Plíseň na nohou umí potrápit

noha_2
Plíseň na nohou a nehtech patří mezi časté kožní onemocnění, které je způsobené mikroskopickými houbami. Kvasinky nebo dermatofyty způsobují nechtěnou mykózu zejména v situaci, kdy podceníte hygienu a prevenci. Příčin, které stojí za mykózou chodidel, je hned několik:
 
  • Používání obuvi a ponožek z nekvalitních neprodyšných materiálů
  • Ojedinělé střídání obuvi
  • Neodstatečná a nepravidelná hygiena chodidel
  • Návštěvy veřejných koupališť, bazénů nebo saun 
  • Nadměrné pocení nohou
Problém s mykózou ale není neřešitelný. Správnou léčbu si můžete při prvních projevech plísně nohou naordinovat sami. Důležité je také dbát na pravidelnou hygienu. TianDe vám přináší řadu kosmetických přípravku, které budou neocenitelnými spojenci v boji proti nevítané mykóze na nohou.

Hledáte řešení plísně na nohou?
Poznejte nejdříve její projevy

Přestože plísňová onemocnění nohou patří mezi civilizační evergreen, podstatné je to, jestli projevy, které pociťujete, opravdu s mykózou souvisejí. Mějte na paměti, že se plíseň nejčastěji na nohou vyskytuje mezi prsty. Její výskyt provází nadměrné svěděnípálení pokožky. Ta bývá nejčastěji zarudlá, suchá nebo popraskaná.
 
Dalším z projevů je její odlupování, tvorba šupinpuchýřků. Kromě pokožky samotné plíseň postihuje i nehty. Ty se stávají náchylnějšími na tříštění, žloutnouzvětšují se. Dalším z hlavních projevů, které často neskryjete ani před svým okolím, je zvýšený zápach chodidel.

Řešení plísně na nohách hledejte u tianDe. Kosmetika vychází z tradičních čínských receptur

Hlavní rada zní: začněte plíseň na nohou řešit včas. Myslete na to, že se vám neléčená mykóza může rozšířit dál po těle. V takovém případě už se návštěvě lékaře nevyhnete. TianDe vám přináší kosmetické přípravky, které jsou založeny na tradiční asijské receptuře. Ta je prověřená tisíciletitými zkušenostmi. Výrobky tianDe tak působí jako osvědčená prevence nebo jako účinný pomocník při projevech mykózy nohou.
 

Začněte koupelí. Ta bude dokonalou očistou pro vaše chodidla

Speciální koupelové směsi revitalizují a zjemňují suchou a poničenou kůži. Zároveň odstraňují mozoly, zpevňují cévy a předcházejí otokům. Co je však nejdůležitější? Zmírňují pocení chodidel a působí tak účinně proti plísním. 

Zatočte se zrohovatělou kůží snadno a rychle

Jak prevence před plísní nohou poslouží i pilník na nohy s krystaly křemene. Díky němu se zbavíte přebytečné zrohovatělé kůže, která je pro mikroorganismy živnou půdou. Dokonale odstraní poškozené části nehtů a kůže.

Po koupeli si vezměte na pomoc hadí sílu. Natřete nohy speciálním krémem

Preventivní krém na nohy s hadím tukem je jedinečným přípravkem, který se vyznačuje zvláčňujícími a zjemňujícími účinky. Zmírňuje nadměrné pocení a působí proti plísním a odstraňuje hrubou kůži.

Plísně na nohou zmírněte kvalitními ponožkami a pravidelnou péčí o svá chodidla

Plíseň na nohou vychází z nadměrného pocení chodidel. Ponožky z nekvalitních materiálů se v kombinaci s vaší botou stávají dokonalým útočištěm pro mikroskopické houby. Kvalitní ponožky jsou proto naprostý základ. TianDe vám přináší bavlněné ponožky s bodou aplikací turmalínu, který má regenerační účinek na organismus. Gelové ponožky, jejichž základem je přírodní kaučuk, vám pomohou zajistit dlouhodobou hydrataci, ochranu a výživu chodidel. 

Silný organismus je základ. Vsaďte na detox a obrňte se proti mykóze

Jak na plísně na nohou komplexně? Oslabený organismus spolu s podlomenou imunitou jsou ideálním prostředím pro rozvoj kvasinek a bakterií. Proto v boji proti mykóze pomohou jak přípravky, které působí lokálně, tak i bylinné směsi a čaje. Ty příznivě působí na dosažení rovnováhy ve vašem organismu a vystavují tak nechtěným plísňovým "hostům" nepřekonatelnou bariéru. Pročištěte si tělo pomocí účinných bylinných směsí.

Královské díky za tisíce vašich recenzí na Heurece

99%
zákazníků nás v dotazníku spokojenosti doporučuje na Heureka.cz. Celkem už máme přes 14 000 ověřených recenzí.
4.9 (z 5) je celkové hodnocení spokojenosti
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2019 Shop roku 2018
Cena SHOP ROKU pro TianDe