Poznejte nemoci nehtů na nohou

Nemoci nehtů na nohou
 
Nehty nejsou jen ozdobou vašich rukou nebo nohou. Jsou i spolehlivými indikátory vašeho zdraví. Nehty na nohou mohou trpět chorobami stejně jako ostatní části vašeho těla nebo svým špatným stavem upozorňovat na jiné "neviditelné" problémy jinde. Zpozornět by jste měli, když nehty změní:
 
  • barvu
  • tvar
  • tloušťku
  • kvalitu nehtového plátku

K poničení nehtů zpravidla dochází mechanicky - při nošení nevhodné obuvi nebo jejich vystavování nepříznivým vlivům. Mezi časté choroby, které "ozdobu" vašich chodidel postihují, jsou obtíže způsobené bateriálníkvasinkovou (houbovou) infekcí.
 
 

Nemocí nehtů na nohou je velké množství.
Mezi ty nejčastější patří plísně

Kvasinky nebo také takzvané dermatofyty způsobují nechtěnou mykózu, která je jednou z nejčastějších populačních kožních chorob. Na nehtech u nohou se toto onemocnění, za kterým stojí nevhodně zvolená obuv a ponožky nebo návštěva veřejných koupališť a bazénů naboso, projevuje jejich hrbolatostí, změnou barvy na žlutohnědourozpadáním. Při bakteriální nákaze zpravidla nehty bolínehtové lůžko je oteklézanícené. Nehty na vašich nohou mohou být také indikátory jiných závažných problémů tělesné schránky. Tvorba obloukovité rýhy odkazuje například poruchám zažívání nebo k otravě. Prostřednictvím bílých skrvn pak nehty bijí na poplach kvůli stresu, problémům se srdcem a ledvinami, změnám v metabolismu a dalším obtížím. Na zdraví vašich nehtů zkrátka záleží z mnoha důvodů.
 

Předcházejte nemocím nehtů na nohou s kosmetikou tianDe

Plísňová nebo bakteriální onemocnění nohou patří mezi časté neduhy postihující velké procento populace. Podstatné je podobným problémům předcházet nebo jejich léčbu podchytit včas. Myslete totiž na to, že neléčená mykóza nebo bakteriální infekce se mohou rozšiřit dál. V takovém případě už se návštěvy u lékaře nevyhnete. TianDe vám přináší kosmetické přípravky, které jsou založeny na tradiční asijské receptuře. Recepturě prověřené tisíciletitými zkušenostmi.
 
Působí jako osvědčená prevence nebo jako účinný pomocník zejména při projevech mykózy nohou. Speciální koupelové směsi revitalizují a zjemňují suchou a poničenou kůži. Zároveň odstraňují mozoly, zpevňují cévy a předcházejí otokům. Co je však nejdůležitější? Zmírňují pocení chodidel a působí tak účinně proti plísním. Přírodní antiperspirant Natural Veil je universálním kosmetickým přípravkem, který díky účinné síle minerálu alunit do hloubky očistí vaše chodidla a zároveň je nechá dýchat. V boji proti mykóze kůže vyzkoušejte i Intimní gel tianDe. Ten je určen na důkladné mytí celého těla a obsahuje koloidní stříbro, které má výborné desinfekční účinky.
 
 

Na problémy pusťte účinnou sílu koupelí, krému, antiperspirantu a gelu

Plísně ani bakterie nebudou mít šanci. Vyzkoušejte speciální ponožky a pilník

Plíseň na nohou v první řadě závisí na nadměrném pocení chodidel. Ve spojitosti s ponožkami z nekvalitních materiálů se tak vaše bota sává dokonalým útočištěm po mikroskopické houby. Kvalitní ponožky jsou proto naprostý základ. TianDe vám přináší například Bavlněné ponožky s bodou aplikací turmalínu, který má regenerační účinek na organismus. Gelové ponožky, jejichž základem je přírodní kaučuk, vám pomohou zajistit dlouhodobou hydrataci, ochranu a výživu chodidel. V boji proti plísni využijte pro péči o nehty Pilník na nohy s krystaly křemene, který dokonale odstraní poškozené části nehtů a kůže.

Dejte své tělo do rovnováhy. Posílená imunita vystaví nemocem nehtů na nohou bariéru

Oslabený organismus spolu s podlomenou imunitou jsou ideálními místy pro rozvoj kvasinek a bakterií. Proto v boji proti obtížím pomohou jak přípravky, které působí lokálně, tak i bylinné směsi a čaje celkově vyvažující organismus. Ty příznivě působí na dosažení rovnováhy ve vašem organismu a vystavují tak nechtěným plísňovým "hostům" nepřekonatelnou bariéru. Pročištěte si tělo s výrobky tianDe, vyberte si účinné bylinné směsi.

Královské díky za tisíce vašich recenzí na Heurece

99%
zákazníků nás v dotazníku spokojenosti doporučuje na Heureka.cz. Celkem už máme přes 14 000 ověřených recenzí.
4.9 (z 5) je celkové hodnocení spokojenosti
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2019 Shop roku 2018
Cena SHOP ROKU pro TianDe