Relaxujte při sprchování. S tianDe vás čeká opravdový spa zážitek

Spláchněte ze sebe starosti všedního dne. Osvěžující sprcha je to nejrychlejší řešení, když vaše tělo i mysl potřebují pořádnou vzpruhu. Ráno hned po probuzení působí kapky vody na těle jako svěží restart. Večer, když padáte po náročném dni únavou, přináší sprcha báječný pocit uvolnění. Se správnými pomocníky se i obyčejná každodenní rutina promění v nevšední zážitek.
Obrazek

Kvalitní sprchový gel je základ

Klasické mýdlo při péči o pokožku těla raději vynechte. Mohlo by narušit její přirozené pH. Nejlepší službu odvedou speciální sprchové gely. Šetrně odstraní nečistoty, odumřelé buňky, pot a přebytečný maz. Přitom pokožku nevysuší. V našem repertoáru máme celou řadu gelů, se kterými se nemusíte bát vlézt do sprchy.
Sprchové gely TianDe

V čem se liší sprchové gely od obyčejného mýdla

  1. Mají vyvážené pH
  2. Nevysušují pokožku
  3. Zvláčňují a hydratují
  4. Vyživují pokožku
  5. Báječně voní

Nevíte, po kterém sáhnout? Vyberte si vůni podle nálady

Vyzkoušejte naše horké novinky. Je libo Vídeňskou kávu, Mandarinkový likér nebo Tropický koktejl? Všechny tři gely mají jedno společné. Vaše tělo rozmazlí bohatou pěnou a  smysly poblázní okouzlující vůní. Speciální hydratační formule jemně pečuje o pokožku a chrání ji před nadměrným vysoušením.

Co takhle káva hned po ránu?  

Načerpejte síly bezprostředně po probuzení a zažeňte únavu. Vídeňská káva je to nejlepší, čím můžete začít den. Sametově jemné kávové aroma vás povzbudí a báječně osvěží.

Přeneste se v myšlenkách do léta

Tropický koktejl je jiskřivou vůní ráje. Osvěžující ananasová sprcha zaplaví celé tělo radostnou náladou. Rázem odplaví smutek i únavu, povzbudí a zbystří vaši mysl.

Mandarinka přináší svěží dotek slunce

Sprcha s mandarinkou vám po náročném dni dodá spoustu elánu. Sladce citrusová vůně je jako závan nové energie. Uvolní tělo, zažene vtíravé myšlenky a zlepší vám náladu.
Tip

Hýčkejte se a rozmazlujte masáží

Dopřejte svému tělu každodenní chvilku pozornosti. Pozvěte do sprchy společníka, který se dostane i tam, kam vaše ruce nedosáhnou. S japonskou exfoliační houbičkou příjemně promasírujete celé tělo. Rozproudí vám krev, zbrzdí celulitidu a zbaví pokožku suchých šupinek.
Japonská exfoliační houbička
tip-img
Sprchování tianDe

Sprcha přináší báječné osvěžení a posiluje zdraví. Má ale svá pravidla

 

Třesete se zimou? Na horkou vodu zapomeňte

Možná byste čekali, že vás horká sprcha rychleji prohřeje. Je to ale jeden z nejčastějších mýtů. Prochladlému tělu často způsobí vysoká teplota šok a podráždění. Navíc může ve výsledku poškodit ochrannou bariéru pokožky. Snažte se proto horké sprše odolat. Ať je léto nebo zima, nalaďte si vodu na přibližnou teplotu svého těla. 

Nebojte se zařadit střídavou sprchu. Klidně i v zimě

Zase jsme u otužování. Ale jak se říká, opakování je matka moudrosti. Střídejte pravidelně studené a teplé proudy. Studená voda totiž výrazně prospívá zdraví i nervům. Stačí jen pár vteřin chladného proudu denně a můžete se těšit na pohodovou mysl i posílenou imunitu. Tělo vás za tu troufalost odmění i krásnou pokožkou.
Hydratace a výživa pokožky

Nenechte svou pokožku vyšťavit

Častý kontakt s chlorovanou vodou kůži vysušuje. A stejně tak i dlouhé sprchování. Myslete na to, že 5 minut denně pod proudem vody stačí. Pokožku po každé koupeli a sprchování ošetřete hydratačním a výživným tělovým mlékem nebo krémem. Zabráníte tak nepříjemnému pnutí a vzniku suchých šupinek.
Máte za sebou bezesnou noc nebo náročný a uspěchaný den? Tak už na nic nečekejte. Hurá do sprchy a užívejte si chvíle relaxace i vzácný čas jen pro sebe.

Královské díky za tisíce vašich recenzí na Heurece

99%
zákazníků nás v dotazníku spokojenosti doporučuje na Heureka.cz. Celkem už máme přes 11 000 ověřených recenzí.
4.9 (z 5) je celkové hodnocení spokojenosti
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
Shop roku 2020 Shop roku 2020 finalista Shop roku 2019 Shop roku 2018 Shop roku 2017
Cena SHOP ROKU pro TianDe