Mast na ekzém musí být šetrná

Pleťová kosmetika
Atopický ekzém je civilizačním strašákem. Tento povrchový neinfekční chronický zánět kůže v různé podobě postihuje  až 20 % populace v České republice. Podrážděná a hrubá suchá kůže, načervenalá ložiska, svědivé puchýřky a další projevy jsou nesmírným břemenem, které má alergickou nebo nealergickou povahu. Často bývá toto onemocnění projevující se téměř všude na těle doprovázeno kvasinkovou a bakteriální infekcí. 
 
Účinným řešením pro potlačení ekzému jsou antihistaminika a kortikoidy. Bohužel ke zhojení dochází pouze dočasně a tyto látky mohou mít na lidský organismus škodlivé vedlejší účinky. Existují i jiné možnosti než klasické léky?
Odpověď hledejte u tianDe, které na český trh přináší kosmetické výrobky založené na tradiční asijské receptuře. Z přirody AltajeČíny a Tibetu se tak prostřednictvím kosmetiky tianDe dostávají na tuzemský trh přípravky blahodárně působící nejen na kůži, ale i na celé tělo. 

Hledáte dostupnou mast na ekzém? U tianDe jste na správné adrese

Kosmetické přípravky založené na vysoce hojivé a regenerační síle hadího tuku, hlemýždího mucínu nebo ovčí placenty. To vše jsou krémy a masti tianDe, které jsou určeny na pomoc při poškozené a problematické pokožce na těle, ekzém nevyjímaje. Produktové řady tianDe vám přinášejí to nejlepší, co nabízí tradiční asijská medicína a panenská příroda Číny a Tibetu.
 
Hlemýždí mucin

Zregenerujte svoji kůži zázračnou silou hlemýždího mucínu

TianDe přináší prostřednictvím takzvané Hadí řady kosmetické přípravky, které jsou založeny na hojivých účincích hlemýždího sekretu. Mucín je látkou, která je v současné době pod vědeckým drobnohledem díky svým neobyčejným účinkům na lidskou pokožku. Hlemýždí mucín:
 • podporuje regeneraci kožních buněk
 • dokonale vyhlazuje strukturu pokožky
 • chrání kůži proti poškození a podráždění
 • přípravky s hlemýždím mucínem obsahují kolagenelastinvitamíny A, CEkyselinu hyaluronovou atd.
Hlemýždí mucín je nazýván elixírem mládí. Jeho hojivé schopnosti byly známy už v antickém Řecku. V současné době vědecké studie potvrzují, že hlemýždí secret, který tito živočichové vylučují, má skutečně blahodárné účinky na lidskou pokožku. Konkrétně si tohoto "ukrytého zázraku" všimla věda podrobněji v 60. letech 20. století, kdy jeho blahodárné účinky objevil španělský lékař Rafael Abad. Rozpraskaná, suchá, odlupující se a poškozená pokožka, která je projevem atopického ekzému, se tak dočká dokonalé regenerace.
Hadí řada

Dopřejte své pokožce zklidnění a obnovu prostřednictvím unikátní Hadí řady

Další z kosmetických řad tianDe, které příznivě působí na problematickou a poškozenou kůži, jsou přípravky z takzvané Hadí řady. Tato kosmetika je oblíbená díky svému všestrannému použití. Hadí řada tianDe posiluje pokožku hlavyrukou, nohou a vypíná vrásky v obličeji. Najdete v ní krémy, masky, tonika, gely a šampony s tukem hada Mamushi. Vyživující a změkčující látky zabraňují vysoušení a tvrdnutí pokožky. 
Hadí tuk zvláčňuje popraskané paty, suchou pleť i poškozené a polámané vlasy. Celkově příznivě působí na kůži, na které zanechal stopy atopický ekzém, dermatitida a další kožní choroby. Krém na ruce, které jsou častým místem výskytu ekzému, má tyto účinky:
 
 • pokožku účinně hydratuje a vyživuje
 • zklidňuje podrážděnízjemňuje a zajišťuje rychlou obnovu vrchní části kůže
 • aktivuje přirozené obranné funkce pokožky
 • dodává pokožce jemnou a sametovou hebkost
 
Krémy z Hadí řady - obzvláště krém na ruce a krém pro obnovu pleti - jsou určeny k pravidelnému užívání.
Ovečková řada

Nenechte se odradit. Ekzém zmírňují i masti s ovčí placentou

Velice oblíbená je i takzvaná Ovečková řada, ve které tianDe přináší množství skutečně účinných krémů a přípravků. Tato řada je je založena na receptuře obsahující látky z ovčí placenty, která se nejvíce podobá lidským složkám kůže. Výtažek z ovčí placenty obsahuje bílkoviny, aminokyseliny, nenasycené mastné kyseliny, vitamíny a stopové prvky. Produkty ovečkové řady jsou doplněné o olej z pšeničných klíčků a kyselinu hyaluronovou
Pleťové krémy, gely a peeling účinně čistí pleť a vyhlazují vrásky. Vyváženě hydratovaná a čistá pokožka je pak místem, které atopickému ekzému a kvasinkovým infekcím odolává. Kosmetika z Ovečkové řady se vyznačuje:
 
 • účinně hydratuje a vyživuje pokožku
 • stimuluje růst a obnovu buněk
 • redukuje vrásky 
 • pleť a celkově kůži změkčí a zajistí jí tak sametovou hebkost
 • krémy z této řady určny pro každodení péči
 
V kosmetickém průmyslu se ze zvířecích placent využívá právě placenta ovčí. Ta je totiž v mnohém podobná lidské a obsahuje spoustu potřebných a blahodárných látek.
 

Přesvědčte se sami a vyberete si skutečně účinnou kosmetiku, která pomáhá při projevech ekzému

Královské díky za tisíce vašich recenzí na Heurece

99%
zákazníků nás v dotazníku spokojenosti doporučuje na Heureka.cz. Celkem už máme přes 14 000 ověřených recenzí.
4.9 (z 5) je celkové hodnocení spokojenosti
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2019 Shop roku 2018
Cena SHOP ROKU pro TianDe