Maska na vrásky pomáhá po celém těle

Stárnutí nezastavíme, ale jeho projevy na pleti můžeme zpomalit. Na vrásky nejvíce platí každodenní péče. Stejně důležité je ale pokožku pravidelně vyživovat. Masky tianDe vám s tímhle úkolem pomůžou. Omladí vaši tvář, ruce a nohy. Používají se intenzivní kúry po dobu deseti dní, nebo pravidelně 1 - 2x týdně. Výsledkem je elasticky hladká a sametově hebká pokožka.
Obrazek

Pleťová maska na vrásky má mnoho podob. Vyberte si tu, která vám sedí nejvíc

Masku na vrásky vybírejte podle obsažených látek, protože ji vedle stárnutí často trápí i nedostatečná hydratace, výživa nebo jiné problémy. Pleť můžete omladit a vypnout pomocí masek v sypké, krémové, gelové i látkové formě. Záleží jen na tom, se kterými se vám lépe pracuje.

Rozpustné masky na vrásky

O vypnutí pleti se postarají výtažky z přírodních perel, 100% japonských řas, kopřiv, meduňky nebo černého rybízu. Najdete je v pytlíčku ve formě sypké směsi, kterou zalijete převařenou vodou (+30°C) a rozmícháte do husté konzistence. Pak si masku nanesete na vyčištěnou a suchou pokožku v obličeji a na krku. Necháte působit 15 - 20 minut a zbytek masky jen opláchnete vodou. 

Modelovací maska na vrásky

Viditelnost vrásek pomáhají snižovat výtažky z mořských řas, červeného vína, šnečí mucin a hydrolizovaný kolagen. Pomůžou vám vyřešit problémy s úbytkem kolagenu a zabrání předčasnému stárnutí pleti.  Modelovací masky vyrábíme ve dvou provedeních. Buď jako masku z jemné tkaniny, která je napuštěná speciálním gelem s přírodními složkami, nebo masku z pevnější látky, která obsahuje hydrogelovou vrstvu. Přikládají se účinnou stranou k obličeji. Rychle přilnou ke kůži, čímž se zahřejí a zajistí lepší průnik vyživujících látek přímo k buňkám. Nasytí tak i hluboké vrstvy kůže živinami. Nechávají se působit 15 - 20 minut.

Krémová a gelová pleťová maska na vrásky

Na aplikaci jsou nejsnazší krémové a gelové pleťové masky. Nemusí se totiž smývat. Prostě je natřete na obličej a necháte 10 - 20 minut působit. Zbytek masky buď setřete kapesníkem, nebo vmasírujete do kůže. Hydratační a omlazující masky podporují buněčnou regeneraci pleti a tím zjemňují výrazné mimické vrásky a předchází vzniku těch nových

Také oči potřebují speciální péči. Maska na vrásky kolem očí by proto neměla chybět ani ve vaší koupelně

Na křehké pokožce okolo očí se stárnutí začne projevovat nejčastěji. Tahle oblast je totiž velmi náchylná k vysušení. Běžné krémy ji nedokážou dopřát takovou míru hydratace, aby mohla zůstat pevná a hebká. Speciální masky na vrásky kolem očí jí ale vrátí ztracenou dávku potřebné hydratace a výživy. Kolagen zabraňuje ztrátě vlhkosti a viditelně vyhlazuje jemné vrásky. Žraločí tuk a extrakty z listů olivovníku zase mají výrazný liftingový efekt a vrací pokožce potřebnou elasticitu.

Královské díky za tisíce vašich recenzí na Heurece

99%
zákazníků nás v dotazníku spokojenosti doporučuje na Heureka.cz. Celkem už máme přes 14 000 ověřených recenzí.
4.9 (z 5) je celkové hodnocení spokojenosti
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2019 Shop roku 2018
Cena SHOP ROKU pro TianDe