Plíseň mezi prsty na nohou vás může přivést k lékaři. Myslete na prevenci

Plíseň mezi prsty na nohou
 
Trápí vás nepříjemné svědění chodidel? Nemůžete se zbavit zarudlé a zrohovatělé kůže mezi prsty na nohou? Jste v rozpacích ve společnosti kvůli zápachu z bot a ponožek? Tvrdnou a zároveň se vám drolí nehty? S největší pravděpodobností vaše nohy "navštívila" kožní mykóza, které v České republice trápí okolo jedné čtvrtiny populace. Kožní mykóza je způsobena mikroskopickými houbami. Jedná se o kvasinky a takzvané dermatofyty. Nejčastěji se mykóza projevuje plísní na chodidlech a mezi prsty na nohou. 
 

Plíseň mezi prsty na nohou podporují tyto faktory:

  • nadměrné pocení
  • používání neprodyšných a nekvalitních bot nebo ponožek
  • návštěvy veřejných koupališť, bazénů nebo saun
  • aj.

Než poběžíte za doktorem, vyzkoušejte proti plísni mezi prsty na nohou přípravky tianDe

TianDe přináší kosmetické přípravky, které jsou založeny na tradiční asijské receptuře. Recepturě prověřené tisíciletitými zkušenostmi. Protože preventivní a důkladná péče o své tělo je základem boje proti různým neduhům, postarejte se dokonalou hygienu a očistu svých nohou díky kosmetice tianDe. Zatočte s mykózou takto:
 
  • Speciální koupelové směsi revitalizují  a zjemňují suchou a poničenou kůži. Zároveň odstraňují mozoly, zpevňují cévy a předcházejí otokům. Co je však nejdůležitější? Zmírňují pocení chodidel a působí protiplísním. 
  • Přírodní antiperspirant Natural Veil je universálním kosmetickým přípravkem, který díky účinné síle minerálu alunit, do hloubky očistí i vaše chodidla a zároveň je nechá dýchat.
  • V boji proti mykóze kůže vyzkoušejte i Intimní gel tianDe. Ten je určen na důkladné mytí celého těla a obsahuje koloidní stříbro, které má výborné desinfekční účinky.
 

Zbavte se plísně díky koupelím, síle alunitu nebo stříbra

Bavlna, vzácný minerál nebo přírodní kaučuk. O zdraví vašich chodidel se postrají unikátní ponožky

K péči o zdraví chodidel a nehtů vám tianDe nabízí Pilník na nohy s krystaly křemene, který dokonale odstraní poškozené části nehtu a kůže. Základem při předcházení obtíží s plísní na nohách je též používání kvalitních ponožek. TianDe vám přináší například Bavlněné ponožky s bodou aplikací turmalínu, který má regenerační účinek na lidský organismus. Gelové ponožky, jejichž základem je přírodní kaučuk, vám pomohou zajistit dlouhodobou hydrataci, ochranu a výživu chodidel.

Jak zvítězit nad plísní mezi prsty na nohou? Přiveďte svůj organismus do rovnováhy

Jak na plísně na nohou komplexně? Nevyvážený a oslabený organismus je ideálním místem pro rozvoj kvasinek a bakterií. Proto v boji proti kožní mykóze pomohou jak přípravky, které působí lokálně, tak i bylinné směsi a čaje. Ty příznivě působí na dosažení rovnováhy ve vašem organismu a vystavují tak nechtěným plísňovým "hostům" nepřekonatelnou bariéru. Pročištěte si tělo s výrobky tianDe, vyberte si účinné bylinné směsi.

Královské díky za tisíce vašich recenzí na Heurece

99%
zákazníků nás v dotazníku spokojenosti doporučuje na Heureka.cz. Celkem už máme přes 14 000 ověřených recenzí.
4.9 (z 5) je celkové hodnocení spokojenosti
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2019 Shop roku 2018
Cena SHOP ROKU pro TianDe