Jak jsme sklad na brambory proměnili v Království

Stačilo pár let tvrdé práce, spousta setkávání, učení i vystupování z komfortní zóny a vybudovali jsme Království. V sobotu 15. května 2022 slaví šesté narozeniny. Nejpyšnější jsme na komunitu, kterou jsme společně kolem tianDe v ČR vytvořili. Ne vždy se ale vše královsky lesklo, pobavte se našimi krušnými začátky. 
Narozeniny Království tianDe

Doma jsme našli fotky ze začátků e-shopu

Výstižně ukazují, kolik jsme toho za těch pár let zvládli. Hlasitě jsme se u nich zasmáli, takže je tu necháme i pro vás. Začátky holt bývají všelijaké. Za celý tým vám chce ale nejdříve osobně poděkovat naše marketingová ředitelka Renata Králová

Pár krabic v obýváku, stovky balíčků v zemědělském skladu

Na začátky podnikání zavzpomínal i majitel e-shopu Roman Kočí: „Nejdříve jsme objednávky řešili doma v obýváku, ten nám ale brzy nestačil. S desítkami krabic jsme se přesunuli do menšího skladu, kde jsme se také dlouho neohřáli. Na stovky objednávek jsme si museli pronajmout bývalý sklad brambor od zemědělců. V té době už se práce na kriminálce nedala s e-shopem stíhat. Rozhodl jsem se dát po 35 letech výpověď, což nejhůř nesla moje maminka. Šéfování na kriminálce jsem vyměnil za tahání krabic ze skladu do skladu. Střídali jsme se s Renatou a naším provozním Tondou Rabíkem a pracovali dlouho do noci. Nikoho nenapadlo, že nás tahle práce jednou dostane do Forbesu.
Starý skladstarý eshop 3starý eshop 2starý eshop 4starý eshop 5
starý eshop 4
starý eshop 5
starý eshop
starý eshop 2
starý eshop 3
S panem Rabíkem jsme se starali o zásobování, Renata balila objednávky a odesílala je zákazníkům. Zpočátku jsme neměli peníze, takže jsme zboží posílali v krabicích, ve kterých nám přišlo, a vycpávali je letáky z Lidlu. Vše postupně nabíralo na obrátkách. Kromě e-shopu jsme pořádali školení, konference a pomáhali prodejcům s distribucí, aby se značka tianDe dostala do povědomí. Postupně jsme přibrali jednu paní do skladu a další do kanceláře. Nábor pokračoval, protože rostly objednávky. Když už jsme jeli ve dvousměnném provozu, protože jsme měli k dispozici pouze 100 m2 a 45 zaměstnanců, museli jsme hledat lepší řešení.“
5. narozeniny v Království TianDe

Po 6 letech nastavujeme laťku celému tianDe

Letos je nás v týmu e-shopu 10, ale další desítky lidí pro nás řeší logistiku, vývoj apod. Průměrně odbavíme 1600 objednávek denně. O našem podnikání vyšel článek v magazínu Forbes, pořádáme vlastní ples i konference a o podnikání v tianDe vydala naše marketingová ředitelka knihu. Vymyslela totiž strategii školení pro celou distribuční síť 70 000 prodejců. 
Geis - balení objednávek - Království TianDe
Království TianDe - Geis
Balící linka Geis - Království TianDe
renata-kralova-a-miroslav-princ-navod-na-uspesne-podnikani-s-tiande
konference TianDe
Konference Království TianDe_
Každý den také vylepšujeme zákaznický servis a zážitek z nakupování. Vyvinuli jsme vlastní prodejní aplikaci, chystáme pro vás překvapení do balíků, píšeme články s tipy na péči o pleť i podporu zdraví a šíříme dobré jméno značky tianDe v ČR. 
Pásky na balíky - Království TianDe
Páska na balík - Království TianDe
Dopis od paní Králové - Království TianDe
Leták TOP 15 produktů - Království TianDe
Leták TOP 15 produktů
Dopis zákazníkům - Království TianDe

Co jsme se naučili za šest let královské cesty

1.
Pečovat o lidi a vztahy, nikoliv peníze. Zpětná vazba je tou nejsilnější motivací.
2.
Podnikání a komunita se neustále mění. Nikdy nejste v cíli.
3.
Úspěch ochutnáte až po letech každodenní dřiny a stovkách vyřešených problémů.
4.
Každý den je důležité ukradnout si alespoň chvilku pro sebe. 
Tip
Každé narozeniny Království a jeho úspěch je zásluhou věrných zákazníků a lidí, kteří mají tianDe rádi. Ze srdce vám děkujeme za vaši obrovskou podporu. Jen díky vám je všechno tohle možné.

Královské díky za tisíce vašich recenzí na Heurece

99%
zákazníků nás v dotazníku spokojenosti doporučuje na Heureka.cz. Celkem už máme přes 14 000 ověřených recenzí.
4.9 (z 5) je celkové hodnocení spokojenosti
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2019 Shop roku 2018
Cena SHOP ROKU pro TianDe