Plíseň na nohou příznaky

Plíseň na nohou příznaky
 
  • Pocit podráždění a svědění.
  • Zarudlá, suchá a popraskaná chodidla.
  • Zrohovatělá pokožka mezi prsty.
  • Roztřepené, tvrdé, ale třepící se nehty.
  • Nadměrný zápach nohou.
 
Příznaky kožní mykózy v současnosti trápí stále více lidí. Plíseň na nohách a nehtech, kterou způsobují kvasinky a dermatofyty je infekčním onemocnění, které postihuje jak ženy, tak muže. Na vině je neodstatečná hygiena spojená s nošením neprodyšné obuvi a nekvalitních ponožek z umělých materiálů. Chodidla se tak "zapaří" a stanou se ideálním místem pro bakterie a houby. Odborně se mykóza nohou a nehtů nazývá tinea pedis, tedy takzvaná atletická noha. Je to onemocnění, které není radno podceňovat.
 

Máte příznaky plísně na nohou? Poznejte i její příčiny

Plíseň nohou je infekční onemocnění způsobené kvasinkami nebo takzvanými dermatofyty. Jedná se o jednu z nejčastějších kožních chorob. Za jejím propuknutím, které je provázeno nepříjemnými obtížemi, stojí několik faktorů. První, hlavní, příčinou je nadměrné pocení nohou v souvislosti s používáním nekvalitní a neprodyšné obuvi nebo ponožek. Dochází k zapaření chodidla a vytvoření ideálního místa pro rozpuk následné infekce. Náchylnost k mykóze se odvíjí i od celkově snížené imunity. Protože má mykóza infekční charakter, můžete ji chytit i pobytem na veřejných místech jakými jsou: bazénykoupaliště, sauny aj

Koupele, krémy, ale i unikátní desinfekční prostředky. Začněte o své nohy pečovat a zbavte se obtíží

TianDe vám přináší kosmetické přípravky, které jsou založeny na tradiční asijské receptuře. Recepturě prověřené tisíciletitými zkušenostmi z oblastí Číny, Tibetu a Altaje. Koupelové směsi TianDe revitalizují a zjemňují suchou a poničenou kůži. Zároveň koupele odstraňují mozoly, zpevňují cévy a předcházejí otokům. Co je však nejdůležitější, zmírňují pocení chodidel a působí tak jako prevence proti plísním. Dalším z unikátních přípravku je Přírodní antiperspirant Natural Veil, který je universálním kosmetickým produktem založebém na síle minerálu alunit. Do hloubky očistí vaše chodidla a zároveň je nechá přirozeně dýchat. V boji proti mykóze kůže vyzkoušejte i Intimní gel TianDe. Gel je určen na důkladné mytí celého těla a obsahuje koloidní stříbro, které má výborné desinfekční účinky.

Chcete se zbavit příznaků plísně na nohou? Dopřejte jim zdravé pohodlí

K péči o zdraví nohou a chodidel vám TianDe nabízí Pilník na nohy s krystaly křemene, který  dokonale odstraní poškozené části nehtu a kůže. Základem při předcházení obtíží s plísní na nohách je též používání kvalitních ponožek. TianDe vám přináší například Bavlněné ponožky s bodou aplikací turmalínu, který má regenerační účinek na organismus. Gelové ponožky, jejichž základem je přírodní kaučuk, vám pomohou zajistit dlouhodobou hydrataci, ochranu a výživu chodidel.

Neřešte problém pouze lokálně, ale komplexně

Výskyt kožní mykózy je i důsledkem nerovnováhy v těle. Překyselený organismus je totiž ideálním místem pro rozvoj kvasinek a bakterií. Proto v boji proti mykóze pomohou jak přípravky, které působí lokálně, tak i bylinné směsy a čaje. Ty příznivě působí na dosažení rovnováhy ve vašem organismu a vystavují tak nechtěným plísňovým "hostům" nepřekonatelnou bariéru. Pročištěte si tělo s výrobky TianDe, vyberte si účinné bylinné směsi.