizuje problematická místa. Nijak se nedotýká varlat, která teplo nesnáší. Pánské intimní zdraví je tak v bezpečí.  
Obrazek
1.
Prohřívají 
2.
Prokrvují 
3.
Zklidňují 
Turmalín

Nejsou trenýrky jako trenýrky. Tyhle mají speciální turmalínovou vrstvu

Turmalín je jediný minerál, který má elektromagnetické pole. Stejně jako lidské tělo. Jejich vzájemné působení zlepšuje krevní oběh a metabolické procesy v místech, kam ho přiložíte. Turmalín se v kontaktu s tělem zahřívá, vydává infračervené záření a vyvolává molekulární vibrace. Jeho působení se dá přirovnat k fyzioterapeutické proceduře. Působí tam, kde pociťujete diskomfort. Dané místo prohřívá a zvyšuje jeho prokrvení. 
Tip
Součástí speciální bodové vrstvy jsou i oxidy křemíku a zinku. Přes pokožku pronikají do organismu, kde normalizují tvorbu spermií a jejich pohyblivost

Uleví mužům se sedavým zaměstnáním

Pánské spodní prádlo můžou nosit muži všech věkových kategorií. Buď jako formu prevence, nebo jako důsledek sedavého zaměstnání, které zhoršuje krevní oběh a zadělává na problémy s pánví nebo prostatou. Uleví řidičům, IT pracovníkům, manažerům nebo úředníkům. Využijí je ale i lidé s pasivním životním stylem. Příjemně prokrví jejich tělo a uleví od nepohodlí v bederní páteři.
Obrazek

Harmonizují vylučovací soustavu a nabuzují libido

prevence potíží s prostatou, ledvinami a močovým měchýřem
normalizují potenci a zvyšují sexuální apetit
příznivě působí na krevní oběh a bederní páteř
lze nosit, i když trpíte na hemeroidy
Tip

100% bavlna je velmi příjemná na kůži

Trenýrky jsou vyrobené z kvalitní bavlny, takže je muži rádi nosí. Díky pohodlnému střihu dokonale přilnou k postavě. Jak je oblečou, nebudou je chtít sundat.
Pánské trenýrky s turmalínovou vrstvou - Království TianDe

Používejte je přes noc. Ráno se probudíte jako znovuzrození

Doporučujeme pomalý start. První den se spodní prádlo obléká na 10-15 minut. Uvidíte, jak bude tělo reagovat. Každý další den interval o 5-10 minut prodlužte. Když už je muži zvládají nosit pár hodin, můžou v nich i spát. 
 
  • nosí se večer a přes noc
  • maximálně 8 - 10 hodin
Tip
Jakou vybrat velikost? 
Velikost L odpovídá klasickým velikostem M-L. Velikost XL odpovídá XL.
Oblékat by je neměli jen lidé se zvýšenou teplotou (nachlazení), onkologickým onemocněním, křečovými žílami, kardiostimulátorem nebo poškozenou pokožkou v oblasti prádla. U hyperteriózy doporučujeme poradit se s doktorem. Všichni ostatní si jejich pohodlí mohou užít bez obav.

Perte je ručně a sušte venku

Na praní používejte pouze tekuté prací prostředky. Nejlepší je obyčejné mýdlo nebo intimní gel. Perte je ideálně ručně nebo alespoň v programu ručního praní s max teplotou 30 °C. Jemně je vyždímejte a dejte uschnout ven. 
 
  • neodstřeďujte ve ždímačce
  • nenechávejte na přímém slunci
  • nežehlete

Večerní rituál pro muže, který vrací sílu a radost do života

Obrazek

1. Začínáme relaxační sprchou

Chlapské starosti a problémy celého dne spolehlivě smyje jemný sprchový gel. Koloidní stříbro důkladně vyčistí namáhanou pokožku a zároveň ji zklidní. Má protizánětlivý a hojivý účinek. Krásně pění a moc hezky voní. 

2. Následuje krátká masáž

Teď přichází na řadu masážní olej Tajemství císařských komnat. Do důkladně osušené pokožky hráze (mezi konečníkem a pohlavním orgánem) vmasírujte 4-5 kapek oleje. Stejné množství naneste do spodního Dantianu (2 cm pod pupkem). 

3. Teď už jen nalepit bylinnou náplast

Na akupunkturní bod v oblast ledvin, který se nazývá šen-šu. Najdete ho v kříži, 3-5 cm zleva a zprava od páteře. Fytonáplast můžete použít i na zmíněný bod spodní Dantian. Náplast nechte působit 8 hodin. O ledviny a vylučovací soustavu bude pečovat 19 aktivních látek (např. kafr, bazalka, myrhovník nebo puškvorec obecný).

4. Natáhnout turmalínové trenýrky a zaslouženě spát

Muži se ráno probudí plni síly a optimismu. Jejich tělo si během 8 hodin odpočine a nasaje sílu z aktivních látek, které k němu na několik hodin přilnou. To za těch deset minut v koupelně stojí. 
Tip
Turmalín dokáže pomoct i sportovcům a ženám se sedavým zaměstnáním. O tom si přečtěte více tady. 

Královské díky za tisíce vašich recenzí na Heurece

99%
zákazníků nás v dotazníku spokojenosti doporučuje na Heureka.cz. Celkem už máme přes 13 000 ověřených recenzí.
4.9 (z 5) je celkové hodnocení spokojenosti
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2019 Shop roku 2018
Cena SHOP ROKU pro TianDe