Díky vám jsme pomohli nemocným dětem. Podpořili jsme Život dětem

Šek pro nemocné děti a jejich rodiny za TianDe Měčín
TianDe změnilo život většině z nás. Účinné produkty pečují o zdraví, krásu a pohodu nejen nás samotných, ale také našich rodin a přátel. Ale ani život lidí v tianDe není bez mráčků a často se setkáváme s příběhy, kterým životní pohodu překazila nějaká tragédie nebo komplikovaná životní situace. 

TianDe je plné příběhů. Šťastných i těch smutnějších. Na všech nám záleží

Na naší práci milujeme nejen produkty, ale hlavně lidi, které tianDe sdružuje. Ať už s vámi mluvíme skrze zákaznickou linku, na prodejně nebo seminářích. Všichni jsme nadšení z příběhů:
 
  • lidí, kteří říkají: díky vám jsem se začal/a o sebe starat
  • babiček, které nám říkají: díky vám chodím a nebolí mě nohy
  • žen, které říkají: díky vám jsem těhotná, přestože to tolik let nešlo
Ale život není jen zalitý sluncem a ne všechno dokáže tianDe napravit. Pravidelně potkáváme i další lidi, jejichž osudy zatím nejsou moc veselé. Když slyšíte jejich příběhy, hned vám dojde, jaké privilegium znamená být zdravý a mít zdravou rodinu, kde bydlet a co jíst. Všechno ostatní se zdá jako nadbytečný luxus. Takoví lidé si váží obyčejných věcí a nic neberou jako samozřejmost. Někteří z nich už například neuvidí své děti chodit.
Obrazek
V těžkých životních situacích je pomoc zvenku důležitá, proto jsme se rozhodli znevýhodněným lidem podat pomocnou ruku. A hned těm nejbezbrannějším ze všech - nemocným dětem a jejich rodinám. I když podobné snahy nejvíce rezonují v období adventu, my jsme se na tuto pomoc připravovali poctivě celý rok. 

Znáte organizaci Život dětem? Pomáhá vážně nemocným a opuštěným dětem

Obecně prospěšná společnost Život dětem podporuje nemocné, handicapované a opuštěné děti v České republice. Snaží se řešit jejich obtížnou životní situaci, zajistit odbornou pomoc a nabídnout podporu jejich okolí.
Organizace Život dětem

Komu konkrétně a jak nadace Život dětem pomáhá?

  • Rodičům a zákonným zástupcům dětí do 18 let. Pomáhají jim shánět finance na úhradu zdravotních pomůcek, léčby, rehabilitačních a ozdravných pobytů.
  • Nemocnicím, kterým pomáhají s financováním potřebných přístrojů a dalšího vybavení pro JIRP, Kardiocentra a další oddělení, která pečují o nemocné děti.
  • Dětským zařízením, mezi které patří dětské domovy, ústavy pro handicapované děti, ústavy sociální péče, kojenecké ústavy a dětské stacionáře (nákup zdravotních, rehabilitačních a výukových pomůcek, hraček a pobytů pro děti).
Život dětem také každý rok pořádá benefiční akci Rádio Srdcem, která letos proběhla 8. prosince na Staroměstském náměstí. Pro děti je tu vždy připraven speciální program a dospělí si mohou poslechnout koncerty různých českých interpretů. Součástí tohoto adventního odpoledne je i předávání šeků od sponzorů, kteří se rozhodli nemocné děti a jejich rodiny finančně podpořit. 
Darovali jsme Životu dětem 1 milion korunKoncert během benefiční akce na Staroměstském náměstíBenefiční akce Rádio Srdcem pro Život dětem na Staroměstském náměstíPředání šeku Životu dětem - Staroměstské náměstíStaroměstské náměstí - předávání šeku Životu dětem

Chtěli jsme na léčbu nemocných dětí přispět co nejvyšší částkou. Začali jsme šetřit spolu s vámi

Jak všichni víte, jsme největším e-shopem s tianDe v Čechách. Přesto nemáme k dispozici statisíce na to, abychom je mohli věnovat tomuto skvělému projektu. Za velkým e-shopem totiž číhají velké náklady. Ale nezastavilo nás to a hledali jsme způsob, jak vybrat částku, která bude znamenat opravdovou pomoc.

Z každého nákupu jsme dali 1 Kč svého zisku stranou. V prosinci jsme náš společný šek předali na Staroměstském náměstí

Během roku jsme z každé objednávky věnovali 1 Kč ze zisku na projekt Život dětem. Moc nás potěšilo, že se na šeku seběhla opravdu krásná částka. Největší zásluhu na ní máte vy a vaše láska k tianDe. Jen díky vašim objednávkám se podařilo našetřit opravdu hodně. Z toho máme ohromnou radost, protože bez vás a vaší loajality k tianDe by nic z toho nebylo možné. Vybrané peníze jsme za nás všechny předávali na akci Rádio srdcem na Staroměstském náměstí.

Ve sbírce se podařilo vybrat 1 milion korun. Poputují i do rodin, které patří k tianDe

tianDe pro Život dětem
Tahle krásná zaoblená suma je hlavně vaše zásluha. Právě vám, našim zákazníkům, patří ten největší dík. Stali jsme se společně druhým největším sponzorem nemocných dětí. Věříme, že vás výsledná částka dojme i potěší. Tak jako svou podporou často dojímáte vy nás. S organizací Život Dětem už komunikujeme, abychom ji propojili s rodinami z tianDe, pro které by tato finanční podpora znamenala velkou úlevu. Určitě vás budeme informovat, kam pomoc konkrétně poputuje.
TianDe v překladu znamená “ Nebeskou dokonalost” a my všichni v měčínském e-shopu věříme, že dokáže projasnit prostor a s ním související věci a lidi. Díky tianDe se dostaneme nejen k těm šťastným příběhům, ale i k těm složitějším. A ty se společně můžeme snažit zvrátit. Děkujeme, že jste svými objednávkami pomohli přispět na dobrou věc.
PF 2019 - Život dětem

Královské díky za tisíce vašich recenzí na Heurece

99%
zákazníků nás v dotazníku spokojenosti doporučuje na Heureka.cz. Celkem už máme přes 14 000 ověřených recenzí.
4.9 (z 5) je celkové hodnocení spokojenosti
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2019 Shop roku 2018
Cena SHOP ROKU pro TianDe