Šampon na mastné vlasy hodnotí recenze

"Funguje skvěle." 
"Moc mi pomohl."
"Objevila jsem konečně účinný prostředek." 
"Jsem moc spokojená."
 
Takové jsou recenze šampónů a vlasových přípravků TianDe, které bojují s mastnými vlasy a lupy. Hledáte-li šampón, který vám pomůže se zabavit mastných vlasů nebo lupů, u TianDe jste na správné adrese. 
Obrazek

Za problémy s mastnými vlasy stojí mazové žlázky a často i hormonální nerovnováha

Mastné vlasy a lupy postihují podle odborníků v různá období života až polovinu populace. Samotné lupy, které ruku v ruce doprovázejí nadměrně se mastící vlasy, jsou velké částečky odumřelé kůže. Ta se od pokožky hlavy odlupuje častějši než je přirozené. Lidská pokožka se zpravidla regeneruje jednou za čtyři dny. V případě lupů je to však častěji. 
 
Často se mastící vlasy jsou známkou nadměrné činnosti mazových žláz u kořínků vlasů. Pod tím se nejčastěji podepisuje zejména hormonální nerovnováha - u žen například v průběhu těhotenství.
 

U TianDe si recept proti mastným vlasům najde každý

V nabídce TianDe najdete šampony a další vlasovou kosmetiku v několika produktových řadách. Protože každý z nás je jiný, najít ten správný recept proti mastným vlasům nebo problémy s pokožkou hlavy je často individuální žáležitost. U TianDe si díky široké nabídce produktů svůj osvědčený recept skutečně vyberete.

Kladné recenze oceňují zejména tyto šampony proti mastným vlasům: 

 

Hledáte šampón proti mastným vlasům, který má pozitivní recenze? Vyberte si z nabídky TianDe