Ekzém na krku probudí dědičnost i stres

Trpíte na atopický ekzém nebo jinou formu kožní dermatitidy? Pak jistě víte, jaká muka toto chronické onemocnění kůže přináší. Suchá a rozpraskaná pokožka, tvorba svědivých puchýřků nebo červených map. Ekzém se může projevit téměř kdekoli na lidském těle. Přesto mezi nejčastěji postižená místa patří rucenohyobličej nebo krk. Atopický ekzém se vyskytuje často už v kojeneckém věku, ale může vypuknout kdykoli během života. Stačí pouze "správný" spouštěč, například nadměrný stres.
Obrazek
Ruku v ruce s tímto onemocněním kůže jde i infekce. K té dochází při častém nutkavém drbání svědivých míst na těle a tím rozrušení pokožky. K ekzému se pak přidruží kvasinková nebo bakteriální infekce.
 
Za ekzém zpravidla mohou:
 
  • dědičnost
  • alergická reakce kůže na různé podněty (nejčastěji jídlo)

Jak se poprat s ekzémem na krku? Řešte problém z gruntu

Boj proti ekzémzu je během na dlouhou trať. Při akutních problémech pomohou kortikoidy nebo antihistaminika. Kvůli vedlejším účinkům na lidský organismus je ovšem jejich pravidelné využívání problematické. Jak se však neúnosného svědění pokožky zbavit? Odpověď na tuto otázku by lidé trpcí na atopický ekzém ve valné většině platili zlatem.
 
Důležité je uvědomění, že toto kožní onemocnění bezprostředně souvisí s celkovou rovnováhou organismu. Ať už trpíte na ekzém od mala, ať už je na vině dědičnost a přehnané alergické reakce převážně na jídlo, celková očista znamená výrazné zklidnění onemocnění.

Vsaďte na vnitřní očistu

Pokud je organimus v rovnováze a zbytečně se nevysiluje bojem s nejrůznějšími škodlivými látkami, vzdoruje i ekzému samotnému. Proto je důležité odstranit neblahé vlivy a toxiny, hlídat si jídelníček, dopřávat si pravidelného rytmu a dostatečného odpočinku. Své tělo zkrátka podpoříte správně zvoleným detoxem.
 
Vyzkoušejte bylinné směsi, jejichž síla je založená na tradičních asijských recepturách. Příznivě podpoří fukci vašeho trávícího a vylučovacího traktu. Zdravá střeva a játra totiž znamenají silnou imunitu. Detoxikační náplasti vás navíc zbaví toxinů, které dělají ve vašem těle neplechu. Náplast mimo jiné příznivě působí na krevní systém a pomáhá při spánku.

Pečujte správně nejen o svoji pokožku, ale i oblečení. Předcházíte tak i ekzému na krku

Podstatné v účinné péči o problematickou kůži zasaženou ekzémem je i vhodná volba pracího prostředku. Zejména kvůli tomju, že oblečení se bezprostřeně pokožky těla dotýká. Používejte šetrné prací prášky a pokožka se vám také odvděčí.
 
Intimní gel a antiperspirant tianDe obsahují účinné látky jako koloidní stříbro a alunit. A jsou tak vynikajícími prostředky pro desinfekci a podporu přirozené obranyschopnosti pokožky. Krémy z unikátních produktových řad tianDe problematickou a ekzematickou kůži regenerují. To vše díky osvědčené receptuře založené na živočišných látkách jakými jsou: tuk z hada mamushi, hlemýždí mucín nebo výtažky z ovčí placenty

Královské díky za tisíce vašich recenzí na Heurece

99%
zákazníků nás v dotazníku spokojenosti doporučuje na Heureka.cz. Celkem už máme přes 14 000 ověřených recenzí.
4.9 (z 5) je celkové hodnocení spokojenosti
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2019 Shop roku 2018
Cena SHOP ROKU pro TianDe