Mast na ekzém

Pleťová kosmetika
Atopický ekzém je civilizačním strašákem. Tento povrchový neinfekční chronický zánět kůže v různé podobě postihuje  až 20 % populace v České republice. Podrážděná a hrubá suchá kůže, načervenalá ložiska, svědivé puchýřky a další projevy jsou nesmírným břemenem, které má alergickou nebo nealergickou povahu. Často bývá toto onemocnění projevující se téměř všude na těle doprovázeno kvasinkovou a bakteriální infekcí. 
 
Účinným řešením pro potlačení ekzému jsou antihistaminika a kortikoidy. Bohužel ke zhojení dochází pouze dočasně a tyto látky mohou mít na lidský organismus škodlivé vedlejší účinky. Existují i jiné možnosti než klasické léky?
Odpověď hledejte u TianDe, které na český trh přináší kosmetické výrobky založené na tradiční asijské receptuře. Z přirody AltajeČíny a Tibetu se tak prostřednictvím kosmetiky TianDe dostávají na tuzemský trh přípravky blahodárně působící nejen na kůži, ale i na celé tělo. 

Hledáte dostupnou mast na ekzém? U TianDe jste na správné adrese

Kosmetické přípravky založené na vysoce hojivé a regenerační síle hadího tuku, hlemýždího mucínu nebo ovčí placenty. To vše jsou krémy a masti TianDe, které jsou určeny na pomoc při poškozené a problematické pokožce na těle, ekzém nevyjímaje. Produktové řady TianDe vám přinášejí to nejlepší, co nabízí tradiční asijská medicína a panenská příroda Číny a Tibetu.
 
Hlemýždí mucin

Zregenerujte svoji kůži zázračnou silou hlemýždího mucínu

TianDe přináší prostřednictvím takzvané Hadí řady kosmetické přípravky, které jsou založeny na hojivých účincích hlemýždího sekretu. Mucín je látkou, která je v současné době pod vědeckým drobnohledem díky svým neobyčejným účinkům na lidskou pokožku. Hlemýždí mucín:
 • podporuje regeneraci kožních buněk
 • dokonale vyhlazuje strukturu pokožky
 • chrání kůži proti poškození a podráždění
 • přípravky s hlemýždím mucínem obsahují kolagenelastinvitamíny A, CEkyselinu hyaluronovou atd.
Hlemýždí mucín je nazýván elixírem mládí. Jeho hojivé schopnosti byly známy už v antickém Řecku. V současné době vědecké studie potvrzují, že hlemýždí secret, který tito živočichové vylučují, má skutečně blahodárné účinky na lidskou pokožku. Konkrétně si tohoto "ukrytého zázraku" všimla věda podrobněji v 60. letech 20. století, kdy jeho blahodárné účinky objevil španělský lékař Rafael Abad. Rozpraskaná, suchá, odlupující se a poškozená pokožka, která je projevem atopického ekzému, se tak dočká dokonalé regenerace.
Hadí řada

Dopřejte své pokožce zklidnění a obnovu prostřednictvím unikátní Hadí řady

Další z kosmetických řad TianDe, které příznivě působí na problematickou a poškozenou kůži, jsou přípravky z takzvané Hadí řady. Tato kosmetika je oblíbená díky svému všestrannému použití. Hadí řada TianDe posiluje pokožku hlavyrukou, nohou a vypíná vrásky v obličeji. Najdete v ní krémy, masky, tonika, gely a šampony s tukem hada Mamushi. Vyživující a změkčující látky zabraňují vysoušení a tvrdnutí pokožky. 
Hadí tuk zvláčňuje popraskané paty, suchou pleť i poškozené a polámané vlasy. Celkově příznivě působí na kůži, na které zanechal stopy atopický ekzém, dermatitida a další kožní choroby. Krém na ruce, které jsou častým místem výskytu ekzému, má tyto účinky:
 
 • pokožku účinně hydratuje a vyživuje
 • zklidňuje podrážděnízjemňuje a zajišťuje rychlou obnovu vrchní části kůže
 • aktivuje přirozené obranné funkce pokožky
 • dodává pokožce jemnou a sametovou hebkost
 
Krémy z Hadí řady - obzvláště krém na ruce a krém pro obnovu pleti - jsou určeny k pravidelnému užívání.
Ovečková řada

Nenechte se odradit. Ekzém zmírňují i masti s ovčí placentou

Velice oblíbená je i takzvaná Ovečková řada, ve které TianDe přináší množství skutečně účinných krémů a přípravků. Tato řada je je založena na receptuře obsahující látky z ovčí placenty, která se nejvíce podobá lidským složkám kůže. Výtažek z ovčí placenty obsahuje bílkoviny, aminokyseliny, nenasycené mastné kyseliny, vitamíny a stopové prvky. Produkty ovečkové řady jsou doplněné o olej z pšeničných klíčků a kyselinu hyaluronovou
Pleťové krémy, gely a peeling účinně čistí pleť a vyhlazují vrásky. Vyváženě hydratovaná a čistá pokožka je pak místem, které atopickému ekzému a kvasinkovým infekcím odolává. Kosmetika z Ovečkové řady se vyznačuje:
 
 • účinně hydratuje a vyživuje pokožku
 • stimuluje růst a obnovu buněk
 • redukuje vrásky 
 • pleť a celkově kůži změkčí a zajistí jí tak sametovou hebkost
 • krémy z této řady určny pro každodení péči
 
V kosmetickém průmyslu se ze zvířecích placent využívá právě placenta ovčí. Ta je totiž v mnohém podobná lidské a obsahuje spoustu potřebných a blahodárných látek.
 

Přesvědčte se sami a vyberete si skutečně účinnou kosmetiku, která pomáhá při projevech ekzému