Hydratace pleti je receptem na mládí

Stres, prudké sluneční parsky nebo suché mrazivé počasí, chlórovaná voda a další. To jsou vlivy, kvůli kterým pleť na vašem obličeji dlouhodobě trpí. Pokud máte predispozice mít suchou pleť, vnější vlivy ji potrápí o to víc. Pokožka ztrácí své regenerační schopnosti také s postupujícím věkem. Ten, kdo měl ve dvaceti zdravou a dokonale hladkou pleť, může po čtyřicítce pocítit problémy.
Kosmetika, která pomáhá zmírňovat a předcházet suché pokožce na obličeji, se zaměřuje kromě čištění i na optimální a vyváženou hydrataci pleti. Právě takovou kosmetiku přináší tianDe. Přípravky určené na hydrataci pleti jsou založeny na tradičních recepturách čínské medicíny. 

Pravidelná hydratace pleti vám pomůže v boji se suchým obličejem

Tvorba šupinek, pocit napnutého obličeje, nadměrná tvorba vrásek nebo prasklinek. To vše jsou charakteristiky suché pleti. Hlavní příčinou problémů je totiž nedostatek vody v pokožce. Důležitý je tak kromě pravidelného pitného režimu i vhodný kosmetický přípravek na hydrataci pleti.
 

TianDe vám k hydrataci pleti nabízí:

  • pleťové krémy
  • obličejové masky
  • hydratační tonika
  • obličejová séra

Dokonalou hydratací pleti vám přináší výtažky z bylin a živočišných složek

Sáhněte po unikátních krémech z Ovečkové a Šnečí řady. Extrakty z živočišných složek přinesou vaší pokožce kromě potřebné hydratace i dávku nepostradatelné regenerace .

Mořský kolagen, hadí tuk, arganový olej a další. Každý z krémů má své výhody, vyberte si ten svůj

Ať už je to síla mořského kolagenu, arganového oleje nebo speciálního hadího tuku a dalších extraktů, v nabídce tianDe najdete krémy, které podpoří zdraví a krásu vaší pleti.

Hydrataci pleti musí předcházet správné čištění. Používejte pravidelně hydratační tonika, gely a séra 

Základem ideální péče o pleť je její pravidelné čištění. To by mělo předcházet i samotné hydrataci pleti, protože odstranění odumřelých buněk a nečistot na pokožce je nepostradatelným krokem k následné ideální hydrataci pokožky. Kromě hydratačního krému ji můžete vyživit speciálními séry s hedvábím.

Čistíte si pleť raději peelingem? Pak vyzkoušejte tyhle produkty

Není peeling jako peeling. Vyberte si osvědčenou kosmetiku na šetrné čištění pleti. Vybírejte všemi smysly, i vůně musí vaší pleti sedět. 

Královské díky za tisíce vašich recenzí na Heurece

99%
zákazníků nás v dotazníku spokojenosti doporučuje na Heureka.cz. Celkem už máme přes 14 000 ověřených recenzí.
4.9 (z 5) je celkové hodnocení spokojenosti
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2019 Shop roku 2018
Cena SHOP ROKU pro TianDe