Pomáháme proměnit dětské slzy v úsměv

Život dětem 2023 2

Děkujeme, že díky vám jsme v letošním roce pomohli více než 20 dětem.

Na sklonku loňského roku jsme vás informovali, že jsme se již po několikáté spojili s nadací Život dětem a předali šek na 1.000.000 Kč. Tuto krásnou částku se podařilo nashromáždit především díky vašim nákupům na Královském eshopu. Naším cílem bylo pomoci především rodinám a dětem, kteří jsou zákazníky Království tianDe a oblíbili si naše skvělé produkty.  Jsme moc vděční, že jsme všichni společně pomohli více než 20 dětem. Za to vám patří obrovské poděkování.
 
Není nám lhostejný ani osud dětí, které už věkem patří mezi dospěláky a není možné je zařadit do programu nadace. Proto jsme se spojili s jejich maminkami a zjistili, které z produktů tianDe jejich děti nejvíce využívají. Na základě těchto podnětů jsme je obdarovali konkrétními produkty.

Prohlédněte si společně s námi jednotlivé příběhy dětí a konkrétní pomoc:

Anička z Domažlic

1
Rehabilitace v Centru Hájek, 35.000 Kč

Dobrý den, ráda bych Vás seznámila s mojí vnučkou Aničkou Babkovou.
Anička je dnes už tříletá holčička, která měla opravdu těžký a neveselý start do života. Narodila se s masivním krvácením do mozku. Má za sebou několik operací hlavičky, ani se mi nechce všechny ty hrůzy popisovat.

S odstupem času vnímá celá naše rodina, jaká je Anička obrovská bojovnice. Denně cvičí hlavně s maminkou "vojtovku", jezdí na hipoterapie, plavání, speciální pedagogiku a ergoterapie. Několikrát ročně absolvuje Anička intenzivní rehabilitace v Hájku. Tyto rehabilitace jí velice pomáhají, ale jsou bohužel hodně finančně náročné. V lednu letošního roku jela Anička s maminkou cvičit na Hájek díky krásnému příspěvku od vašeho e-shopu.
 
Velice si vážíme, že můžeme pokračovat ve cvičení s Aničkou a tím jí můžeme zvýšit šanci na to, že udrží hlavičku, bude samostatně sedět, lézt a pak chodit.
 
Nakupuji v Království již od roku 2017 a produkty používá celá moje rodina včetně Aničky, například náplasti při rýmě.
 
Veliký dík za pomoc.
 
S láskou a vděčností Jana

Kubíček z Ústí nad Labem

Kubíček

Intenzivní rehabilitace, 71.280 Kč

Kubíček se narodil s vzácným hematologickým syndromem, kdy ve zkratce nefunguje kostní dřeň tak jak má. K tomu má autismus, astma a ADHD. Proto jsem s ním doma jako osoba pečující o dítě. 
 
Ve třech měsících prodělal infekci a skončil na dva měsíce na jednotce intenzivní péče. Byl v koma, měl rozleptaná střeva, dál o tom ani nechci psát, do dneška to moc bolí.
 
Ve třech letech konečně stanovili diagnózu, dostal trávicí enzymy a od té doby se z toho dostává. Bere léky na reflux, na štítnou žlázu a ty trávicí enzymy. Dneska je prvňáček, na kterého jsem strašně hrdá. Má asistentku, která mu pomáhá s učením a taky v kontaktu s kolektivem. Je to chytrý kluk s jedničkami. Snažíme se co nejvíce jezdit na rehabilitace, do lázní, aby posílila jeho imunita i celé tělíčko.
 
Podáváme mu zdravé doplňky stravy. Seznámila jsem se se zlatým člověkem Silvou, která mi dala loni produkty tianDe jako dárek. Teď si je s nadšením sama kupuji.
 
Vaší společnosti nesmírně děkuji za dar na rehabilitace. Moc si jí vážím.
 
Maminka Kubíčka

Amálka z Úpice

Amálka

Počítač s lištou snímání očí, 35 000 Kč

Dovolujeme si poděkovat Království tianDe a jejich zákazníkům. Jejichž nákupy opravdu pomáhají.
 
Amálka 3 roky, trpí atrofií mozečku s mikrocefálií, hypoplazii a DMO. Naše Amálka

nesedí, nelozí, nechodí, nekomunikuje a ani se sama nenají a nenapije. Ale vše se snažíme dohánět cvičením. Umí se přetáčet ze zad na bříško a na opak. Jde nám do šikmého sedu. Je to usměvavá vnímavá holčička, dobře reaguje na iPad kde má různé vývojové a zvukové programy.

Proto jsme se rozhodli pořídit za darované peníze komunikační počítač s lištou snímání očí, který se pomocí programu učí ovládat. V budoucnu si bude moc sama vybrat co by si dala třeba k jídlu na co má chuť jestli má žízeň. Jestli chce jít ven nebo si hrát nebo jí něco bolí. Věříme, že nám to pomůže zjistit víc o potřebách našeho dítěte, i přes to že nekomunikuje a vývojově je na úrovni 6 měsíčního dítěte.
 
Tímto Vám moc děkujeme za poskytnutí finančního daru.
 
S pozdravem rodina Holmanova.

Vanesska z Kopřivnice

Vanesska

Intenzivní pobyt v Piešťanech, 35 000 Kč

Vanesska se nám narodila 21.01.2021 po naprosto bezproblémovém těhotenství, všechna vyšetření a testy byly v pořádku. Po porodu ji byl diagnostikován Downův syndrom, dále má od narození silnou hypotonii, srdeční vadu, středně těžkou mentální retardaci, silně 
opožděný psychomotorický vývoj.
 
Od 2 týdnu s Vanesskou pravidelně rehabilitujeme (Vojtova metoda, Bobath koncept), Dojíždíme na léčebné a lázeňské pobyty, navštěvujeme pravidelně hipoterapii a ergoterapii, logopedii. Vanesska má nyní 2 roky a dokáže říct baba, ham, mama, umí udělat papa. Dokáže se sama napít. Motoricky sedí, leze po 4, obchází nábytek, stojí v prostoru. Neumí se sama najíst, neumí chodit, nedokáže ještě skoro nic říct. Vše trvá opravdu dlouho a chce to obrovské úsilí.
 
Jenom díky Vám z Království tianDe a Vaší laskavé pomoci, Vanessku čeká 2 týdenní intenzivní pobyt na Slovensku v AXISU v Piešťanech, kde se přímo specializují na děti s Downovým syndromem. Za naší celou rodinu bychom Vám chtěli ze srdce strašně moc poděkovat za to, že díky Vám můžeme do Axisu jet a Vanessce pobyt dopřát. Věříme, že se konečně dočkáme prvních naprosto vydřených krůčků a Vanesska bude za chvíli konečně běhat. Věříme, že ji tento pobyt posune úplně ve všech směrech a život ji to zase o něco ulehčí.
 
Děkujeme KRÁLOVSTVÍ TIANDE.
 
S úctou a s vděkem Anna a Jiří Kořístkovi

Honzík z Krchleb

Honzík

Cyklovozík, 83 250 Kč

Vážení a milí, z celého srdce bychom rádi poděkovali společnosti Království tianDe a paní ředitelce Marii Křepelkové z nadace Život dětem, za finanční částku na cyklovozík pro našeho syna Honzíka. Velice si vás všech, kteří jste nám pomohli a pomáháte i dalším a dalším

dětičkám, které to potřebují. Udělali jste nám v předvánočním čase opravdu obrovskou radost. Děkujeme.

Honzíkovi je již 15 let a trpí DMO, epilepsií, sám se nenají, nemluví, je na plenách a má těžkou mentální retardaci. Jinak je to velice usměvavý a hodný kluk s elánem do života. Miluje společnost, hudbu, jízdu autem i v cyklovozíku.

Cyklovozíkem můžeme jezdit do přírody, což se Honzíkovi velice líbí. Už ho máme odzkoušený a velice by nám chyběl. Vždy jedeme s úsměvem a potleskem. Honzík roste a potřebovali jsme větší. Díky vám se můžeme opět těšit, že s Honzíkem a s úsměvem na tváři vyrazíme do přírody.


S přáním všeho dobrého a pevného zdraví rodiče


Honzíka Petra a Vašek Rybářovi

František z Hlučína

františek z Hlučína

Neurorehabilitace, ergoterapie, 35 000 Kč

Jmenuji se František a jsem devítiletý klučina, který odmalička bojuje s nepřízní osudu. Vše začalo v říjnu roku 2013, kdy jsem všechny překvapil předčasným příchodem na svět o 13 týdnů dřív. Nevážil jsem ani jeden kilogram a start do života jsem neměl vůbec snadný. Dlouhé čtyři měsíce jsem strávil v nemocnici.

Bohužel i přes veškerou péči se ale můj další vývoj začal výrazně opožďovat. Lékaři mi nakonec byla diagnostikována Dětská mozková obrna - Centrální kvadruparéza s prevalenci na dolních končetinách a levostranně. Moje maminka v té době vůbec nevěděla kde začít a jak mi pomoci. Naštěstí ale začala poznávat úžasné lidičky, kteří ji postupně ukazovali směr a cestu, po které jít.

Dnes už mám za sebou velký kus práce a dřiny. Navštěvuji druhou třídu speciální školy a kromě toho jsou nezbytnou součásti mého života lázně, pravidelné neurorehabilitace, ergoterapie, klinická logopedie i další potřebné terapie. Přes dva roky už se mnou maminka dojíždí pravidelně do Rakouska, kde mi vyrábějí speciální ortézy na dolní končetiny, které mi už neskutečně pomohly a pomáhají.
 
Finanční pomoc od Království tianDe využijeme k neurorehabilitacím, ergoterapii a rehabilitacím v bazénu v rehabilitačním centru Pokrok v Ostravě.
 
Ze srdce děkuje František s maminkou.

Patrik u Luštěnic

Patrik

Notebook a rehabilitace, 18 000 Kč

Od narození se potýká s kombinovaným postižením. Narodil se předčasně a měl hodně těžký start do života. Je to  bojovník, spoustu toho dohnal, přesto je stále , oproti vrstevníkům opožděný, méně zralý, odpovídá věku okolo 8 let. Trpí těžkostmi v sociální oblasti, je netrpělivý.  Emoční záchvaty, zvláštnosti v 
chování, emoční labilita. Je úzkostný, přetížitelný, občasné  bouřlivé a agresivní afekty. Nízký frustrační práh, oslabená mluvidla, řeč je hůře srozumitelná. Řečové problémy se promítají i do školní úspěšnosti. Má horší jemnou i hrubou motoriku. Špatně se Patrikovi píše, kreslí. Pohyby jsou nekoordinované. Potřebuje pomoc při každodenních činnostech, dohled nad učením, stravováním, dokrmování, dopomoc se stravou, pitný režim, hygiena kompletní, hlídání a posílání na WC, v noci a při zátěži  stále používá pleny.
 
Vzhledem ke všem omezením, se kterými se Patrik potýká potřebuje naplnit i svou potřebu být se svými kamarády a spolužáky z kmenové školy, v kontaktu. Potřebuje být v kontaktu i se svou školou. Jezdíme dvakrát ročně na dva měsíce do lázní, kde Patrik dělá velké pokroky. Proto jsme rádi, že Patrik získal počítač, učí se na něm pracovat a je v případě potřeby v kontaktu s kamarády. Počítač nepotřebuje jen k zábavě, ale i k učení a ke zjednodušení výuky. Vzhledem k horší motorice je psaní poznámek ve škole na PC občas jednodušší.
 
Ještě jednou moc děkujeme.

Matýsek z Mostu

Matýsek

Příspěvek na asistenta u moře, 35 000 Kč

Jsem maminkou Matýska, kterého od narození vychovávám sama. Matýsek byl zvláštní děťátko už od narození. Nejprve jen hodně plakal. Později si vypěstoval zvláštní návyky – pořád chtěl chodit stále stejnou cestou, jedl jen pár jídel. Bylo mu diagnostikováno několik vývojových vad, které nám převrátily život

úplně naruby. Má poruchu autistického spektra, těžké ADHD a k tomu se přidružila porucha pozornosti, vada řeči a artikulace a vada motorických funkcí. Je toho hodně a je to náročné. Také trpí na časté dýchací potíže a bronchitidy, má velmi silnou sennou rýmu. Jezdíme každý rok do lázní, které mu velmi pomáhají.

Nesnáší jakékoli změny. Každý den má svůj řád, který se nesmí narušit. Nemá rád hlasité zvuky. Rozruší ho i hudba hrající v nákupních centrech a na dětských akcích. Na ulici se musí stále držet za ruku, nemůže chodit sám, nezvládá provoz. Potřebuje celodenní péči a mít u sebe stále někoho, kdo mu pomáhá s běžnými každodenními činnostmi.
 
V létě jsme jeli na ozdravný pobyt do  Bulharska k moři. Pobyt nám moc pomohl, Máťa se zbavil vleklých problémů s dýcháním. Asistent mi byl velkou pomocí při pobytu. 
 
Chtěli bychom moc poděkovat za korunky, za které jsme mohli asistenta zaplatit. A díky tomu pro mě nebyl pobyt tak stresující a s Matýskem jsme si ho užili.
 
Děkujeme

František z Prahy

František 2

Příspěvek na rehabilitace, 35 000 Kč

František se narodil 31.5.2011 jako nádherné a naprosto zdravé miminko. Koncem listopadu 2011, když mu bylo půr roku, měl naprosto šílenou nežádoucí reakci na očkování. Byl plně kojený a od vakcinace naprosto každé krmení vyzvracel - říká se tomu obloukové zvracení a já netušila, že je něco takového vůbec možné.

Pediatr se nad tím ani nepozastavil, jen řekl ,,reflux". Bylo to strašné období. Ke zvracení se přidaly horečky, záškuby ručičkama a následně křeče.
 
12.ledna 2012 byl Františkovi diagnostikován Westův syndrom - nejtěžší forma epilepsie, kdy záchvaty vedou k poškození mozku. Prognóza - těžký ležák. Ani nevím, zda jsem tehdy měla čas být v šoku. Františkův otec se sbalil a odešel, já byla s Fanouškem v nemocnici a doma samotné děti z prvního manželství 12 a necelých 15 let. Během prvních dvou let jsme ještě byli v nemocnici mnohokrát. František bral 150 prášků měsíčně, byl jak hadrová panenka.
 
Najeli jsme na alternativní léčbu, tedy léčbu, která není hrazena ze zdravotního pojištění. Homeopatii a hiporehabilitace. Po homeopatikách se začal vyvíjet mentálně, hiporehabilitace mu zpevnily a stále zpevňují tělo. František rehabilituje a cvičí každý den. Ať už na koňském hřbetu nebo pod vedením fyzioterapeutů v Jedličkově ústavu.
 
Ač má spoustu diagnóz (epilepsie, pravostranná hemiparesa, svalová hypotonie, porucha autistického spektra, středně těžká mentální retardace ...atd.) je to šikovný kluk.
 
Rehabilitace jsou součástí našeho života a my vám za příspěvek na ně moc děkujeme.

Jakub z Ústí nad Labem

Jakub

Rehabilitace, 79 923 Kč

Kubíček se narodil vážně nemocný. Má onkologicko-hematologický śyndrom. Celý jeho krátký život ho provází plno zdravotních problémů, i když navenek působí jako zdravý kluk. Jeho kostní dřeň nefunguje, jak má, pícháme doma injekce na její podporu.
Má nefunkční slinivku, poruchu růstu, Aspergerův syndrom, ADHD, astma, špatnou motoriku, špatnou funkci střev, několik dietních omezení, hypotonický syndrom... Díky velmi nízké imunitě je často nemocný, infekce, virózy, v ústech afty, opary, pořád dokola, mezi tím několik dní, kdy je zdravý. Přesto všechno je to živý veselý kluk, který má v rámci možností šťastné dětství.
 
Hodně času trávíme na fyzioterapiích, na hipoterapiích, jezdíme na rehabilitační pobyty, do lázní. Užívá plno doplňků stravy tianDe, které mu ve spojení s léky pomáhají, aby mu bylo lépe.
 
V lázních jsme úplnou náhodou prodělali terapii inhalace molekulárním vodíkem. Jaké bylo pro mne překvapení, jak moc mu pomohla. Zmizely mu afty v ústech, dásně se úplně zhojily, takže jedl s chutí bez bolesti, téměř mu zmizely projevy astmatu, několik měsíců v kuse vůbec neonemocněl.
 
Proto jsme tento inhalátor za finanční dar od Království tianDe pořídili. Moc mu pomůže bojovat s jeho vážným onemocněním, díky této léčbě bude moct trávit více času s dětmi ve škole.
 
Jsem za pomoc velmi vděčna a moc si jí vážím. 

Verunka z Ostravy

Verunka

ISNA - rehabilitace, 90 000 Kč

Dcera trpí dětským autismem, těžkou mentální retardací, epilepsii, ADHD, je silně hyperaktivní, přecitlivělá. Je zcela odkázaná na pomoc druhých, nemluví, rozumí jen základním jednoslovným pojmům, je plně na plenách.
 

Verunka již tyto terapie v létě navštěvovala a umí tam s ní pracovat. Na plno místech ji nechtěli přijmout pro její agresivitu. Tyto rehabilitace ji posouvají dále. Zklidnila se po nich, začala jíst ovoce, trošku vokalizovat.

Proto jsme velice rádi, že díky krásnému příspěvku od Království tianDe může Verunka pokračovat. Protože malé pokroky jsou pro nás rodiče VELIKÉ skoky. A obrovské plus - my rodiče si trošku odpočineme při jejich odpoledních terapiích a budeme vědět, že je o ní postaráno. Nikdo nám jí hlídat nechce.
 
MOC DĚKUJEME. Vaší pomoci si skutečně nesmírně vážíme. Verunce tyto rehabilitace v centru ISNA nesmírně pomáhají. Bohužel, jsou nesmírně drahé a bez vás bychom si je nemohli dovolit.
 
Patří vám velký dík.

Eminka z Morávky

emma2

Doplatek kočárku, 70 000 Kč

Emma je už od narození výjimečná. Narodila se bez sacího reflexu a nám začala série vyšetření, abychom zjistili, co ji trápí. Teď po pěti letech to stále nevíme. Emma je zřejmě první dítě s tímto onemocněním, proto ještě není toto onemocnění pojmenováno.

Abych to pro představu shrnula, tak Emma většinu času jen leží. Má nehybnou spodní část těla, silnou skoliózu a velké napětí ve svalech. Musíme jí krmit přes enterální pumpu, na kterou je napojena 21 hodin denně do PEGu. Po emoční stránce je ale Emma moc šikovná. Dokáže projevit radost i nespokojenost.

Po většinu času bych řekla, že i přes značné těžkosti je to šťastná holčička, která na potkání rozdává úsměvy. Neustále se chce objímat, natahuje ručky po všech kolem a chce hop. Miluje pohlazení a doteky. Ráda se kouká na děti, jak si hrají a má svůj oblíbený seriál, na který se od narození dívá bez přestání.  
 
Za příspěvek od Království tianDe Emě jsme pořídili speciální vozík, aby mohla ven, protože její skolióza se natolik zhoršila, že normální kočárek je pro ni už velice bolestivý. Venku nebyla už pár měsíců, a to vždy procházky s kočárkem milovala. Je to pro ni jediné zpestření dne.
 
Proto bych Vám za příspěvek chtěla opravdu moc a moc poděkovat. Udělali jste radost jednomu nehybnému děvčátku, aby se zase podívalo na svět kolem sebe.

Vendulka z Blanska

Vendulka

Příspěvek na kočárek a doplňky, 35 000 Kč

Vendulka má opravdu těžký život. Narodila se s mentálním a fyzickým postižením. Nechodí, nemluví, je inkontinentní, potřebuje celodenní péči své maminky. Bohužel tatínek to nezvládl a ve Verunčiných devíti letech nás opustil. 

 

Vendulka navštěvuje dvakrát ročně rehabilitační pobyty v Boskovicích, kde jí opravdu pomáhají. Ve škole se účastní canisterapie, jízdy na koni a rehabilitací, doma s ní pracuje maminka. Je to velká bojovnice, která se umí radovat a bojuje ze všech sil.

Velmi si vážíme toho, že nám Království tianDe pomohlo zakoupit větší zdravotní kočárek, protože z toho starého vyrostla. Zásluhou tohoto daru můžeme opět jezdit na výlety nebo vydávat se na procházky.
 
V Království nakupuji již od roku 2019 a produkty používám jak já, tak Vendulka při rýmě a taky na bolest.
 
Moc Vám za dar děkujeme.

František z Hlučína

František 4

Rehabilitace, 35 000 Kč

František se narodil předčasně ve 27. týdnů těhotenství s porodní váhou 990 gramů.
Byla mu diagnostikovaná Dětská mozková obrna. Doposud samostatně nechodí, pohybuje se jen na kratší vzdálenost s dopomocí a na invalidním vozíčku. Má problém s řečí a celkově s jemnou i hrubou motorikou.

Nyní navštěvuje 3. třídu speciální školy. Pravidelně podstupuje rehabilitace, navštěvuje ergoterapii, logopedii, zooterapii. Na dolních končetinách nosí speciální ortézy, které mu vyrábějí v Rakousku, kam jezdíme na pravidelné kontroly a úpravy. A taky jednou ročně na výrobu nových.

Dar od Království tianDe Františkovi pomůže uhradit speciální rehabilitace v rehabilitačním centru Pokrok v Ostravě a taky rehabilitaci v bazénu. Vše je to finančně velmi náročné.
 
Za finanční podporu společnosti Království tianDe ze srdce děkujeme.
 
Vážíme si velmi Vaší pomoci.

Johanka z Krupky

Johanka

Rehabilitace a další potřeby

Johance diagnostikovali doktoři těžké kombinované postižení bez zjištění příčiny. Sama neumí mnoho věcí – nenají se, neobleče se, nenapíše dopis, neustele si postel. Je prostě odkázána na pomoc druhých. Co Johanka umí je ovšem dar veliký – umí žít tady a teď a má velkou sílu a chuť do života!

Dalo by se říci, že pro Johanku jsou terapie základem jejího bytí, neboť díky nim se například dostala na nožky a naučila se chodit. S Johankou intenzivně cvičím od malička. Navštěvujeme spolu různá rehabilitační centra, lázně, terapeuty a nejen na hrubé motorice jsou vidět velké pokroky, kterých během let dosáhla. Pro delfinoterapii jsem se rozhodla, neboť ji Johanka již několikrát absolvovala a díky ní vždy dosáhla velkého zklidnění, vyladění a posílení fyzičky a lepší koordinace pohybů. Johanka dělá s delfíny věci, které běžně nedělala, jako by jí zbavovali strachu. Delfíni se stali jejími velkými kamarády. A vidět ji šťastnou je velkým darem zas pro mě.

Pro biorezonanční metodau Bicom jsem se rozhodla na základě doporučení a zkušeností přátel. Věřím, že nám pomůže se zjištěním příčiny a léčením Johančina onemocnění.
 
Terapie jsou pro její život velmi důležité po všech stránkách, proto od srdce děkujeme Království tianDe za jejich finanční pomoc a podporu.

Šimon z Teplic

Šimon

Ergoterapie, 14 000 Kč

Náš Šimon má Leigh syndrom mitochondriální onemocnění. Tato nemoc nám byla diagnostikována v roce života Šimona a začal velký boj tuto nemoc zdolávat.
Šimon nechodí, nemluví ale všemu rozumí. V pohybu mu pomáhá invalidní vozík. Šimon potřebuje stále cvičit a trénovat 
a hrubou motoriku a to mu hodně pomáhá. Ergoterapie, na kterou jsme peníze využili, mu nesmírně pomáhá. Snažíme se, aby se co nejvíce zlepšoval. Dobře víme, že se o syna budeme starat celý život, jako všechny rodiče, kteří mají takto nemocné dítě, i nás trápí myšlenka, co s naším synem bude, až my tady jednou nebudeme. To je opravdu hodně těžké.
 
Chceme vám velice poděkovat za finanční dar, který nás opět posune o kus dál v našem boji. Vážíme si velice této pomoci a jsme nesmírně rádi, že jsou mezi námi lidé, kterým není osud vážně nemocných dětí lhostejný.

Martin z Karlových Varů

Martin

Ozdravný pobyt, 35 000 Kč

Martínek je po léčbě akutní lymfoblastické leukemie, léčbu ukončil 31.3.2023.
V září nastoupil do druhé třídy základní školy, paní učitelka ho moc chválí, že je šikovný, i když je často nemocný doma, má po léčbě sníženou imunitu, chytí každý bacil a léčba je vždy delší než u jiných dětí.
Dar použijeme na ozdravný pobyt u moře, aby se jeho imunita zase mohla nastartovat a on se už konečně mohl zapojit do normálního života. Výlet k moři je teď jeho největším přáním.
Milí všichni z Království tianDe, opravdu za dar moc moc z celého srdce děkujeme a strašně moc si toho vážíme.
 
“JSTE ZLATÍČKA S VELKÝM Z“

Matýsek z Klimkovic

Matýsek 2

Fyzioterapie a logopedie, 35 000 Kč

Matýsek se narodil s deformacemi všech končetin a obličeje. Náš syn je nesoběstačný, stále ještě nechodí, vady rukou i nohou mu brání ve správném vývoji.
Vady obličeje způsobuji, že Matýsek nedokáže správně mluvit. To vše vyžaduje každodenní 

cvičení a fyzioterapii. Finanční dar od vašeho Královavství nám pomůže financovat fyzioterapii a logopedii, která Matýskovi pomáhá.

Z celého srdce chceme vašemu e-shopu  poděkovat, celá rodina stále doufá, že Matěje postavíme na nohy. A Vaše pomoc k tomu samozřejmě přispívá. Jste opravdu skvělí a my jsme opravdu rádi, že Vám osud a trápení dětí, které jsou nemocné, ale i jejich rodičů, není lhostejný.

Jste prostě skvělí.

Moc vám ještě jednou děkujeme za vaši pomoc, přízeň a podporu těchto rodin. 
logo kralovstvi Favicon 1000x1000
 
S láskou a péčí 
 
 
Vaše Království tianDe

Královské díky za tisíce vašich recenzí na Heurece

99%
zákazníků nás v dotazníku spokojenosti doporučuje na Heureka.cz. Celkem už máme přes 14 000 ověřených recenzí.
4.9 (z 5) je celkové hodnocení spokojenosti
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2019 Shop roku 2018
Cena SHOP ROKU pro TianDe