Jak se zbavit plísně na nohou

Jak se zbavit plísně na nohou
 
 
  • rozpraskaná a svědivá kůže mezi prsty
  • pálení a zápach chodidel
  • nemocné zažloutlé nehty
To vše jsou příznaky kožní mykózy nohou, která je častým infekčním onemocněním kůže. Navíc onemocněním, které se rozhodně nevyplatí podceňovat. Neléčená mykóza nohou se může rozšiřovat dál po těle. Obzvláště obezřetní musí být lidé, kteří trpní cukrovkou a obtížemi s imutním systémem.
 
Hledáte odpověď na otázku: Jak se zbavit plísně na nohou? Pak jste u tianDe na správné adrese. V naší nabídce naleznete kosmetiku a další výrobky, které komplexně a účinně řeší obtíže s výskytem nechtěných kvasinek a dermatofytů na vašem těle. 

Jak se zbavit plísně na nohou? Poznejte nejdříve příčiny

Plíseň nohou, neboli mykóza, je infekční onemocnění způsobené houbami. Zpravidla se jedná o nadměrnou invazi kvasinek nebo dermatofytů. Za jejich rozmnožením, které se pak projeví nepříjemnými obtížemi, stojí několik faktorů. První a hlavní příčinou je nadměrné pocení nohoupoužívání nekvalitní neprodyšné obuvi a ponožek. Dochází tak k zapaření chodidla a vytvoření ideálního místa pro rozpuk infekce. Náchylnost k mykóze se odvíjí i od snížené imunity. Protože je mykóza infekčního charakteru, plíseň můžete kromě ze zapařených bot chytit i na veřejných místech jako: bazény, koupaliště, aj
 

Pečlivá hygiena, koupele a celková očista. S tianDe na plíseň nohou vyzrajete

TianDe vám přináší kosmetické přípravky, které jsou založeny na tradiční asijské receptuře. Recepturě prověřené tisíciletitými zkušenostmi. Speciální koupelové směsi revitalizují  a zjemňují suchou a poničenou kůži. Zároveň odstraňují mozoly, zpevňují cévy a předcházejí otokům. Co je však nejdůležitější? Zmírňují pocení chodidel a působí protiplísním. Přírodní antiperspirant Natural Veil je universálním kosmetickým přípravkem, který díky účinné síle minerálu alunit, do hloubky očistí i vaše chodidla a zároveň je nechá dýchat. V boji proti mykóze kůže vyzkoušejte i Intimní gel tianDe. Ten je určen na důkladné mytí celého těla a obsahuje koloidní stříbro, které má výborné desinfekční účinky.
 
 

Zbavte se plísně díky koupelím, síle alunitu nebo stříbra

Pohodlí, které léčí. Péčujte o nohy unikátními ponožkami a speciálním pilníkem

K péči o zdraví nohou a chodidel vám tianDe nabízí Pilník na nohy s krystaly křemene, který dokonale odstraní poškozené části nehtu a kůže. Základem při předcházení obtíží s plísní na nohách je též používání kvalitních ponožek. TianDe vám přináší například Bavlněné ponožky s bodou aplikací turmalínu, který má regenerační účinek na organismus. Gelové ponožky, jejichž základem je přírodní kaučuk, vám pomohou zajistit dlouhodobou hydrataci, ochranu a výživu chodidel.

Silný organismus se dokáže plísni bránit. Detoxikuje své tělo s tianDe

Jak na plísně na nohou komplexně? Překyselený organismus je ideálním místem pro rozvoj kvasinek a bakterií. Proto v boji proti mykóze pomohou jak přípravky, které působí lokálně, tak i bylinné směsy a čaje. Ty příznivě působí na dosažení rovnováhy ve vašem organismu a vystavují tak nechtěným plísňovým "hostům" nepřekonatelnou bariéru. Pročištěte si tělo s výrobky tianDe, vyberte si účinné bylinné směsi.

Královské díky za tisíce vašich recenzí na Heurece

99%
zákazníků nás v dotazníku spokojenosti doporučuje na Heureka.cz. Celkem už máme přes 14 000 ověřených recenzí.
4.9 (z 5) je celkové hodnocení spokojenosti
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2019 Shop roku 2018
Cena SHOP ROKU pro TianDe