Den matek dárek

Den matek, dárek

Potěšte své maminky. V květnu slaví svůj den

Maminky bychom měli velebit po celý rok. Obzvláště pak uprostřed jara, kdy tyhle ženy slaví svůj svátek. V České republice stejně jako v USA Den matek připadá na druhou květnovou neděli. Zapište si toto datum do kalendáře a vzdejte své mamince hold. Vzpomeňte si ni, kupte jí květinu a třeba dárek, který potěší každou ženu.

Obdarujte maminku parfémem.
Snoubí se v něm elegance a jemnost

Štavnatá a nežná květinová vůně. Taková je parfémová voda pro ženy Essence. Neviditelnou krásu ženy podpoří vůně zralého melounu a kiwi, která přechází ve svůdné aroma růže a cyklámu. Vůně svůdnosti a elegance každou svou nositelku "oblékne" do melodie dlouho trvajícího efektu.

Nezapomenutelnou vůni doplní elegantní lesk na rty

Dokonalost tkví v nejmenších detailech. A proto záleží i na kráse a zdraví rtů. K parfému Essence můžete přibalit perleťový lesk na rty. Jeho bohatá perleťová textura vytvoří nejen elegantní třpytivý efekt, ale obsahuje i výživný komplex pečující o citlivou pokožku rtů.

Den matek je jen 1x za rok. Nezapomeňte ho oslavit s nejdůležitější ženou svého života

Naše nejdražší ženy bychom měli nákloností a pozorností obdarovávat po celý rok, v kalendáři na to ale připadá jen jeden den. Tak ho využijme pro to, abychom maminkám připomněli, že nám na nich záleží. Potěšme je návštěvou a obdarujme dárkem. 

Další dárky ke Dni matek najdete v naší nabídce. Vyberte to nejlepší pro svou mámu