Ano, i vy jste letos přispěli nemocným dětem

Chceme poděkovat všem našim zákazníkům, protože jste i vloni každou objednávkou finančně podpořili vážně nemocné děti a jejich rodiny. V této nelehké době to má velkou váhu. Jako poděkování vám přinášíme pár konkrétních příběhů i milých slov obdarovaných.
Obrazek

Organizaci Život dětem podporujeme od 2018

Život dětem - podpora za rok 2022
Z každé objednávky dáváme část peněz stranou a naspořenou sumu zasíláme ke konci roku organizaci Život dětem. Ta už přes 20 let pomáhá vážně nemocným dětem po celé ČR. Za loňský rok se nám opět podařilo našetřit 1 000 000 Kč, které se využijí v letošním roce. Pokud nakupujete v našem e-shopu, je v těchto penězích i váš příspěvek. Za to vám patří opravdu velký dík.
Tip
Podívejte se, jak probíhalo předávání šeku v pražském divadle Viola

Vybrali jsme příběhy 6 konkrétních dětí, kterým jsme nakoupili drahé pomůcky a rehabilitace

Kubíček z Ústí nad Labem - rehabilitace

Kubíčkovi z Ústí nad Labem uleví intenzivní rehabilitace

Kubíček se narodil s vzácným hematologickým syndromem, kdy mu nefunguje kostní dřeň, jak má. K tomu má autismus, astma a ADHD, proto je s ním doma jako pečující osoba jeho maminka.
Tip
Dar ve výši 71 280 Kč
“Ve třech měsících prodělal infekci a skončil na dva měsíce na jednotce intenzivní péče. Byl v koma, měl rozleptaná střeva a dál o tom ani nechci psát. Do dneška to moc bolí.

Ve třech letech konečně stanovili diagnózu, Kubíček dostal trávicí enzymy a od té doby se z toho dostává. Bere léky na reflux, štítnou žlázu a ty trávicí enzymy. Dneska je prvňáček, na kterého jsem strašně hrdá. Má asistentku, která mu pomáhá s učením a taky v kontaktu s kolektivem. Je to chytrý kluk s jedničkami. Snažíme se co nejvíce jezdit na rehabilitace a do lázní, aby se posílila jeho imunita i celé tělíčko.

Podáváme mu zdravé doplňky stravy. Seznámila jsem se se zlatým člověkem Silvou, která mi dala loni produkty tianDe jako dárek. Teď si je s nadšením sama kupuji. Vaší společnosti nesmírně děkuji za dar na rehabilitace. Moc si jí vážím.“ 
 
Maminka Kubíčka
Amálka z Úpice - nový počítač na komunikaci

Amálka z Úpice má nový počítač s lištou snímání očí

Tříletá Amálka trpí atrofií mozečku s mikrocefalií, hypoplazii a DMO. Holčička nesedí, neleze, nechodí, nekomunikuje a ani se sama nenají a nenapije. Rodiče se ale vše snaží dohánět cvičením.
Tip
Dar ve výši 35 000 Kč
“Amálka se umí otáčet ze zad na bříško a naopak. Jde nám do šikmého sedu. Je to usměvavá vnímavá holčička, dobře reaguje na iPad, kde má různé vývojové a zvukové programy.
 
Za darované peníze jsme se proto rozhodli pořídit komunikační počítač s lištou snímání očí, který se pomocí programu učí ovládat. V budoucnu si bude moct sama vybrat, co by si třeba dala k jídlu, na co má chuť. Dá nám vědět, jestli má žízeň, chce jít ven, hrát si nebo zda ji něco bolí. Věříme, že nám to pomůže zjistit víc o potřebách našeho dítěte. I přesto, že nekomunikuje a vývojově je na úrovni 6měsíčního dítěte.
 
Tímto vám moc děkujeme za poskytnutí finančního daru.”
 
Rodina Holmanova
Anička z Domažlic - rehabilitační pobyt

Aničce z Domažlic jsme zaplatili rehabilitace

Anička je dnes už tříletá holčička, která měla opravdu těžký a neveselý start do života. Narodila se s masivním krvácením do mozku. Má za sebou několik operací hlavičky.
Tip
Dar ve výši 35 000 Kč
“Ani se mi nechce všechny ty hrůzy popisovat. S odstupem času celá naše rodina vnímá, jaká je Anička obrovská bojovnice. Denně cvičí hlavně s maminkou “vojtovku”, jezdí na hipoterapie, plavání, speciální pedagogiku a ergoterapie. 
 
Několikrát ročně absolvuje Anička intenzivní rehabilitace v Hájku. Tyto rehabilitace jí velice pomáhají, ale jsou bohužel hodně finančně náročné. V lednu letošního roku jela Anička s maminkou cvičit na Hájek díky krásnému příspěvku od tianDe. Velice si vážíme, že můžeme pokračovat ve cvičení a tím Aničce zvýšit šanci na to, že udrží hlavičku, bude samostatně sedět, lézt a pak chodit. 
 
U tianDe nakupuji již od roku 2017 a produkty používá celá moje rodina včetně Aničky. Například náplasti při rýmě.”
 
Velký dík za pomoc. S láskou a vděčností babička Aničky
Vanesska z Kopřivnice - intenzivní pobyt v Piešťanech

Vanesska z Kopřivnice pojede na intenzivní pobyt v Piešťanech

Narodila se 21. 1. 2021 po naprosto bezproblémovém těhotenství. Všechna vyšetření a testy byly v pořádku. Po porodu jí byl diagnostikován Downův syndrom, dále má od narození silnou hypotonii, srdeční vadu, středně těžkou mentální retardaci a silně opožděný psychomotorický vývoj.
Tip
Dar ve výši 35 000 Kč
“Od 2 týdnů s Vanesskou pravidelně rehabilitujeme (Vojtova metoda, Bobath koncept). Dojíždíme na léčebné a lázeňské pobyty, navštěvujeme pravidelně hipoterapii, ergoterapii a logopedii. Vanesska má nyní 2 roky a dokáže říct baba, ham, mama, umí udělat pápá. Dokáže se sama napít. Motoricky sedí, leze po čtyřech, obchází nábytek, stojí v prostoru. Neumí se sama najíst, chodit, nedokáže ještě skoro nic říct. Vše trvá opravdu dlouho a chce to obrovské úsilí. 
 
Jenom díky Vám v tianDe a Vaší laskavé pomoci Vanessku čeká 2týdenní intenzivní pobyt na Slovensku v AXISU v Piešťanech, kde se přímo specializují na děti s Downovým syndromem. Za naši celou rodinu bychom Vám chtěli ze srdce strašně moc poděkovat za to, že díky Vám můžeme do Axisu jet a Vanessce pobyt dopřát.
 
Věříme, že se konečně dočkáme prvních naprosto vydřených krůčků a Vanesska bude za chvíli konečně běhat. Věříme, že jí tento pobyt posune úplně ve všech směrech a život jí to zase o něco ulehčí. Děkujeme tianDe."
 
S úctou a vděkem
Anna a Jiří Kořístkovi
Honzík z Krchleb - nový cyklovozík

Honzík z Krchleb dostane nový cyklovozík

Honzíkovi je 15 let a trpí DMO a epilepsií. Sám se nenají, nemluví, je na plenách a má těžkou mentální retardaci. Jinak je to velice usměvavý a hodný kluk s elánem do života. Miluje společnost, hudbu a jízdu autem i v cyklovozíku.
Tip
Dar ve výši 83 250 Kč
“Z celého srdce bychom rádi poděkovali společnosti tianDe a paní ředitelce Marii Křepelkové z nadace Život dětem za finanční částku na cyklovozík pro našeho syna Honzíka. Velice si vás všech, kteří jste nám pomohli a pomáháte i dalším a dalším dětičkám, které to potřebují, vážíme. Udělali jste nám v předvánočním čase opravdu obrovskou radost. Děkujeme. 
 
Cyklovozíkem můžeme jezdit do přírody, což se Honzíkovi velice líbí. Už ho máme odzkoušený a velice by nám chyběl. Vždy jedeme s úsměvem a potleskem. Honzík roste a potřebovali jsme větší. Díky vám se můžeme opět těšit, že s Honzíkem a s úsměvem na tváři vyrazíme do přírody.”
 
S přáním všeho dobrého a pevného zdraví
Rodiče Honzíka Petra a Vašek Rybářovi
František z Hlučína - neurorehabilitace

František z Hlučína si užije neurorehabilitace a ergoterapie

František je devítiletý klučina, který odmalička bojuje s nepřízní osudu. Vše začalo v říjnu roku 2013, kdy přišel na svět o 13 týdnů dřív. Nevážil ani jeden kilogram a start do života neměl vůbec snadný.
Tip
Dar ve výši 35 000 Kč
“Dlouhé čtyři měsíce jsem strávil v nemocnici. Bohužel i přes veškerou péči se ale můj další vývoj začal výrazně opožďovat. Lékaři mi nakonec byla diagnostikována dětská mozková obrna - Centrální kvadruparéza s prevalenci na dolních končetinách a levostranně. 
 
Moje maminka v té době vůbec nevěděla, kde začít a jak mi pomoci. Naštěstí ale začala poznávat úžasné lidičky, kteří ji postupně ukazovali směr a cestu, po které jít. Dnes už mám za sebou velký kus práce a dřiny. Navštěvuji druhou třídu speciální školy a kromě toho jsou nezbytnou součástí mého života lázně, pravidelné neurorehabilitace, ergoterapie, klinická logopedie i další potřebné terapie. Přes dva roky už se mnou maminka dojíždí pravidelně do Rakouska, kde mi vyrábějí speciální ortézy na dolní končetiny, které mi už neskutečně pomohly a pomáhají. 
 
Finanční pomoc od tianDe využijeme k neurorehabilitacím, ergoterapii a rehabilitacím v bazénu v rehabilitačním centru Pokrok v Ostravě.”
 
Ze srdce děkuje
František s maminkou
Tip
Lidem a dětem, kterým jsme za posledních pět let pomohli, je mnohem víc. My vám děkujeme, že nakupujete právě u nás. Každou objednávkou usnadňujete nelehký úděl těžce nemocných dětí, které každý den bojují za lepší příležitosti a více samostatnosti v běžném životě. 

Královské díky za tisíce vašich recenzí na Heurece

99%
zákazníků nás v dotazníku spokojenosti doporučuje na Heureka.cz. Celkem už máme přes 14 000 ověřených recenzí.
4.9 (z 5) je celkové hodnocení spokojenosti
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2019 Shop roku 2018
Cena SHOP ROKU pro TianDe