Neřešte co na padání vlasů stále dokola. Chtějte přípravky na vypadávání vlasů, které opravdu pomáhají

Trápí vás roztřepené a oslabené vlasy? Řešíte problémy s jejich vypadáváním a chcete ztrátě vlasů předcházet? Výrazný úbytek vlasové kštice je strašákem, který má dopad i na vaše seběvědomí. Ať už jde o dočasnou nebo tvralou ztrátu vlasů, lysiny a prořídlý účes postihuje jak ženy, tak muže. Ale jak najít skutečně účinný prostředek, když jich v lékárnách a na internetu najdete bezpočet? 

Ptáte se co na vypadávání vlasů? A jaké přípravky na vypadávání vlasů pomáhají? Nejdříve zjistěte příčinu

Vypadávání vlasů si nevybírá. Nepříjemná tvorba lysinek nepostihuje s přibývajícím věkem pouze muže, ale i ženy. Vaše vlasy mohou strádat z mnoha důvodů. Ať už mluvíme o dedičnosti nebo o jiných faktorech jako je například nezdravý životní styl. Na to, že máte problém, vás může upozornit fakt, když ztrácíte více než 120 vlasů denně. Odborníci rozdělují příčiny a následky vypadávání vlasů do dvou kategorií:
 
  • Nevratné vypadávání vlasů postihuje zejména muže ve středním a vyšším věku. Příčinou jsou zpravidla hormony. Nevratnou ztrátu vaší kštice může ale způsobit i náročná léčba.
  • Vratné vypadávání vlasů naopak znamená , že se dá proces úbytku vlasů zastavit nebo úplně zvrátit. Nejčastějšími spouštěči bývají stres, nedostatek vitamínů, užívání léků apod. 
vitaminy, co na padani vlasu

Upravte jídelníček a myslete na vitamíny

Podle dermatologů stojí za nepřirozeným úbytkem vlasů kromě dědičnosti řada vnějších faktorů. Těmi nejběžnějšími příčinami jsou:
 
  • nedostatek vitamínů
  • nedostatek minerálů a železa
Začněte nejdříve s úpravou svého jídelníčku a změnou životosprávy.  Důležité jsou aminokyseliny, železo, zinek, selen nebo vitamín H, který najdete v živočišné i rostlinné stravě. V prvních krocích má podle odborníků následovat i volba vhodného šampónu a přípravků na vypadávání vlasů. TianDe vám přináší šampóny z produktových řad, které obsahují účinné rostlinné a živočišné esence. Poslouží buď jako vhodná prevence, nebo jako účinný pomocník pro včasné řešení potíží

Začněte od píky. Účinný a šetrný šampón je základ

Vyberte si z trojice šampónů, které patří mezi nejúčinnější přípravky na vypadávání vlasů z řad TianDe. Hlavu s tím, co na padání vlasů pomáhá, si už dělat nemusíte.

Díky balzámům se budou mít vaše vlasy jako balvnce

Účinný šampón doporučujeme podpořit i další vhodnou kosmetikou. Balzámy je skvěle doplní a dodají vašim vlasům i pokožce hlavy výživu a krásu.

Hřeben začne být zase vaším věrným společníkem. Dejte šanci přípravkům na podporu růstu vlasů

Přestaňte se bát hřebenu a podpořte růst svých vlasů protřednictvím přípravků, které příznivě působí na jejich přirozenou obnovu.

TianDe toho nabízí opravdu hodně. Prohledněte si kompletní nabídku kosmetiky a drogerie

Myslíme na vás neustále. Ať už se věnujete péči o svou pleť v koupelně, nebo potřebujete spolehlivé pomocníky pro úklid. Projděte si naši nabídku a vyberete si zdraví, krásu a praktičnost inspirovanou ryzí přírodou altajské přírody a tradiční čínskou medicínou.