Ekzém na obličeji znamená věčné soužení. Porazit ho ale jde

Ekzém na obličeji
Ekzém je pro člověka mučivým "společníkem". Patří mezi nejčastější kožní nemoci a jeho dopady se odrážejí na psychické pohodě člověka. Podívejte se, co ekzém vůbec znamená. A věřte, účinné řešení k výraznému zlepšení pokožky na obličeji a dalších částech těla  existuje. 
 
Souží vás neustálé škrábání a svědění na obličeji? Bojujete už roky s atopickým ekzémem, ale situace se nelepší, a když, tak jen krátkodobě? Můžete se zejména v oblasti očí a úst udrbat k smrti? Kromě svědění samotného se vám obličej nadměrně loupe?

Ekzém je i vstupní branou pro bakterie

Zánětů kůže, tedy takzvané dermatitidy, je několik druhů a každé z onemocněních má své charakteristiky. Medicína zpravidla popisuje ekzém jako neinfekční zánět kůže. Ten v různých formách sužuje až 20 % populace v ČR. Ekzém může být alergického, nebo nealergického původu. Zásadní role ovlivňující jeho výskyt na lidském těle hrají:
 
  • celková imunita organismu
  • dědičnost a genetické dispozice
Podrážděnou, suchou, zarudlou, olupující se a oslabenou pokožku nesužuje v mnoha případech jen ekzém samotný, ale i přidružená onemocnějí. Jedná se zejména o kvasinkovoubakteriální infekci.

Kortikoidy až na posledním místě. S ekzémem na obličeji může zatočit kvalitní kosmetika a detox

K léčbě vážnějších ekzémů se často používají kortikoidy. Ne každý jim je ale nakloněn. U ekzémů je vždy vhodné upravit jídelníček a snažit se žít zdravě. Důležité je předcházet celkově alergenům. Další možností, kterou v boji proti tíživému zánětu kůže můžete zvážit, je systematický detox organismupoužívání kvalitní kosmetiky založené na tradičních přírodních recepturách. Ta se využívá zejména u mírnějšího ekzému, nebo jako doplňková možnost u vážnějších projevů. Vždy je ale nutná průběžná konzultace s lékařem.

Vnitřní zdraví je základ

TianDe vám nabízí množství bylinných směsí, které podpoří správnou funkci zejména trávícíhovylučovacího traktu. Další z účinných výrobků - detoxikační náplasti - zbaví vaše tělo toxinů, které neblaze působí na tělo zevnitř a podporují  mimo jiné projevy ekzému a dalších kožních onemocnění. 

Divy udělá i vhodný prací prášek a kvalitní kosmetika

Podstatné v účinné péči o problematickou kůži zasaženou ekzémem je vhodná volba pracího prostředku. Zejména kvůli tomu, že oblečení se bezprostředně pokožky těla dotýká. Vsaďte na TianDe turmalínové kapsle, které znamenají v první řadě praní bez chemie - praní ekologicky šetrnou cestou. Vaše tělo se vám také odvděčí zdravím při používání mycíchkoupelových směsí s blahodárnými účinky. Intimní gel a antiperspirant TianDe obsahují účinné látky jako koloidní stříbroalunit. Jsou tak vynikajícími prostředky pro desinfekci a podporu přirozené obranyschopnosti pokožky. Krémy z unikátních produktových řad TianDe problematickou a ekzematickou kůži regenerují. To vše díky osvědčené receptuře založené na živočišných látkách, jakými jsou:  tuk z hada mamushi, hlemýždí mucín nebo výtažky z  ovčí placenty .