Na Šumavě vysazujeme les tianDe

Před výletem na Šumavu jsme si všichni nachystali rýče, gumáky, pláštěnky a svačinu, abychom se ráno zbytečně nezdržovali. Těšili jsme se, až se z celé České republiky sjedeme v Horní Plané, kde vyhrneme rukávy a pustíme se s rýči do díla. Letošní sázení jehličnanů bylo ještě radostnější, protože jsme se po skoro roce viděli zase naživo. 

Obrazek

Zima nás neodradila. Vysázeli jsme stovky stromů

Horní Planá je nejvýše položeným městem v Jihočeském kraji. Leží na severním břehu nádrže Lipno a i na konci května tu bývá poměrně zima. Sjíždíme se sem z celé ČR, abychom trochu napravili svůj dluh životnímu prostředí. Bereme se sebou manžele, manželky, děti, maminky nebo kamarády. Čím víc rukou, tím rychleji les roste. I letos nám rukama prošly stovky stromků.
Tip
V projektu Les tianDe už po celém světě roste přes
1 000 000 stromů.
Výsadba jehličnanů - Les TianDe
Les TianDe - vysazování jehličnanů na Šumavě_3
Království TianDe - sázení jehličnanů

Po práci následuje opékání buřtů, přikusování řízků a spousta smíchu

Při práci v lese člověku vyhládne, takže jsme si společně užili opékání buřtů, s chutí se zakusovali do připravených řízků a konečně jsme si popovídali bez přítomnosti monitorů. Hodně jsme se nasmáli. Přikládáme pár dojmů ostatních účastníků, které jsme zachytili na naší facebookové skupině:
 
“Je to nádherný projekt a já jsem moc šťastná, že ho koupí výrobků můžeme podpořit a že jsem i na místě výsadby směla přiložit ruku k dílu,” účastnice Vlaďka
 
“Byl to krásný den pro dobrou věc. A po dlouhé době setkání naživo, za které jsme byli všichni moc rádi,“ účastnice Míša
Tip

Les tianDe roste díky programu Ecosphere

TianDe věnuje část výtěžku z prodeje produktů Ecosphere na výsadbu lesů. Jde o přípravky na ekologický úklid i šetrné mytí vlasů.

Za nás celou akci vystihla marketingová ředitelka Renata Králová: "Krásná akce - LES tianDe - na Šumavě. Sjeli jsme se z celé republiky, abychom společně přidali ruku k dílu a zanechali tu něco, co považujeme za důležité pro budoucí generace. Bez lesa nebude vzduch, proto pořád říkám, že tianDe je společnost s přesahem".

 

Těšíme se zase za rok. 

Královské díky za tisíce vašich recenzí na Heurece

99%
zákazníků nás v dotazníku spokojenosti doporučuje na Heureka.cz. Celkem už máme přes 14 000 ověřených recenzí.
4.9 (z 5) je celkové hodnocení spokojenosti
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2019 Shop roku 2018
Cena SHOP ROKU pro TianDe