První kniha o úspěšném podnikání v tianDe je na světě

V tianDe nenajdete nikoho, kdo by neznal jméno Renaty Králové. Briliantová ředitelka se vypracovala na nejlepší manažerku tianDe v Evropě za pouhé 2 roky. Málokdo ale ví, že na tento post dosáhli spolu s jejím synem Rudolfem Konfalem. Návod na úspěšné podnikání vydala Renata Králová nedávno knižně. Na své první knize spolupracovala s uznávaným lektorem Miroslavem Princem. Na křtu knížky jsme samozřejmě nemohli chybět. Konal se v pražském hotelu Grandior. 
Křest knížky Renaty Králové a Miroslava Prince

Kniha Doporučujeme tianDe nabízí návod, jak posunout vaše podnikání 

Odpovídá na časté otázky, které vaši práci v tianDe provází. Renata Králová s Miroslavem Princem vzali nejčastější problémy prodejců a vysvětlili, jak jim úspěšně čelit. Nečekejte žádnou nudnou teorii.
Renata Králová a Miroslav Princ - Návod na úspěšné podnikání s TianDe
Objevíte tu užitečné návody pro on-line i off-line kariéru. Knížka je napsána na míru specifickému prostředí tianDe. Celá metoda je založená na posloupnosti určitých kroků, které vám pomůžou růst. Každý si v ní dokáže najít, co ho baví. Nemá totiž smysl jen slepě opakovat nadiktované poučky. Člověk musí pracovat srdcem. To vám tato kniha umožní. 
 
Když si uvedené postupy zažijete, úspěch na sebe nenechá dlouho čekat. Renata Králová je toho důkazem. Za svou kariéru se potkala s tisíci prodejci, takže kromě svých bohatých zkušeností čerpá i z příběhů ostatních.
V knize Doporučujeme tianDe proto najdete model, který funguje pro každé podnikání. Součástí každé kapitoly jsou:
 
  • nejčastější případy z praxe
  • jasné a přímé metody pro úspěšnější prodej/komunikaci
  • konkrétní scénáře, jak se v problematických situacích chovat (co psát na Facebook; jak reagovat, když se se mnou někdo spojí, když se ptá na něco nepříjemného apod.)
  • seznam úkolů, které vám pomůžou posunout každodenní práci na vyšší level
 

Na křtu nechybělo šampaňské, smích a dojetí. Účastníci vzali stánek s knihami útokem

Křest knihy o podnikání v TianDe
Předsálí hotelu se před zahájením křtu hemžilo lidmi. Popíjeli kávu, vodu a živě diskutovali u stolečků. U vchodu do sálu stál velký stůl, kde byly v komíncích vyskládané knihy "Doporučujeme tianDe". Na návod, jak uspět v této firmě, se stály fronty a komínky rychle ubívaly. U jednoho ze stolečků stála i Renata Králová a Miroslav Princ, kteří lidem psali do knih osobní věnování. 
 
Samotný křest zahájila paní Králová, která poodhalila, co psaní knihy obnášelo. Svěřila se také, že její vydání je pro ni dalším splněným snem. Kniha vznikala zhruba rok, během kterého se škrtalo, přepisovalo a všechny informace se dávaly znovu a znovu dohromady.
Následně před publikum předstoupil i pan Princ a společně knihu pokřtili otevřeným šampaňským. Celý křest se nesl v příjemné a přátelské afmosféře. Komentáře autorů často doprovázel veselý smích. To snadno poznáte z tohoto úryvku paní Králové:
Obrazek
"Jestli si knihu koupíte je jen na vás. Při odchodu se to ale bude kontrolovat. Chci vás ale ujistit, že během okurkové sezóny nebudu stát na letišti a kontrolovat, zda ji máte sbalenou v kufru a vezete si ji se sebou na dovolenou. Snad." 
Samotná kniha není volně k prodeji. Seženete ji jen na vyžádání ve své struktuře. Na knihu bude navazovat také školení, určené jen pro 15 lidí. Systém vzdělávání bude probíhat vždy naživo a nebude on-line. Paní Králová s panem Princem už nyní domlouvají další spolupráci, takže se máme všichni na co těšit. 

Královské díky za tisíce vašich recenzí na Heurece

99%
zákazníků nás v dotazníku spokojenosti doporučuje na Heureka.cz. Celkem už máme přes 14 000 ověřených recenzí.
4.9 (z 5) je celkové hodnocení spokojenosti
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2019 Shop roku 2018
Cena SHOP ROKU pro TianDe