Jak pečovat o pleť během podzimu? Přizpůsobte změnám počasí svou kosmetiku

Letošní podzim se ohlásil závanem deštivých dnů a vlezlými mlhavými rány. S padajícími listy tak přilétá i téma, jak pečovat o pleť v chladném a větrném počasí. Během sychravých dnů už si nevystačíte pouze s hydratací a výživou. Chlad, vítr, suchý vzduch i občasné ranní mrazíky pokožku snadno poškodí. I kvůli častým přechodům ze zimy do vytopených místností dostává pořádně zabrat. Proto je třeba ji posílit a ochránit.
Obrazek

Vrstvěte

Podobně jako oblékáte své tělo, s příchodem chladných dnů zahalte i svou pleť do více pečujících vrstev. Pokud ji chcete přes podzim udržet šťavnatou a krásnou, řiďte se základním manuálem o třech krocích.
1.
Hydratujte
2.
Vyživujte
3.
Chraňte
Tip

Myslete na to, že každý typ pleti má trochu odlišné nároky

Péče, která sedí lépe suché pleti, nebude vyhovovat té se sklonem k akné. Jednoduchý návod, jak určit svůj typ pokožky, najdete v článku Jak poznat svůj typ pleti. Až budete mít jasno, mrkněte se na naše cílená doporučení:
 
Péče o pleť - podzim - Království TianDe

Stejně jako padající listí na podzim rychle usychá i pleť

Prvním krokem k udržení mladistvého vzhledu je zajistit větrem a chladem namáhané pleti vodu. S chladnějším počasím se automaticky vytrácí i chuť hasit žízeň. O to víc myslete na pitný režim. Dodat kožním buňkám vláhu je potřeba zevnitř i zvenčí. Efektivní zásobování pleti vodou si vezmou na starost hydratační tonika i intenzivní zvláčňující krémy. 

Prachem a smogem zanešená pleť prosí o pomoc

Během podzimu létá po ulicích nejen vybarvené listí. Připravte se i na občasné dávky koncentrovaného smogu. Částečky prachu na pleť přilnou jako na mucholapku. Jediná cesta, jak je z obličeje zase "odlepit", je jeho důsledné každodenní čištění. Vyzbrojte se proti náletu polétavých nečistot některým z čistících hrdinů, kteří vás jich zbaví.
Tip

Chcete si co nejdéle zachovat letní bronzové opálení? Vyhněte se peelingu a raději sáhněte po šetrnějším čistícím gelu.

Hydratace a výživa v jednom? Zaměřte se na séra

Přináší extra porci hydratace a výživy v koncentrované podobě. Množství aktivních látek v pleťovém séru je totiž v průměru až 10x vyšší, než v denních a nočních krémech. Stačí pak jedna aplikace a výsledek je hned znát.
 

6 nesporných výhod používání séra

  • je vysoce koncentrované
  • lehkou konzistenci
  • snadno se vstřebává
  • je efektivní a zabírá rychle
  • snadno se vrství
  • neucpává póry
Péče o pleť na podzim - Království tianDe

Braňte pleť před chladem a větrem

Když venku fouká jako o život, pokožka zpomaluje přirozenou tvorbu mazu a je pak mnohem sušší než v teplých měsících. Nebojte se do podzimní péče o pleť zapojit hutnější výživné krémy. Ty pokožku zabalí do teplého kabátu a před nepříznivým počasím ji ochrání. Vysušení pleti zabrání výtažky z hlemýždě nebo tuk ze vzácného hada Mamushi.

Nepodceňujte podzimní slunce

Nespoléhejte na to, že se ostré slunce někam odporoučelo. I během podzimu dokáže svými paprsky obličej spálit. Spolehněte se na účinnou každodenní ochranu před škodlivým zářením a používejte pleťové krémy s ochrannými UV fitry. Paprsky odrazí i tonální pudry a korekční přípravky.
Tip

Věnujte speciální ochranu i svým rtům

Vyhněte se bolestivým prasklinkám na jemné pokožce rtů. Jejich narušená pokožka je totiž mnohem náchylnější k tvorbě nepříjemných oparů. Balzámy od tianDe obsahují rostlinné vosky a přírodní oleje, které ochrání rty před vysoušením a popraskáním.
Balzámy na rty

Zažeňte známky únavy. TianDe kosmetika vaše oči rozsvítí 

Se změnou času a brzkým stmíváním obvykle přichází i podzimní únava. Ta se jako první ukáže na vašem obličeji. Pokožka kolem očí je mnohem tenčí než na jiné části obličeje, proto se únava projeví právě tam. Na otoky i tmavé kruhy pod očima pro vás máme unikátní regenerační sérumrozjasňující masku z kolagenu. Růžové rybičky i maska na oči jsou mistry v boji proti únavě a známkám stárnutí. A nejsou to jediné produkty.
Tip

Co se zašedlým obličejem? Vraťte mu barvu

Během podzimu ztrácí pokožka svou přirozeně šťavnatou barvu. Chybí jí čas strávený na čerstvém vzduchu i nedostatek vitamínů. Prohřejte pokožku barevným světlem. Pravidelná masáž photonerem pleť rozzáří i v podzimním šeru.
3D Photoner
tip-img
Spolu s fotonerem vyzkoušejte třeba peptidovou slupovací masku. Vytáhne z pórů nahromaděné nečistoty, vyrovná tón i strukturu pleti a dopřeji ji příjemnou regeneraci. 
Užívejte si nejbarevnější období roku. Choďte do přírody a zhluboka dýchejte čerstvý vzduch. Ten je totiž zaručeným životabudičem pro zdraví i krásu pleti.

Královské díky za tisíce vašich recenzí na Heurece

99%
zákazníků nás v dotazníku spokojenosti doporučuje na Heureka.cz. Celkem už máme přes 14 000 ověřených recenzí.
4.9 (z 5) je celkové hodnocení spokojenosti
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2019 Shop roku 2018
Cena SHOP ROKU pro TianDe