Ekzém na obličeji znamená věčné soužení. Porazit ho ale jde

Ekzém na obličeji
Ekzém je pro člověka mučivým "společníkem". Patří mezi nejčastější kožní nemoci a jeho dopady se odrážejí na psychické pohodě člověka. Podívejte se, co ekzém vůbec znamená. A věřte, účinné řešení k výraznému zlepšení pokožky na obličeji a dalších částech těla  existuje. 
 
Souží vás neustálé škrábání a svědění na obličeji? Bojujete už roky s atopickým ekzémem, ale situace se nelepší, a když, tak jen krátkodobě? Můžete se zejména v oblasti očí a úst udrbat k smrti? Kromě svědění samotného se vám obličej nadměrně loupe?

Ekzém je i vstupní branou pro bakterie

Zánětů kůže, tedy takzvané dermatitidy, je několik druhů a každé z onemocněních má své charakteristiky. Medicína zpravidla popisuje ekzém jako neinfekční zánět kůže. Ten v různých formách sužuje až 20 % populace v ČR. Ekzém může být alergického, nebo nealergického původu. Zásadní role ovlivňující jeho výskyt na lidském těle hrají:
 
  • celková imunita organismu
  • dědičnost a genetické dispozice
Podrážděnou, suchou, zarudlou, olupující se a oslabenou pokožku nesužuje v mnoha případech jen ekzém samotný, ale i přidružená onemocnějí. Jedná se zejména o kvasinkovoubakteriální infekci.

Kortikoidy až na posledním místě. S ekzémem na obličeji může zatočit kvalitní kosmetika a detox

K léčbě vážnějších ekzémů se často používají kortikoidy. Ne každý jim je ale nakloněn. U ekzémů je vždy vhodné upravit jídelníček a snažit se žít zdravě. Důležité je předcházet celkově alergenům. Další možností, kterou v boji proti tíživému zánětu kůže můžete zvážit, je systematický detox organismupoužívání kvalitní kosmetiky založené na tradičních přírodních recepturách. Ta se využívá zejména u mírnějšího ekzému, nebo jako doplňková možnost u vážnějších projevů. Vždy je ale nutná průběžná konzultace s lékařem.

Vnitřní zdraví je základ

TianDe vám nabízí množství bylinných směsí, které podpoří správnou funkci zejména trávícíhovylučovacího traktu. Další z účinných výrobků - detoxikační náplasti - zbaví vaše tělo toxinů, které neblaze působí na tělo zevnitř a podporují  mimo jiné projevy ekzému a dalších kožních onemocnění. 

Divy udělá i vhodný prací prášek a kvalitní kosmetika

Podstatné v účinné péči o problematickou kůži zasaženou ekzémem je vhodná volba pracího prostředku. Zejména kvůli tomu, že oblečení se bezprostředně pokožky těla dotýká. Vaše tělo se vám také odvděčí zdravím při používání mycíchkoupelových směsí s blahodárnými účinky. Intimní gel a antiperspirant tianDe obsahují účinné látky jako koloidní stříbroalunit. Jsou tak vynikajícími prostředky pro desinfekci a podporu přirozené obranyschopnosti pokožky. Krémy z unikátních produktových řad tianDe problematickou a ekzematickou kůži regenerují. To vše díky osvědčené receptuře založené na živočišných látkách, jakými jsou:  tuk z hada mamushi, hlemýždí mucín nebo výtažky z  ovčí placenty . 

Královské díky za tisíce vašich recenzí na Heurece

99%
zákazníků nás v dotazníku spokojenosti doporučuje na Heureka.cz. Celkem už máme přes 14 000 ověřených recenzí.
4.9 (z 5) je celkové hodnocení spokojenosti
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2019 Shop roku 2018
Cena SHOP ROKU pro TianDe