Představujeme vám revoluční novinku. Bylinný obklad pro muže

Bylinný obklad pro muže Tajemství císařských komnat - prevence potíží s prostatou
Přibývající věk netrápí pouze ženy. I mužům způsobuje různé potíže. Více než vrásky, pomalejší metabolismus a hormonální výkyvy je trápí zdravotní problémy, které ženy nepotkají. Vrásky na čele jim nejčastěji přidělává prostata. Malý orgán o velikosti vlašského oříšku dokáže hodně znepříjemnit život. Nepříjemným projevům se ale lze bránit. Nebo se jim díky účinné prevenci zcela vyhnout. Muži ve vyšším věku poklidně prospí celou noc, aniž by museli podnikat několik nočních výletů na toaletu.

Co se děje, když pány začne zlobit předstojná žláza?

Prostatu, které se říká i předstojná žláza, najdete pod mužským močovým měchýřem. Obklopuje tu močovou trubici, do které ústí. K čemu je vlastně dobrá? Produkuje sekret, který je součástí spermatu (tvoří zhruba 10 - 30 %). Jeho podíl je zodpovědný za životaschopnost spermií a jejich pohyblivost.
 
Orgán o sobě dává vědět zejména mužům ve středním a vyšším věku. Prostata se začne nejčastěji zvětšovat a tím stlačovat močovou trubici. V tu chvíli přichází na scénu nejznámější projevy zvětšené prostaty - potíže s močením. Dalším častým, ale mnohem závažnějším, problémem může být zhoubný nádor. V obou případech hraje roli genetika, prostředí i strava. 
Zvětšená prostata

Jak se zvětšená prostata nejčastěji projevuje?

1.
Opakované močení v noci
2.
Naléhavější nutkání čůrat
3.
Pocit nedostatečného vyprázdnění moči
4.
Přerušovaný proud moči 
Vložka pro muže „Tajemství císařských komnat“

K prevenci je nutné přistoupit včas. Bylinné obklady udrží prostatu ve formě

Prostata začíná muže trápit okolo čtyřicítky. V padesáti už o ní nechtěně ví zhruba 1/3 z nich. V šedesáti už je to polovina mužské populace a kolem 80 let až 90 % českých mužů. To ale neznamená, že je zbytnělá prostata doménou zralých mužů. Se zánětem těchto míst se mohou potýkat i pánové kolem třiceti let. Jejich zvýšená sexuální aktivita je vystavuje vyššímu riziku pohlavně přenosných chorob. Ty se močovou trubicí mohou dostat až do zmíněné prostaty. Výsledkem jsou silné bolesti při močení i ejakulaci.
Svou roli hraje i genetika. Pokud má muž v rodině někoho, kdo se léčil s rakovinou prostaty (otec, bratr atd.), existuje až dvojnásobné riziko, že si vyslechne stejnou diagnózu. Z uvedených důvodů se vyplatí prostatě věnovat včas. Pravidelná péče umožní mužům nerušeně spát a užívat si všech tělesných radovánek bez ohledu na věk. 
 
Problémy s prostatou dokáží otrávit život i zacvičit se sebevědomím. TianDe proto vyvinulo speciální obklad z bylin, který příznivě působí na její činnost. Fytokompozice vybraných bylin vychází z tradiční čínské medicíny, kde se používá pro podporu mužské síly i libida. Tím, že se obklad přikládá přímo na kůži, se dokáží látky vstřebat i přes zapouzdření 3 ochranných vrstev.

Seznamte se s účinky bylinné vrstvy:

1.
Příznivě působí na prostatu a mužskou sílu
2.
Povzbuzuje chuť na sex a prodlužuje sexuální výdrž
3.
Dodává více energie a podporuje aktivní život
4.
Eliminuje zapaření a opruzení pokožky

V bylinném obkladu Tajemství císařských komnat najdete výtažky těchto rostlin:

broskve

Jádra broskví

Stabilizují hormonální rovnováhu a mají pozitivní vliv na prostatu.
rebarbora

Rebarbora

Močopudná rostlina detoxikuje organismus a přispívá ke zvýšení potence.
šišák bajkalský

Čistící šišák bajkalský

Využívá se k očistě organismu a působí močopudně. Zároveň zklidňuje.

Jeden obklad vystačí na celý den. Používá se formou různě dlouhých procedur

Jednodenní péče nikoho nespasí. Nejkratší kúra proto trvá 10 dní, kdy muži nosí bylinný obklad celý den. Ráno nebo večer si jej vymění. V rámci prevence je ale lepší vydržet 21 dní. Pokud už se u mužů objevují problémy, doporučujeme proceduru 2x 21 dní. Prvních 21 dní se tělo detoxikuje a čistí, po desetidenní přestávce následuje dalších 21 dní, kdy bylinný fytokomplex působí ozdravně. 
 
Obklad se umísťuje do slipů nebo boxerek. U jiného typu prádla totiž není v přímém kontaktu s pokožkou a také tak spolehlivě nedrží. 

Pro koho je bylinný obklad Tajemství císařských komnat vhodný?

Muže se sedavým zaměstnáním (administrativa, řidiči apod.)
Muže, kteří se už potýkají s problémy s prostatou
Muže se zájmem o prevenci problémů s prostatou
Muže, které trápí časté a zdlouhavé močení

Správná funkce prostaty se podporuje i pravidelnou masáží. Zvyšuje také sexuální apetit

Spolu s bylinným obkladem doporučujeme aplikovat i masážní olejíček Tajemství císařských komnat. Kromě prostaty má pozitivní vliv i na sexuální apetit. Oživuje totiž mužské libido. Zároveň ulevuje při problémech s močením nebo při různých sexuálních disfunkcích. Olejíček se používá každý den. Ráno a večer se 4 - 5 kapek vklepává buď 4 cm pod pupek, nebo na oblast mezi konečníkem a šourkem. Následně se olej krouživými pohyby vmasíruje do pokožky. Tuto proceduru stačí opakovat po dobu 2 - 3 týdnů. 
Neméně důležitý je dostatek tekutin. Tím samozřejmě nemyslíme pivo a další alkoholické nápoje. Muži by je měli nahradit čistou vodou a čistícími čaji. U prevence prostaty je nejlepším řešením bylinný čaj s vrbovkou a maralím kořenem. Podporují totiž normání činnost prostaty a funkci močových cest. Jako bonus se můžete těšit i na lepší náladu a fyzickou pohodu mužů
Bylinný obklad pro muže - podporuje správnou funkci prostaty

Teď to nejdůležitější. Jak pány motivovat, aby bylinný obklad opravdu vyzkoušeli?

Mnoho mužů přepadne stud, když si představí, že by měli ve spodním prádle nosit nějaký obklad. Nejsou na podobnou situaci zvyklí a často se jim to zdá potupné. Zkuste se jich ale zeptat, zda jim bude příjemnější nosit po operaci prostaty inkontinenční pleny? Na bylinný obklad se pak možná začnou dívat o něco vlídněji. V prádle ho totiž skoro neucítí a navíc není vůbec vidět. Držíme palce!