Plíseň na nohou příznaky

Plíseň na nohou příznaky
 
  • Pocit podráždění a svědění.
  • Zarudlá, suchá a popraskaná chodidla.
  • Zrohovatělá pokožka mezi prsty.
  • Roztřepené, tvrdé, ale třepící se nehty.
  • Nadměrný zápach nohou.
 
Příznaky kožní mykózy v současnosti trápí stále více lidí. Plíseň na nohách a nehtech, kterou způsobují kvasinky a dermatofyty je infekčním onemocnění, které postihuje jak ženy, tak muže. Na vině je neodstatečná hygiena spojená s nošením neprodyšné obuvi a nekvalitních ponožek z umělých materiálů. Chodidla se tak "zapaří" a stanou se ideálním místem pro bakterie a houby. Odborně se mykóza nohou a nehtů nazývá tinea pedis, tedy takzvaná atletická noha. Je to onemocnění, které není radno podceňovat.
 

Máte příznaky plísně na nohou? Poznejte i její příčiny

Plíseň nohou je infekční onemocnění způsobené kvasinkami nebo takzvanými dermatofyty. Jedná se o jednu z nejčastějších kožních chorob. Za jejím propuknutím, které je provázeno nepříjemnými obtížemi, stojí několik faktorů. První, hlavní, příčinou je nadměrné pocení nohou v souvislosti s používáním nekvalitní a neprodyšné obuvi nebo ponožek. Dochází k zapaření chodidla a vytvoření ideálního místa pro rozpuk následné infekce. Náchylnost k mykóze se odvíjí i od celkově snížené imunity. Protože má mykóza infekční charakter, můžete ji chytit i pobytem na veřejných místech jakými jsou: bazénykoupaliště, sauny aj

Koupele, krémy, ale i unikátní desinfekční prostředky. Začněte o své nohy pečovat a zbavte se obtíží

TianDe vám přináší kosmetické přípravky, které jsou založeny na tradiční asijské receptuře. Recepturě prověřené tisíciletitými zkušenostmi z oblastí Číny, Tibetu a Altaje. Koupelové směsi tianDe revitalizují a zjemňují suchou a poničenou kůži. Zároveň koupele odstraňují mozoly, zpevňují cévy a předcházejí otokům. Co je však nejdůležitější, zmírňují pocení chodidel a působí tak jako prevence proti plísním. Dalším z unikátních přípravku je Přírodní antiperspirant Natural Veil, který je universálním kosmetickým produktem založebém na síle minerálu alunit. Do hloubky očistí vaše chodidla a zároveň je nechá přirozeně dýchat. V boji proti mykóze kůže vyzkoušejte i Intimní gel tianDe. Gel je určen na důkladné mytí celého těla a obsahuje koloidní stříbro, které má výborné desinfekční účinky.

Chcete se zbavit příznaků plísně na nohou? Dopřejte jim zdravé pohodlí

K péči o zdraví nohou a chodidel vám tianDe nabízí Pilník na nohy s krystaly křemene, který  dokonale odstraní poškozené části nehtu a kůže. Základem při předcházení obtíží s plísní na nohách je též používání kvalitních ponožek. TianDe vám přináší například Bavlněné ponožky s bodou aplikací turmalínu, který má regenerační účinek na organismus. Gelové ponožky, jejichž základem je přírodní kaučuk, vám pomohou zajistit dlouhodobou hydrataci, ochranu a výživu chodidel.

Neřešte problém pouze lokálně, ale komplexně

Výskyt kožní mykózy je i důsledkem nerovnováhy v těle. Překyselený organismus je totiž ideálním místem pro rozvoj kvasinek a bakterií. Proto v boji proti mykóze pomohou jak přípravky, které působí lokálně, tak i bylinné směsy a čaje. Ty příznivě působí na dosažení rovnováhy ve vašem organismu a vystavují tak nechtěným plísňovým "hostům" nepřekonatelnou bariéru. Pročištěte si tělo s výrobky tianDe, vyberte si účinné bylinné směsi.

Královské díky za tisíce vašich recenzí na Heurece

99%
zákazníků nás v dotazníku spokojenosti doporučuje na Heureka.cz. Celkem už máme přes 14 000 ověřených recenzí.
4.9 (z 5) je celkové hodnocení spokojenosti
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2019 Shop roku 2018
Cena SHOP ROKU pro TianDe