Dárek k Valentýnu

Říká se, že láska je tím největším darem. Oslavte 14. února svátek všech zamilovaných. Potěšte svůj protějšek nejen svou pozorností, ale i malým dárkem, který mu připomene, že vaše srdce pro něj plane naplno. Ať už je vám dvacet, nebo padesát, pozorný dárek a připomenutí lásky si určitě zaslouží každý.
Obrazek
Věděli jste, že historie svátku všech zamilovaných (Valentýna) sahá až do starověkého Říma? Podle legendy ve 3. století našeho letopočtu kněž Valentýn tajně oddával zamilované páry i přes zákaz panovníka, který si přál mít muže raději ve válce než v objetí manželek. Vzdorný kněz Valentýn byl nakonec za své počínání popraven. V současné době si tuto legendu připomínají všichni zamilovaní, kteří se navzájem obdarovávají. 

Překvapte svou lásku unikátní kosmetikou. Pečuje nejen o jejich krásu, ale i zdraví

Ukažte milované osobě, že vám na ní doopravdy záleží. Darujte jí něco, co vyjádří, jak moc myslíte na její krásu, pohodu i zdraví. Pro tuto příležitost se skvěle hodí pár přípravků, které vychází z receptur tradiční čínské medicíny. Pro svou účinnost jsou známé ve více než 33 zemích světa. 

Valentýnský dárek pro ženu

Dopřejte své ženě pečující a zkrášlující přípravky, které využije každý den. Při výběru se zaměřte na spíše luxusní kosmetiku, kde existuje menší riziko, že už podobný přípravek má. Dáte jí tím najevo, že vám na ní záleží a zároveň ji možná darujete něco, do čeho chce sama už delší dobu investovat.

Myslete i na milované muže

S dárkem k Valentýnu si častěji dělají vrásky na čele muži než ženy. Ale nebylo by fér dárky jen inkasovat a žádné nedarovat. Ukažte svému muži, že je pro vás pořád jediným mužem na celém světě. Rozmazlete ho dárkem, který je praktický, luxusní i ozdravný. Tady je pár tipů:

Najít vhodný dárek k Valentýnu není těžké. Jak nesáhnout vedle?

Průběžně sledujte, co má váše polovička ráda. Ať už se jedná o cokoliv: jídlo, zážitky, oblečení nebo kosmetika. Právě u kosmetiky existuje nejmenší riziko přešlapu. Nemusíte řešit velikost, střih, trendy barvy atd. Stačí zajít do koupelny a podívat se, co váš partner používá. Jaké pleťové krémy, parfémy, pleťové masky nebo šampony má na poličkách. Rovnou můžete zkontrolovat, zda už mu něco nedochází a koupit to u nás v luxusnějším provedení.

Královské díky za tisíce vašich recenzí na Heurece

99%
zákazníků nás v dotazníku spokojenosti doporučuje na Heureka.cz. Celkem už máme přes 14 000 ověřených recenzí.
4.9 (z 5) je celkové hodnocení spokojenosti
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2019 Shop roku 2018
Cena SHOP ROKU pro TianDe

Královská pošta

Nenechte si ujít žádnou novinku, soutěž ani slevu.
Přihlaste se k odběru královské pošty.

Kliknutím na Odebírat novinky souhlasíte se zpracováním osobních údajů