Hydratace pleti je receptem na mládí

Stres, prudké sluneční parsky nebo suché mrazivé počasí, chlórovaná voda a další. To jsou vlivy, kvůli kterým pleť na vašem obličeji dlouhodobě trpí. Pokud máte predispozice mít suchou pleť, vnější vlivy ji potrápí o to víc. Pokožka ztrácí své regenerační schopnosti také s postupujícím věkem. Ten, kdo měl ve dvaceti zdravou a dokonale hladkou pleť, může po čtyřicítce pocítit problémy.
Kosmetika, která pomáhá zmírňovat a předcházet suché pokožce na obličeji, se zaměřuje kromě čištění i na optimální a vyváženou hydrataci pleti. Právě takovou kosmetiku přináší TianDe. Přípravky určené na hydrataci pleti jsou založeny na tradičních recepturách čínské medicíny. 

Pravidelná hydratace pleti vám pomůže v boji se suchým obličejem

Tvorba šupinek, pocit napnutého obličeje, nadměrná tvorba vrásek nebo prasklinek. To vše jsou charakteristiky suché pleti. Hlavní příčinou problémů je totiž nedostatek vody v pokožce. Důležitý je tak kromě pravidelného pitného režimu i vhodný kosmetický přípravek na hydrataci pleti.
 

TianDe vám k hydrataci pleti nabízí:

  • pleťové krémy
  • obličejové masky
  • hydratační tonika
  • obličejová séra

Dokonalou hydratací pleti vám přináší výtažky z bylin a živočišných složek

Luxusní plody cizokrajné přírody vám přinášejí dávku hydratace a výživy

Sada krémů z produktové řady Asian Beauty je určena pro široké použití. Díky bylinám a plodům z Číny, východní Asie nebo Malajsie se vaší pokožce dostane hydratace, výživyochranného účinku. Výbornými společníky jsou i při navracení tonusu pleti a vyhlazování drobných vrásek.

Spolehnout se můžete i na Ovečkovou řadu a hlemýždí mucin. Dopřejí vaší pleti vše potřebné

Sáhněte po unikátních krémech z Ovečkové a Šnečí řady. Extrakty z živočišných složek přinesou vaší pokožce kromě potřebné hydratace i dávku nepostradatelné regenerace.

Mořský kolagen, hadí tuk, arganový olej a další. Každý z krémů má své výhody, vyberte si ten svůj

Ať už je to síla mořského kolagenu, arganového oleje nebo speciálního hadího tuku a dalších extraktů, v nabídce TianDe najdete krémy, které podpoří zdraví a krásu vaší pleti.

Hydrataci pleti musí předcházet správné čištění. Používejte pravidelně hydratační tonika, gely a séra 

Základem ideální péče o pleť je její pravidelné čištění. To by mělo předcházet i samotné hydrataci pleti, protože odstranění odumřelých buněk a nečistot na pokožce je nepostradatelným krokem k následné ideální hydrataci pokožky. Kromě hydratačního krému ji můžete vyživit speciálními séry s hedvábím.

Čistíte si pleť raději peelingem? Pak vyzkošejte tyhle produkty