Co na mastné vlasy? Kvalitní a pravidelnou péči

Chcete se zbavit nadměrně mastných vlasů nebo odlupujících se šupinek kůže? TianDe vám přináší unikátní vlasovou kosmetiku, která je založena na tradiční asijské receptuře. Speciální šampóny, balzámy a kondicionéry obsahují účinné látky rostlinného nebo živočišného původu. Díky tianDe navrátíte vašim vlasům a pokožce hlavy zdravý a přirozený vzhled. 
Obrazek

Za mastnými vlasy a vzniku šupinek stojí hned několik faktorů

Mastné vlasy společně se suchou a olupující se pokožkou patří mezi časté obtíže. Za jejich tvorbou v mnoha případech stojí nadměrná produkce mazových žláz u kořínků vlasů. Na vině je podle odborníků zvýšená produkce hormonu androgenu. A to jak u mužů, tak i u žen. S hormonální "bouří" se lidé nejčastěji potkávají v pubertě, ženy pak navíc při menstruaci nebo v těhotenství.
 
Ruku v ruce s nadměrně se mastícími vlasy jde i tvorba šupinek, která je další častou obtíží snižující sebevědomí. Šupinky odumřelé kůže se projevují nejenom ve vaší vlasové kštici, ale i padáním na ramena. Za nadměrnou tvorbou mastných vlasů, a zejména šupinek stojí často tyto faktory:
 
  • nevhodně zvolená vlasová kosmetika spojená s přílišným mytím 
  • nedostatek vitamínů a minerálů
  • potíže plísňového charakteru
  • porucha imunity
  • aj.

Co na mastné vlasy? Vsaďte na kosmetiku z produktových řad tianDe

S vlasovou kosmetikou tianDe budou problémy s vlasy a pokožkou hlavy minulostí. V produktové řadě Master Herb si vyberete kosmetiku, která je založena na síle máty peprné, rozmarýnu, zázvoru a teatree. Vaše vlasy dostanou dostatečné množství vitamínů a odvděčí se vám zdravým a přirozeným vzhledem.
Prostřednictvím řady Bio Rehab vám tianDe přináší přípravky, které působí na vlasové folikuly a podporují zdraví vlasů. 
Potřebnou dávku hydratace a potřebné výživy dostanou vaše vlasy i pokožka hlavy s přípravky z produktové řadě Aloe.
S mastnými vlasy a šupinkami zatočíte i kosmetikou z řady In Top. Tato řada vsází na sílu dřevěného uhlí, které absorbuje přebytečný maz a navrací vlasům přirozený vzhled.
Šampon a balzám na vlasy si můžete vybrat i z řady Ling Zhi, což je prastará léčivá asijská houba. Tato božská houba nesmrtelnosti má antioxidační účinky a obnovuje vlasy pro celé délce. 
Pod produktovou řadou My Family Care najdet šampon a kondicionér Něžná šalvěj. Tato vlasová kosmetika vaše vlasy vyživí rostlinnou silou a dodá vlasům přirozený lesk.

Královské díky za tisíce vašich recenzí na Heurece

99%
zákazníků nás v dotazníku spokojenosti doporučuje na Heureka.cz. Celkem už máme přes 14 000 ověřených recenzí.
4.9 (z 5) je celkové hodnocení spokojenosti
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2019 Shop roku 2018
Cena SHOP ROKU pro TianDe