Maska na kruhy pod očima přináší výživu

Oční okolí si zaslouží zvláštní péči, protože je daleko jemnější, neobsahuje potní ani mazové žlázy. Z toho důvodu se na něm daleko rychleji projevuje únava, nevyspání, nemoc a vrásky. Určitě to znáte i ze své zkušenosti. Stačí jedna probdělá noc a druhý den už je to na očích znát. Kruhy pod očima a otoky zmírníte pravidelnou péčí. Jako SOS pomůcku můžete využít účinnou masku na kruhy pod očima.
Obrazek

Vyživujte pokožku kolem očí pomocí speciálních masek. Nabídnou vám rychlou pomoc s kruhy pod očima

Kruhy pod očima přidávají každému na věku. To nepotřebují muži ani ženy. Proto je potřeba citlivou pokožku kolem očí pravidelně hydratovat a vyživovat. Masky na kruhy pod očima můžete používat 1x až 2x týdně na dokonale vyčištěnou pleť. Stačí jim vždy 15 - 20 minut, takže je můžete používat klidně hned ráno před odchodem do práce. Výsledky uvidíte hned po použití: 
 
  • zmenšují otoky a kruhy pod očima
  • zvyšují odolnost pokožky vůči stresovým faktorům
  • obnovují přirozenou pevnost a elasticitu pleti
  • hluboce hyddratují a vyživují

Maska s kolagenem, žraločím tukem a výtažky z olivových listů vám zajistí dlouhodobě odpočatý a zářivý pohled

Pomocí masek můžete doplňovat tenkou kůži kolem očí o kolagen, který je v těle zodpovědný za pevnost a sílu pokožky. Jeho nedostatek podporuje vznik tmavých skvrn na kůži. Kolagen ji vypíná a posiluje tak mladistvý vzhled bez vrásek. Olivové listy zase zmírňují její zarudnutí a zlepšují prokrvení, což je u kruhů pod očima obzvláště důležité. Vzácný žraločí stimuluje protizánětlivé procesy a hluboce vyživuje pleť. Všechny tři masky vám nabídnou okamžitou pomoc, kdykoliv najdete pod očima tmavé a napuchlé pytle. 

Vedle masek na kruhy pod očima u nás najdete i další pleťovou kosmetiku a drogerii. Nakupujte vše na jednom místě