Maska na kruhy pod očima přináší výživu

Oční okolí si zaslouží zvláštní péči, protože je daleko jemnější, neobsahuje potní ani mazové žlázy. Z toho důvodu se na něm daleko rychleji projevuje únava, nevyspání, nemoc a vrásky. Určitě to znáte i ze své zkušenosti. Stačí jedna probdělá noc a druhý den už je to na očích znát. Kruhy pod očima a otoky zmírníte pravidelnou péčí. Jako SOS pomůcku můžete využít účinnou masku na kruhy pod očima.
Obrazek

Vyživujte pokožku kolem očí pomocí speciálních masek. Nabídnou vám rychlou pomoc s kruhy pod očima

Kruhy pod očima přidávají každému na věku. To nepotřebují muži ani ženy. Proto je potřeba citlivou pokožku kolem očí pravidelně hydratovat a vyživovat. Masky na kruhy pod očima můžete používat 1x až 2x týdně na dokonale vyčištěnou pleť. Stačí jim vždy 15 - 20 minut, takže je můžete používat klidně hned ráno před odchodem do práce. Výsledky uvidíte hned po použití: 
 
  • zmenšují otoky a kruhy pod očima
  • zvyšují odolnost pokožky vůči stresovým faktorům
  • obnovují přirozenou pevnost a elasticitu pleti
  • hluboce hyddratují a vyživují

Maska s kolagenem, žraločím tukem a výtažky z olivových listů vám zajistí dlouhodobě odpočatý a zářivý pohled

Pomocí masek můžete doplňovat tenkou kůži kolem očí o kolagen, který je v těle zodpovědný za pevnost a sílu pokožky. Jeho nedostatek podporuje vznik tmavých skvrn na kůži. Kolagen ji vypíná a posiluje tak mladistvý vzhled bez vrásek. Olivové listy zase zmírňují její zarudnutí a zlepšují prokrvení, což je u kruhů pod očima obzvláště důležité. Vzácný žraločí stimuluje protizánětlivé procesy a hluboce vyživuje pleť. Všechny tři masky vám nabídnou okamžitou pomoc, kdykoliv najdete pod očima tmavé a napuchlé pytle. 

Královské díky za tisíce vašich recenzí na Heurece

99%
zákazníků nás v dotazníku spokojenosti doporučuje na Heureka.cz. Celkem už máme přes 14 000 ověřených recenzí.
4.9 (z 5) je celkové hodnocení spokojenosti
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2019 Shop roku 2018
Cena SHOP ROKU pro TianDe