Přivítejte první slunečné dny lehkým jarním líčením

Jarní líčení s TianDe

Jarní líčení aneb Jak nechat svůj obličej rozkvést

Ponurá zima se pomalu překulila, venkovní teploty se šplhají stále výš a ze země se klubou první sněženky a bledule. Jaro už neodbytně klepe na dveře. Chcete i vy ladit s probouzející se jarní přírodou a přizpůsobit své každodenní líčení nejromantičtějšímu období roku? Přečtěte si, jak se ráno před zrcadlem snadno proměnit v křehkou jarní vílu. V článku vám představíme dva různé tipy na líčení, které zaručeně okouzlí vás i vaše okolí.

Zdravá pleť je základ úspěchu

Než začneme s tipy na dekorativní kosmetiku tianDe a krásné looky, které lze s její pomocí vykouzlit, nemůžeme nezmínit samotné gró jakéhokoliv líčení – zdravou a spokojenou pleť. V době plné stresu, rychlého životního stylu a vysokého pracovního vytížení je snadné zapomínat na sebe. Pokud si ale z ranní i večerní péče o pleť vytvoříte příjemně voňavý a relaxační rituál, věřte, že se ho už nikdy nebudete chtít vzdát

Kosmetika s kyselinou hyaluronovou nebo hadí sérum? O produkty, které z péče na pleť dělají opravdový zážitek, rozhodně není nouze. Spolu s pečujícími maskami a peelingy by mělo být naprostou samozřejmostí pravidelné pečlivé odličování, čištění pleti pomocí tonika nebo pleťové vody a v neposlední řadě také nanášení nočního i denního krému.

Vsaďte na přirozenost

První z našich looků je ideální pro každou ženu, která ráda nechá vyniknout svoji přirozenou krásu a pomocí dekorativní kosmetiky chce jen jemně zvýraznit přednosti svého obličeje. K vytvoření tohoto jemného líčení vám bohatě postačí jen několik základních kousků z vaší kosmetické taštičky.
Jemné líčení tianDe
Ze všeho nejdřív sáhněte po bázi pod make-up. Ta na vaší pleti vytvoří jemný film, který bude sloužit jako ochranná vrstva a zároveň bude vaši pokožku příjemně hydratovat. Protože naším cílem je vytvořit přirozeně vypadající look, zkuste protentokrát vynechat těžký make-up a vyměňte ho například za jemný tonální korekční přípravek Cushion. Ten nejenže vaši pleť sjednotí a zakryje všechny nedokonalosti, ale navíc vás ochrání před ostrými jarními paprsky.
Paletka stínů Compliment
Až bude vaše pleť krásně sjednocená, vrhněte se na zvýraznění očních víček a řas. A protože jaru vládnou jemné pastelové barvy či různé odstíny hnědé, ideálně vám k tomuto účelu poslouží trendy paletka dvanácti odstínů Compliment.

Svůj pohled následně můžete ještě zvýraznit lehkou vrstvou řasenky Galaxy. Vaše řasy tak budou nejen krásně dlouhé a objemné, ale především vyživené a zdravé.

Líčení řasenkou
Jarní líčení - rtěnka

Poslední tečku vašemu jarnímu líčení dodá vhodná rtěnka

Díky těm z řady Creamy Glam se budou mít vaše rty jako v bavlnce. Rtěnka totiž rty nejen hezky zvýrazní, ale díky obsaženým změkčujícím složkám je i vyživí a hydratuje.

Nebojte se barev

Druhý jarní look, který jsme pro vás připravili, hraje všemi veselými jarními barvami. Odvážíte se použít výraznější rtěnku či stíny a doslova tak rozzářit svoje okolí?

Tento druh líčení opět vyžaduje sjednocení pleti pomocí podkladové báze. V tomto případě jsme použili odolný zapečený pudr, který zakryje všechny nedokonalosti a pleť příjemně zmatní. Jeho schopnosti ale rozhodně nekončí jen u krytí a zmatnění. Pudr totiž obsahuje hned několik aktivních složek, například křemík či slídu, které se postarají o zjemnění obličejové pokožky. V neposlední řadě také díky SPF faktoru ochrání váš obličej před pronikavými slunečními paprsky.

Jarní líčení tianDe pudr
Paletka Romantic Coctail

Vdechněte své tváři neodolatelný romantický look

Po pleti přichází řada na oči. Tentokrát jsme zvolili jemné kouřové líčení, kterého jsme dosáhli pomocí kompaktní paletky Romantic Coctail.

Oční linku jsme pak zvýraznili tužkou na oči, kterou jsme pro větší přirozenost následně rozetřeli štětečkem. Jako poslední přišla na řadu výrazná rtěnka, která tomuto líčení dodala opravdový šmrnc.

Zvýraznění očí a rtů

Už se taky nemůžete dočkat, až budete zase zítra ráno stát před zrcadlem? Určitě se nebojte některé z našich líčení vyzkoušet. A jestli budete spokojené, neváhejte se s námi podělit o fotku vaší proměny. My se na vaše verze jarního líčení moc těšíme! Kdyby vás zajímalo i romantické líčení, podívejte se sem.

Královské díky za tisíce vašich recenzí na Heurece

99%
zákazníků nás v dotazníku spokojenosti doporučuje na Heureka.cz. Celkem už máme přes 11 000 ověřených recenzí.
4.9 (z 5) je celkové hodnocení spokojenosti
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
Shop roku 2020 Shop roku 2020 finalista Shop roku 2019 Shop roku 2018 Shop roku 2017
Cena SHOP ROKU pro TianDe