Korunka ke korunce aneb jak jste nám pomohli vybrat 4 600 000 korun

Věděli jste, že každou vaší objednávkou přispíváte na dobrou věc? S tímto nápadem jsme přišli v roce 2017. Přestože jsme největší e-shop tianDe v Čechách, nemohli jsme si dovolit posílat statisíce korun na charitu. Za velkým e-shopem totiž stojí velké výdaje. Chtěli jsme se ale zapojit a být prospěšní celé společnosti. Z každé objednávky jsme proto začali dávat stranou 3 koruny. Jelikož jich bylo za ty 4 roky tolik, dosáhli jsme společně neuvěřitelných výsledků.
desktop2_dobrocinna-sbirka (1)
sek-pro-nemocne-deti-a-jejich-rodiny-za-tiande-mecin.1784137958

První dva roky patřily Životu dětem. Předání šeku probíhalo na Staroměstském náměstí

První milion jsme předali v roce 2018 během benefiční akce Rádio Srdcem pro Život dětem. Peníze putovaly do organizace Život dětem na zdravotní a rehabilitační pomůcky, léčebné výlohy a do dětských zařízení jako jsou kojenecké ústavy a dětské stacionáře.

Společně jsme se stali druhým největším sponzorem, což je hlavně vaše zásluha. Organizaci Život Dětem jsme propojili s konkrétními rodinami z tianDe, pro které měla finanční podpora velký význam. Benefici pořádá Rádio Srdcem každý rok, takže jsme i v roce 2019 předali další šek se stejnou hodnotou - 1 000 000 Kč.

fond-ohrozenych-deti-klokanci.1784137958

Další dva roky jsme se soustředili na ohrožené děti v Klokáncích

Vloni a letos jsme se rozhodli podporu rozšířit na děti, které jsou v bezprostředním ohrožení. Jde o projekt Fondu ohrožených dětí, který jim pomáhá v krizových situacích, kdy nemohou být s rodinou. Z důvodu týrání nebo zanedbávání. V týmu máme pár lidí, kteří v dětství Klokánky prošli. Za dva roky jsme společně vybrali a mezi 11 Klokánků rozdělili přes 2 000 000 Kč. 

Společně jsme pomáhali i na jižní Moravě s následky tornáda 

Když jsme se dozvěděli o katastrofě, která zasáhla jih Moravy, neváhali jsme ani minutu. Založili jsme sbírku na darujem.cz a požádali vás o pomoc. Opět se ukázalo, jak velké srdce všichni máme. Společně jsme přispěli nádhernými 676 271,04 Kč.

Rekordní tornádo si nevybíralo. Udeřilo nečekaně

24. června 2021 metorologové upozorňovali, že se přes Čechy a Moravu přeženou bouřky doprovázené krupobitím. Málokdo ale věřil, že situace nabere na Břeclavsku a Hodonínsku daleko dramatičtější podoby. Krátce po 19. hodině se jihomoravskými obcemi prohnalo silné tornádo. Nejničivěji síla větrného víru postihla Moravskou Novou Ves, Mikulčice, Hrušky, Lužici a části Hodonína. Během pár minut po sobě zanechala 1200 poničených staveb, škody za 15 miliard, stovky zraněných a co nejhůře - 6 mrtvých. Tváří v tvář událostem oneměla nejen Česká republika, ale bez nadsázky celý svět.

Společně jsme podali spoustu pomocných rukou. Kde vaše objednávky pomáhaly

1.
Po dva roky jsme podporovali nadaci Život dětem jedním milionem korun. 
2.
Další 2 miliony korun jsme věnovali ohroženým dětem v Klokáncích.
3.
Moravským rodinám zasaženým hurikánem jsem přispěli
přes 600 000 Kč.
Každé vaší objednávky si moc vážíme. Nejenže je hnacím motorem pro naši práci, ale díky ní také pomáháte tam, kde je potřeba. S každým nákupem nabízíte pomocnou ruku. Moc vám za to děkujeme.

Královské díky za tisíce vašich recenzí na Heurece

99%
zákazníků nás v dotazníku spokojenosti doporučuje na Heureka.cz. Celkem už máme přes 14 000 ověřených recenzí.
4.9 (z 5) je celkové hodnocení spokojenosti
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2019 Shop roku 2018
Cena SHOP ROKU pro TianDe