Předali jsme 1 000 000 Kč organizaci Život dětem. Přispěli jste i vy

Rádio Srdcem a Království TianDe
V neděli 8. prosince 2019 jsme si v Praze užili krásnou akci Rádio srdcem, která se nesla ve sváteční vánoční atmosféře. Na podporu nemocných dětí tu vystoupilo několik hvězd české hudební scény. Zazněly písničky Tomáše Kluse, kapely Slza, Support Lesbiens, LinyKaro nebo Timmyho Whita. Mezi jejich vystoupeními jsme se na podium dostali i my. Měli jsme tu čest předat organizaci Život dětem šek na 1 milion korun, který jsme spolu s vámi v průběhu roku našetřili. Stejnou částkou jsme společně přispěli i minulý rok. Reportáž z loňska najdete tady
Tomáš Klus na akci Rádio Srdcem - Království TianDeVánoční atmosféra na Staroměstském náměstí - Život dětemKrálovství TianDe a Život dětem - pomoc nemocným dětemKrálovství TianDe - benefiční koncert na Staroměstském náměstíKrálovství TianDe darovali 1 milion Životu dětemKrálovství TianDe - Rádio Srdcem

Sbírka Rádio srdcem pro Život dětem podporuje nemocné děti a jejich rodiny

Život dětem
Organizace Život dětem pomáhá nemocným, handicapovaným a opuštěným dětem po celé České republice. Snaží se je podpořit v těžkých životních situacích, zajišťuje odbornou pomoc a shání finance na speciální pomůcky. Každý rok pořádá na Staroměstkém náměstí benefiční koncert Rádio Srdcem, kde vystupují přední české kapely, zpěváci a zpěvačky bez nároku na honorář. Vždy je tu bohatý program pro děti i dospělé. Vstup je samozřejmě zdarma.
Předávání šeku na 1 milion korun Životu dětemPaní Králová na benefičním koncertu Rádio SrdcemZástupci nadace Život Dětem na benefičním koncertu Život dětemŽivot dětem a benefiční koncert Rádio Srdcem - Království TianDePředávání šeku na 1 milion pro Život Dětem - Království TianDeKrálovství TianDe - šek pro Život dětem

V Království tianDe nám na druhých záleží. Společně jsme podpořili už 32 nemocných dětí

Moderátoři představili naši kosmetiku jako kosmetiku s přesahem. S tím se naprosto ztotožňujeme. Za dobu našeho fungování jsme dokázali vytvořit silnou komunitu, která si vzájemně pomáhá nejen s kosmetikou a prací. Průběžně nám posíláte příběhy lidí ze svého okolí, kteří v životě neměli tolik štěstí. My je pak máme možnost propojit s organizací Život dětem a zajistit jim pomoc. Letos tomu nebylo jinak. Šek za nás všechny předal pan Kočí s paní Královou přímo na Staroměstském náměstí.
Obrazek
V hledišti nás podporovala početná skupina našich zákazníků a kolegů. Za Království tianDe všem moc děkujeme.

Život dětem je za naši spolupráci moc vděčný. Stejně jako my jim za jejich skvělou práci

Království TianDe podporuje Život dětem
Ze 2 milionů, které už jsme za dva roky darovali, dokázala organizace pomoci 32 nemocným dětem a lidem. Druhý milion jsme dali dohromady z objednávek 50 000 našich zákazníků. Jak řekla paní Renata Králová, vychází to průměrně na 40 Kč na osobu. Takovou částkou může na nemocné děti přispět skoro každý. Paní Anna Strnadová z organizace Život dětem ještě vyzdvihla, že naší aktivitou motivujeme k pomoci i ostatní. O to se opravdu aktivně snažíme, proto u každého produktu najdete informaci o tom, kolik peněz z vaší objednávky putuje na účet organizace Život dětem. 

Chtěli byste předávání šeku vidět naživo? Máme pro vás záznam

Příkládáme video z celé akce, kde v čase 1:51:20 uvidíte pana Kočího s paní Královou předávat náš šek. Jen máme malou opravu: kosmetiku z měčínského e-shopu tianDe už nekoupíte na www.eshop-tiande.cz, ale jen na www.kralovstvi-tiande.cz.
Děkujeme, že nakupujete na našem měčínském e-shopu www.kralovstvi-tiande.cz a tím pomáháte nemocným dětem. Velmi si toho vážíme. 

Královské díky za tisíce vašich recenzí na Heurece

99%
zákazníků nás v dotazníku spokojenosti doporučuje na Heureka.cz. Celkem už máme přes 14 000 ověřených recenzí.
4.9 (z 5) je celkové hodnocení spokojenosti
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2019 Shop roku 2018
Cena SHOP ROKU pro TianDe