Na plíseň na nohou pomáhají babské rady

Mykózy, které způsobují kvasinky nebo dermafyty, patří mezi nejčastější kožní choroby. Jen v České republice trpí na mykózy nohou a nehtů na chodidlech kolem jedné čtvrtiny populace. Její projevy mají kromě estetických dopadů i nepříjemné projevy.
Plíseň na nohou babské rady

Mykóza nohou způsobuje:

  • svěděnípálení chodidel
  • nepříjemný pocit a zhrubnutí kůže mezi prsty
  • nepříjemný zápach nohou
  • poničené, zažloutlédrolící se nehty

Pokud pociťuje projevy mykózy na nohou nemusíte hned panikařit. Při narůstajících problémech je nezbytná návštěva lékaře. V každém případě můžete nejprve zkusit nevítané kvasinky porazit cestou osvědčených babských rad. Účinným řešením je i kosmetika tianDe. Jejím základem je tradiční asijská receptura. Přípravky tianDe jsou vyráběny z přírodních surovin pocházejících z Altaje, ČínyTibetu.
 
 

Jednou z cest jak se zbavit plísně na nohou jsou tradiční babské rady

Plíseň na nohou je způsobena nadměrným pocením chodidel a nošením nekvalitních ponožek nebo bot z neprodyšných a umělých materiálů. Svůj díl viny na rozvoji mykózy má i nevhodné chování na veřejných místech. Chodit naboso na veřejných koupalištích, v bazénech nebo ve sprchách se rozhodně nevyplácí. Pokud už se první projevy plísně na vašich chodidlech objevili můžete kromě jiného zkusit osvědčené babské rady jako:
 
  • lázeň nohou v octové vodě
  • pravidelná solná lázeň nohou
  • potírání postižených míst česnekem se solí, který je smíchaný s troškou vody
  • lázeň vody a jedlé soli
  • čerstvým rozmarýnem vylouhovaným v horké vodě

Koupele a pravidelná hygiena. S plísní na nohou můžete bojovat s kosmetikou tianDe

Babské rady na mykózu chodidel zabírají. Inspirujte se jimi včas, než choroba propukne naplno. TianDe vám přináší kosmetické přípravky, které jsou založeny na tradiční asijské receptuře. Recepturě prověřené tisíciletitými zkušenostmi. Speciální koupelové směsi revitalizují a zjemňují suchou a poničenou kůži. Zároveň odstraňují mozoly, zpevňují cévy a předcházejí otokům. Co je však nejdůležitější? Zmírňují pocení chodidel a působí tak účinně proti plísním. Přírodní antiperspirant Natural Veil je universálním kosmetickým přípravkem, který díky účinné síle minerálu alunit do hloubky očistí vaše chodidla a zároveň je nechá dýchat. V boji proti mykóze kůže vyzkoušejte i Intimní gel tianDe. Ten je určen na důkladné mytí celého těla a obsahuje koloidní stříbro, které má výborné desinfekční účinky.
 
 

Vyberte si koupelové soli nebo další přípravky a zatočte s plísní

Vystavte plísni štít díky ponožkám obohaceným o turmalín

Výskyt kožní mykózy na nohou je odvislý od naměrného pocení chodidel v souvislosti s nošením nekvalitních ponožek. Kvalitní ponožky jsou tak naprostý základ. TianDe vám přináší například Bavlněné ponožky s bodou aplikací turmalínu, který má regenerační účinek na organismus. Gelové ponožky, jejichž základem je přírodní kaučuk, vám pomohou zajistit dlouhodobou hydrataci, ochranu a výživu chodidel. V boji proti plísni využijte pro péči o nehty Pilník na nohy s krystaly křemene, který dokonale odstraní poškozené části nehtů a kůže.

At' lékař nebo babské rady, všichni se shodují, že základem v boji proti plísni na nohou je silná imunita

Jak na plísně na nohou komplexně? Oslabený organismus spolu s jsou podlomenou imunitou ideálními místy pro rozvoj kvasinek a bakterií. Proto v boji proti mykóze pomohou jak přípravky, které působí lokálně, tak i bylinné směsi a čaje. Ty příznivě působí na dosažení rovnováhy ve vašem organismu a vystavují tak nechtěným plísňovým "hostům" nepřekonatelnou bariéru. Pročištěte si tělo s výrobky tianDe, vyberte si účinné bylinné směsi.

Královské díky za tisíce vašich recenzí na Heurece

99%
zákazníků nás v dotazníku spokojenosti doporučuje na Heureka.cz. Celkem už máme přes 14 000 ověřených recenzí.
4.9 (z 5) je celkové hodnocení spokojenosti
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2019 Shop roku 2018
Cena SHOP ROKU pro TianDe