4 bojovníci za čisté oblečení beze skvrn

Máte pocit, že je čisté prádlo jako z reklamy nedosažitelný sen? Káva, mastnota, krev, víno, barvy a další zákeřnosti jako by čekaly na svou příležitost, až vám pořádně zatopí. Stačí chvilka nepozornosti a váš oblíbený kousek oblečení to má spočítané

Obrazek
Nehoda není náhoda a nehody se občas prostě stanou. I když zrovna nejste od přírody naprogramovaný šmudla. A když máte děti, jako likvidátor špíny a skvrn fungujete na denním pořádku. Jenže jak z toho pracího kolotoče vyjít pokaždé vítězně? Vyzbrojte se pomocníky, co skvrnám a zažrané špíně řeknou NE!

Tahle čtveřice nesmí chybět ve vaší prací výbavě

Zmizík na fleky

Zapomeňte na nevypratelné fleky. Novinka z řady EcoDeViva zbaví oblečení extra odolných skvrn. Funguje na bázi aktivního kyslíku, fytoenzymů a minerálů zeolitů, které špínu rychle a efektivně odstraní. Už po prvním vyzkoušení se tahle tyčinka stane vaší každodenní nezbytností. Na to vsadíme pračku.
1.
Vymáchejte prádlo ve vlažné vodě, lehce vyždímejte, skvrnu potřete tyčinkou a nechte 5-10 minut působit. 
2.
Pak jen oblečení opláchněte pod tekoucí vodou nebo vhoďte do bubnu pračky a perte jako obvykle.

Zažraná špína? Taková už neexistuje

Čas je pro textil největší strašák. Veškeré prádlo je jako lapač špíny všeho druhu. Postupně se usazuje mezi vlákny a pevně se tam drží. I když se tomu pravidelným praním bráníme. Bílé oblečení postupně zešedne, barevné vybledne, skvrny od potu i deodorantů jsou čím dál výraznější a svěží vůně prádla se vytrácí. Zabojujte proti zubu času silou přípravku Oxi Hit
1.
odstraňuje zažrané skvrny
2.
odstraňuje usazený prach
3.
účinný proti potu i mazu
4.
bělí a osvěží vůni a barvy

Jeden prací gel na bílé i na barevné

Každodenní praní prádla už nemůže být snadnější. Prací gel s aktivní formulí na bázi rostlin odstraňuje z prádla veškeré nečistoty i nepříjemný zápach. Dá se bez obav použít na všechny typy tkanin, pro praní v ruce i v pračce. Vašeho pracího oblíbence můžete mít ještě za výhodnou akční cenu, takže si doplňte zásoby.
1.
odstaňuje nečistoty i zápach
2.
na všechny typy tkanin

Malé velikostí, velké účinností

Představte si prací sílu gelu koncentrovaného do malého a praktického balení, které se vám nikdy nevylije. Plátky na praní zaručí efektivní hloubkové čištění všech druhů tkanin a jsou šetrnější k životnímu prostředí. O zářivou čistotu a svěžest prádla se starají neiontové tenzidy rostlinného původu, které jsou bezpečné pro přírodu i pokožku. Díky koncentrované prací síle se s odolnou špínou poperete i v ruce.
1.
jemně pění a hloubkově čistí
2.
prádlo neztrácí barvu
3.
dobře se rozpouští i ve studené vodě
Kdyby vás zajímalo, jak kromě praní snadno pečovat i o šatník, podívejte se sem. Teď už vám přejeme příjemné praní, radost z čistého prádla a hezký den. 

Královské díky za tisíce vašich recenzí na Heurece

99%
zákazníků nás v dotazníku spokojenosti doporučuje na Heureka.cz. Celkem už máme přes 14 000 ověřených recenzí.
4.9 (z 5) je celkové hodnocení spokojenosti
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2020 Shop roku 2019 Shop roku 2018
Cena SHOP ROKU pro TianDe