Novinka Království tianDe - trichologické poradenství pro vaše krásné vlasy

koláž trichologie
Všichni touží po krásných vlasech, ale jen málokdo si uvědomí, co je to vlastně vlas a odkud nám roste, jak vypadá pod pokožkou a co vlastně ovlivňuje jeho růst. Ještě méně lidí se zamýšlí nad tím, že pro zdravý vlas je v první řadě důležité správně pečovat o vlasovou pokožku. Správná hygiena a výběr vhodných produktů pomůže dostat pokožku do co nejlepší kondice. 
 
Existují základní principy v péči o vlasovou pokožku a vlasy, které vedou k prevenci, ale také ke zmírnění projevů mnoha zdravotních potíží s vlasovou pokožkou, jako jsou lupy, mastící se pokožka, svědění, ale i vypadávání. 
 
Protože vlasy jsou naší korunou krásy, ale i odrazem zdraví, je potřeba se bavit i o vnitřním nastavení organismu, stresu, genetice a hormonální nerovnováze, které celkový stav vlasů a pokožky ovlivňují. Vlas nám roste až té poslední síly, energie, která tělu zbyde. Stejně tak je důležité si uvědomit, že od šamponu nemůžeme chtít zázraky.
 
Chceme vám předat tyto základní principy a naučit vás správně pečovat o svou pokožku se správně vybranými produkty, aby se i vaše vlasy staly korunou krásy. 
Proto jsme se rozhodli rozšířit naše královské služby o Trichologické poradenství
 

Kdo je náš Královský tricholog?

trichologie koláž
Dovolte mi se představit, jsem Mgr. Adelina Hessová, v Království se podílím na marketingu, ale jsem především produktovým specialistou a interním trichologem, tedy kouzelníkem pro vaše krásné vlasy.
 
Vlasové problematice se věnuji již delší sobu, dříve jsem pracovala dva roky jako brand manager pro profesionální kadeřnickou italskou značku a byla jsem součástí vzdělávací akademie pro kadeřníky. Díky práci jsem se dostala jak na kadeřnické show tak na mezinárodní veletrhy kosmetiky a školení pod žáštitou italských kadeřníků. Nyní mám možnost své užitečné zkušenosti předávat dál naším zákazníkům. 
 
A protože mám vlasovou péči s čím srovnávat, byla jsem zpočátku velmi zvědavá, jak produkty tianDe fungují. Když jsem nastoupila do Království, řekla jsem, že si všechny produkty musím nejdříve sama otestovat. Jedině, když jím budu věřit a uvidím jejich účinnost, budu je moci doporučovat dále.
 
Musím říct, že mě produkty opravdu nadchly, dělají krásné vlasy, pečují o vlasovou pokožku a navíc jsou opravdu účinné i proti vypadávání vlasů a to je na trhu skutečně exkluzivitou. 
Nicméně ani kvalitní produkty vám nezaručí perfektní výsledek, je totiž velmi důležité zvolit produkty podle stavu vlasové pokožky a následně podle stavu délek. Moc důležitá je správná hygiena vlasové pokožky, správná technika mytí vlasů, ochrana před tepelnou úpravou a závěrečné fénování. A to jsou informace, které se nyní snažím předávavat na trichologických poradenstvích. 

Co je to trichologie?

Trichologie
Trichologie je obor, který vznikl propojením oblastí dermatologie, kosmetologie, genetika, biologie. Zabývá se pokožkou hlavy a vlasem jako takovým. Zkoumá příčiny onemocnění vlasové pokožky a navrhuje řešení. 
 
Cílem je najít vhodnou péči a nastavit správnou hygienu vlasové pokožky, aby se vlasová pokožka dostala do co nejlepší kondice a mohla produkovat vlas v co nejvyšší kvalitě.
 
Trichologie je salonní službou, která se poskytuje v kadeřnických salonech a ve speciálních institucích zabývajících se zdravím. 
Jak trichologie probíhá?
 • Tricholog konzultuje s klientem jeho stav vlasů a vlasové pokožky, hledá příčiny potíží, ptá se na prodělané nemoci, rodinná predispozice a také výběr vlasové péče. 
 • Provede test elasticity (pružnosti) pokožky.
 • Vyšetří pomocí přibližovací trichologické kamery stav vlasové pokožky a vlasů zblízka.
 • Doporučí péči pro domácí použití, včetně edukace o správném mytí vlasů a péči o vlasovou pokožku.
 • Navíc si lze připlatit za aplikaci léčebné procedury včetně mytí vlasů přímo v salonu. V takovém případě se dělá analýza vlasové pokožky před a po proceduře, aby se ověřila její účinnost. 
Tip
Běžně se za poskytnutí těchto služeb platí
1.000 - 4.000 Kč
podle položek, co všechno služba zahrnuje.

Trichologické poradenství Království tianDe

Naše poradenství probíhá
 
1) skupinově a je určeno výhradně pro zákazníky našeho e-shopu. Jezdíme po celé republice na přání našich klientů. 
 
Cílem poradenství je především edukace, aby každý věděl, jak docílit správné kondice vlasové pokožky a krásných vlasů. 
 
Probíráme témata jako jsou: 
 • co je to vlas a co ovlivňuje kvalitu vlasů,
 • proč je důležité pečovat o vlasovou pokožku,
 • jak správně pečovat o vlasovou pokožku,
 • jak si správně mýt vlasy
 • zdravotní potíže vlasové pokožky a řešení Království tianDe.
 • vlasová péče Království tiande
2) Individuálně 
 • konzultace s klientem
 • analýza vlasové pokožky pomocí trichokamery
 • doporučení vhodné péče 
Cena individuálního trichologického poradenství je určena pro zákazníky s VIP kartou (s přiděleným ID). 
Zaváděcí cena: 300,- Kč (po vytvoření rezervace vám bude vystavena faktura s platbou předem) 
Trvání: 45 min.
Místo: Centrála tianDe, Pobřežní 370/4, Praha 8
 
Pokud nemáte ID, fakturovaná částka za tuto službu činí 1.000,- Kč. 
 
Chcete si rezervovat termín?
Klikněte a sledujte volné termíny v našem rezervačním systému

Hloubkové čištění vlasů

Péče o vlasy je opravdová věda, ale někdy stačí málo, abyste pocítili malé zázraky. Postupně se o tom díky spokojeným zákazníkům opravdu přesvědčujeme. 
 
Největším překvapením pro všechny účastníky poradenství je Hloubkově čistící šampon z černého uhlí, který byl, bohužel, trochu v zapomnění. Přitom je vysoce účinný. Měl by se stát primární a preventivní péčí každého, opravdu každého.
 
Tento čistící šampon absorbuje nečistoty, mastnotu, pot, ale i zbytky silikonů a vodní kámen z vody, na které běžné šampony nestačí. Šampon má černou barvu, ale nemusíte se bát, pigment nebarví ani blonďaté vlasy. 
 
Po použití jsou vlasy lehčí, uhlazenější a poddajnější. Navíc šampon účinně bojuje proti lupům, protože čistí odumřelé šupinky kůže. Ti, kteří řeší mastící se pokožku mají díky pravidelnému používání šanci na déletrvající čisté vlasy. 
 
Šampon není určen na běžné denní použití, jedná se o doplňkovou péči, kterou je vhodné 
používat cca 1x za 14 dní k hloubkovému čištění. 
 
A pokud se chystáte ke kadeřníkovi na novou barvu, určitě si jím vlasy před návštěvou kadeřníka umyjte 1-2 dny předem.
 
Vlasy budou čistší a barva na nich bude lépe držet. 
Chcete se dozvědět, jak správně pečovat o vlasy a vlasovou pokožku?
Přečtěte si náš blogový článek, kde se dozvíte vše podstatné, aby vaše vlasy nebyly starostí, ale radostí.
 

Mějte krásné léto a krásné vlasy

 

Adelina Hessová

Královský tricholog

 

Královské díky za tisíce vašich recenzí na Heurece

99%
zákazníků nás v dotazníku spokojenosti doporučuje na Heureka.cz. Celkem už máme přes 14 000 ověřených recenzí.
4.9 (z 5) je celkové hodnocení spokojenosti
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2019 Shop roku 2018
Cena SHOP ROKU pro TianDe