Plíseň mezi prsty na nohou vás může přivést k lékaři. Myslete na prevenci

Plíseň mezi prsty na nohou
 
Trápí vás nepříjemné svědění chodidel? Nemůžete se zbavit zarudlé a zrohovatělé kůže mezi prsty na nohou? Jste v rozpacích ve společnosti kvůli zápachu z bot a ponožek? Tvrdnou a zároveň se vám drolí nehty? S největší pravděpodobností vaše nohy "navštívila" kožní mykóza, které v České republice trápí okolo jedné čtvrtiny populace. Kožní mykóza je způsobena mikroskopickými houbami. Jedná se o kvasinky a takzvané dermatofyty. Nejčastěji se mykóza projevuje plísní na chodidlech a mezi prsty na nohou. 
 

Plíseň mezi prsty na nohou podporují tyto faktory:

  • nadměrné pocení
  • používání neprodyšných a nekvalitních bot nebo ponožek
  • návštěvy veřejných koupališť, bazénů nebo saun
  • aj.

Než poběžíte za doktorem, vyzkoušejte proti plísni mezi prsty na nohou přípravky TianDe

TianDe přináší kosmetické přípravky, které jsou založeny na tradiční asijské receptuře. Recepturě prověřené tisíciletitými zkušenostmi. Protože preventivní a důkladná péče o své tělo je základem boje proti různým neduhům, postarejte se dokonalou hygienu a očistu svých nohou díky kosmetice TianDe. Zatočte s mykózou takto:
 
  • Speciální koupelové směsi revitalizují  a zjemňují suchou a poničenou kůži. Zároveň odstraňují mozoly, zpevňují cévy a předcházejí otokům. Co je však nejdůležitější? Zmírňují pocení chodidel a působí protiplísním. 
  • Přírodní antiperspirant Natural Veil je universálním kosmetickým přípravkem, který díky účinné síle minerálu alunit, do hloubky očistí i vaše chodidla a zároveň je nechá dýchat.
  • V boji proti mykóze kůže vyzkoušejte i Intimní gel TianDe. Ten je určen na důkladné mytí celého těla a obsahuje koloidní stříbro, které má výborné desinfekční účinky.
 

Zbavte se plísně díky koupelím, síle alunitu nebo stříbra

Balvna, vzácný minerál nebo přírodní kaučuk. O zdraví vašich chodidel se postrají unikátní ponožky

K péči o zdraví chodidel a nehtů vám TianDe nabízí Pilník na nohy s krystaly křemene, který dokonale odstraní poškozené části nehtu a kůže. Základem při předcházení obtíží s plísní na nohách je též používání kvalitních ponožek. TianDe vám přináší například Bavlněné ponožky s bodou aplikací turmalínu, který má regenerační účinek na lidský organismus. Gelové ponožky, jejichž základem je přírodní kaučuk, vám pomohou zajistit dlouhodobou hydrataci, ochranu a výživu chodidel.

Jak zvítězit nad plísní mezi prsty na nohou? Přiveďte svůj organismus do rovnováhy

Jak na plísně na nohou komplexně? Nevyvážený a oslabený organismus je ideálním místem pro rozvoj kvasinek a bakterií. Proto v boji proti kožní mykóze pomohou jak přípravky, které působí lokálně, tak i bylinné směsi a čaje. Ty příznivě působí na dosažení rovnováhy ve vašem organismu a vystavují tak nechtěným plísňovým "hostům" nepřekonatelnou bariéru. Pročištěte si tělo s výrobky TianDe, vyberte si účinné bylinné směsi.

Vše na jednom místě. Prohlédněte si kompletní nabídku kosmetiky a drogerie pro celou domácnost