Dnes slavíme 5. narozeniny a rozdáváme dárky

Království TianDe každý rok vzkvétá a je to především zásluha našich věrných zákaznic a zákazníků i celé komunity TianDe. To nemůžeme nechat jen tak. 
5. narozeniny TianDe

Zákazníkům s VIP kartičkou vkládáme do objednávek narozeninový dárek 

Registrovaným zákazníkům dnes ke každé objednávce nad 1 000 Kč přibalíme ke standardnímu dárku ještě jeden narozeninový v hodnotě 150 Kč. Co to bude, si necháme pro sebe. Ať vám nezkazíme narozeninové překvapení.

Starosti hoďte na chvíli za hlavu a slavte s námi

Je sobota, máme narozeniny a největší radost nám udělá, když si najdete pár minut jen pro sebe. Jestli jsme se za pět let podnikání něčemu naučili, tak že nejlepší je investovat čas do vztahů a pravidelně si krást volné chvilky pro sebe.  
Tip
Dejte si dlouhou koupel, hoďte nohy na stůl a hydratační masku na obličej nebo vyrazte na dlouho odkládanou procházku s kamarády. Cokoliv, co vám dobije baterky a udělá radost. 

Takhle budeme s TianDe dnes oslavovat my. Třeba inspirujeme i vás

Roman Kočí
Hlavu si po pracovním týdnu nejlépe vyčistím prací na zahradě. Večer před zprávami relaxuji na gauči s vibračními brýlemi. Oči si během 15 minut příjemně odpočinou.
 
Roman Kočí
Majitel e-shopu
renata-kralova
Miluju dlouhou koupel s mořskou solí z Mrtvého moře. Dnes večer si k ní nachystám i slavnostní skleničku šampaňského a přečtu si v klidu pár kapitol z rozečtené knížky. 
 
Renata Králová
Marketingová ředitelka
Rudolf Konfal, finanční ředitel Království TianDe
Večer si napustím vanu s modrou solí a dám si zlatou slupovací masku. Už se moc těším. Snad po náročném týdnu hned neusnu!
 
Rudolf Konfal
Finanční ředitel
Hana Skálová - new
O víkendu se nejvíc věnuji dětem. Když večer usnou, dopřeju si platinovou slupovací masku a poslouchám oblíbenou hudbu. Přesně to plánuji i dnes.
 
Hana Skálová
Vedoucí e-shopu
Denisa Horová
Udělám si svůj oblíbený koupelnový rituál. Nanesu platinovou masku a vklouznu do horké vany s grepovou solí. O nikom nechci 20 minut ani slyšet.
 
Denisa Horová
zákaznická linka a reklamace
Soňa Duchková
Nejdříve se půjdu projít do lesa a pak se vidím v plné vaně se solí z Mrtvého moře a s příjemnou maskou se šnečím mucinem na obličeji. 
 
Soňa Duchková
Systém bodů
Marie Braunová - zákaznická linka
Každý den cvičím jógu a po lekci se moc těším na osvěžující sprchu a tělový krém s mořskými řasami. Dnes bude následovat i okurková hydratační maska
 
Marie Braunová
Zákaznická linka
Marcela Voráčková- zákaznická linka
Po náročném dni mě spolehlivě nakopne sprcha s osvědčenou dvojkou: tělovou solí z Mrtvého moře a sprcháčem Vídeňská káva. Chystáme rodinné grilování, tak se mi vzpruha bude hodit.  
 
Marcela Voráčková
Zákaznická linka

Čím se dnes rozmazlíte vy?

Tip
Náš tým milovníků koupelípleťových masek má jasno. Snad si chvilku odpočinku najdete i vy. Nezapomeňte využít narozeninového dárku pro registrované zákazníky. K objednávkám nad
1 000 Kč ho přibalujeme jen do dnešní půlnoci
Teď už jen přejeme všechno nejlepší celému Království TianDe, takže i vám. Užijte si co nejpohodovější den. 

Královské díky za tisíce vašich recenzí na Heurece

99%
zákazníků nás v dotazníku spokojenosti doporučuje na Heureka.cz. Celkem už máme přes 10 000 ověřených recenzí.
4.9 (z 5) je celkové hodnocení spokojenosti
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
Shop roku 2020 Shop roku 2020 finalista Shop roku 2019 Shop roku 2018 Shop roku 2017